2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Instagramda bir kadın takip ediyorum köyde yaşıyor, 3 oglandan sonra 4.kızini doğurdu evde. Doğurup ertesi gün cheesecakeler yemekler arada bale yapıyor inek falan sagıyor
4.de genişliyo fln diyolar dikişsiz oluyo diyolar oyuzden mi acaba, 4. Düşünürsen bence kolay olucak gibi doğum

Canım ben vajınusmustum
Ve ben de sancı korkusundan ziyade o anı yasama korkusu var. Bu yuzden sezeryan dusunuyorum.

Halbuki sezeryan normalden daha zor
Sonrası için diyorum. Evet o anda ağrı sızı yok ama, ameliyatlı olduğun için zamana ihtiyacın Var.
yaralısın yanı

Gerçi ben normal doğumunda
Sezeryanında bünye ve şans işi olduğunu dusunuyorum.

İlk kez demeyeceksen başta normali dener olmazsa sezeryan olurdum. Normal doğum sezeryana dönebilir sonuçta. Burada önemli olan şansımı denemek. Çünkü sezeryan olursan bu korkunç kötü ya da zor olacak demek değil ama belki kolay bir doğum olacak ve sonrasi çok rahat neden şansımı denemeyeyim diye bakardım.

Annenin istegı dısında anne ve bebegın saglık durumu ön planda tutuluyor.Tabiki senın nasıl dogum istedıgınde önemli ama bir saglık problemın cıkarsa sezeryana yönlendiriyorlar.Her iki şekilde de hıcbırseyı gozumuz gormicek bebegımızden baska emın ol

Çok haklısın toplumdan çok benim kendimden beklentim yüksek aylardır raporluyum çok sıkıldım artık kendimden
İnşallah bir sıkıntı ile karşılaşmazsam normali bekliycem

Benim oğlanlar sürekli içinde evdeki ne kadar pelus varsa uyutuyorlar beklentileri bebeğinde hep uyuması üzerine ama bakalim neler olacak
Kızım sabırsızlıkla beşiğin kurulmasını bekliyor içine girer diye kurdurmuyorum. Denemek istiyormuş. Dedım bilemiyorum
Belki seni taşımaz

Annemin lafı geliyor aklıma suriyeliler bile artık cocuk dogurmuyo diyo
Bu çok ağır olmuş ama
3 oğlu 4 kızı var anlam kayması olmuş bence her doğum daha kolay oluyordur. Mesela ben bundan daha kolay olur diye ümitliyim amin
3 oğlu 4 kızımı hey maşallah
Bencede zaman geçtikçe daha kolay diyolar cidden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…