2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
kızlar merhaba,

7+6 haftadayız. Geçen hafta kalp atışını görebildik çok şükür. Genel anlamda iyiyim de bir şey danışmak istiyorum. Mide yanmam genel anlamda var, birde iştahsızım gibi ama yemek yiyorum. Hiç kusmadım mesela belirli yiyeceklerde aklıma gelince midem bulanıyor gibi. Benim gibi olan var mı acaba? Çok merak ediyorum

İnşallah canım benim geçmiş olsun sana da sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim İkinci düşükte bilmiyordum çok şükür şimdi erken öğrendik dediğin gibi canım herşey yolunda gider inşallah

Yanma hariç aynıyım

benim öncesinde 4 düşüğüm varda o yüzden bu gebelikte kendimi çok dinliyorum. ne olsa tedirgin oluyorum
Benim önceki gebeliğimde de böyleydi. Şiddetlenebilir bulantı, gayet normal. Kalp atışı başlayınca bulantı başlarmış. Tabi bünyeden bünyeye değişiyor. Umarım sağlıkla kucağına alırsın bebişini

umarım devam eder gebelik, Allah isteyen herkese nasip etsin. bazen göğsümde ki acı bile aynı değil, doktora gidip kötü bir şey duyacağım diye tedirginim

umarım devam eder gebelik, Allah isteyen herkese nasip etsin. bazen göğsümde ki acı bile aynı değil, doktora gidip kötü bir şey duyacağım diye tedirginim
Kalbini ferah tut, stres olumsuz etkiler. Her şey güzel olacak inşallah

Bazı şeyler elimizde değil, elimizde olmayanları düşünüp canımızı sıkmayalım

Çok çok iyi sonuclarin hiç endişe etme. Muhtelen daha uzun süre ilaç kullanmazsın. Sadece takip edilirsin.

Gözün aydın çok çok sevindim bende dinledim ama çok derinden 2 hafta sonra tekrar gideceğim dinlemek icin

çok teşekkür ederim destek için :) geçen hafta gittim doktara sizce ne zaman gitmelliiyim? şuan 7+6 dayım
Rica ederim Ben 8 haftalık olmayı bekliyorum gitmek için. 2 hafta sonra gideceğim. Bi aksilik olmazsa ayda 1 çağırır doktor. 11. Haftada 2li test vs. İçin gitmek gerek. 11. Haftaya çok var derseniz 2 hafta içinde tekrar gidebilirsiniz. Kalp atışını duydunuz mu ?

Bende var ama gebelik öncesinde de vardi.

Hiç gitmedin değil mi çok çok iyi sabrediyorsun.

evet kalp atışını 6+4 'de gittim duydum. 6+2 dedi ama kalp atışı hemen duyuldu crl de 5,43 çıktı. ilk defa kalp atışı duyuşumdu

Yok en güzeli aslinda bende cinsiyete kadar çok sık gidiyorum sonra bitiyor hevesim

Kızlar bugün doktora gittim kese 16mm olmuş dediler. 6+3 haftam kalp atışı duyamayız daha dediler tedirgin ettiler beni. Duyanlar nasıl duyuyor bu haftalarda
Vajinal mı baktırdın canım? Ben 6+3 de vajinal ultrasonda kalp atışını çok net gördüm ve duydum.
961 iken keseyi mi gördün? Vajinal ultrasondan mı canım? Bana biraz düşük gibi geldi...
2 yil once ayrildim bende 2 cocugum var biri erkek (8) biri kiz (4) yasinda. 1,5 yildir birlikteligim var ve simdi hamileyim hic kimse bilmiyor. Ailem duysa cok fena olacak biliyorum suan icin hic kimseye soylememeyi tercih ettik
Eğer birlikteliğindeki beyefendi bunun hakkında olumlu düşünüyorsa sen yanlış bir şey yapmadın. Sevebilir ve sevdiğin kişiden bebek bekleyebilirsin... Ama beyefendi ile oturup konuşup sorumluluk alıp almayacağına emin olmalısın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…