2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Instagramda bir kadın takip ediyorum köyde yaşıyor, 3 oglandan sonra 4.kızini doğurdu evde 7 cocugu var yani. Doğurup ertesi gün cheesecakeler yemekler😀 arada bale yapıyor inek falan sagıyor🤣🤣🤣
Ay eşim de ben ne zaman of puf yapsam
Kızım kenan ı annesı samanlıkta dogurmus
Sonra da süt sagmaya devam etmıs diyip duruyo
Kenan arkadası bu arada 😏

İstanbul evet.
Ben 22 yi burç karmasası yaşamasın diye istemedım😂
Noluyo 22 de.
Ben hiç bakmadım kız ona.
2 kere daha giderim diye düşündüm ama
Doktor gerek yok doğumdan 2 gün önce gel
Kan verirsin nst ye girersin dedi.
Cumartesi ve salı düşünüyordum ben de. Cumartesiye gerek kalmadı .
Neyse şancı falan gözükmüyor. Agrım sızım yok. Niye gideyim ki o zaman :KK53:
Benim var ya 😔
Sabahtan beri ara ara sancı oluyo.
Bir de tam göbek deliğinin altında bi top var elime geliyor ne ki bu 🤔🤔

Canım ben vajınusmustum
Ve ben de sancı korkusundan ziyade o anı yasama korkusu var. Bu yuzden sezeryan dusunuyorum.

Halbuki sezeryan normalden daha zor
Sonrası için diyorum. Evet o anda ağrı sızı yok ama, ameliyatlı olduğun için zamana ihtiyacın Var.
yaralısın yanı

Gerçi ben normal doğumunda
Sezeryanında bünye ve şans işi olduğunu dusunuyorum.
Evet o ameliyatlılık süreci beni de düşündürüyor.
Doktorum da bana bıraktı ama kafam çok karışık
Annem de ben seni etkilemek istemiyorum diyor
Kendi kendime şaşkın şaşkın ordan burdan bulduklarımı okuyarak bir çıkarımda bulunmaya çalışıyorum 👀

Ay eşim de ben ne zaman of puf yapsam
Kızım kenan ı annesı samanlıkta dogurmus
Sonra da süt sagmaya devam etmıs diyip duruyo
Kenan arkadası bu arada 😏
Olur bide tarlaya gidelim😅 ananem annemin doğumunda börek açıyormuş doğurup açmaya devam ettim diyordu beni görseydi şimdi ne derdi kimbilir🤣

Sizin yüzünüzde hediyeliklere bakıyorum yaaa ben normalde hediyelik yapmıcam dedim kendi kendime😃
Yeni eve geçince bebeğe mevlüd yapıcam ozmam çikolatayla alttakileri yaptırıp veriyim dedim oyuzden 🙏🏻
Ben de gaza gelip okuyanlara vereyim diye yasın kitabı siparişi verdim Instagram dan. İns gelir 😂😘

Sizin yüzünüzde hediyeliklere bakıyorum yaaa ben normalde hediyelik yapmıcam dedim kendi kendime😃
Yeni eve geçince bebeğe mevlüd yapıcam ozmam çikolatayla alttakileri yaptırıp veriyim dedim oyuzden 🙏🏻
Ben bu hediyeyi mevlut icin çok şık buluyorum. Ben hiç yapmadım ama yapsam bundan dağıtırdim

İlk kez demeyeceksen başta normali dener olmazsa sezeryan olurdum. Normal doğum sezeryana dönebilir sonuçta. Burada önemli olan şansımı denemek. Çünkü sezeryan olursan bu korkunç kötü ya da zor olacak demek değil ama belki kolay bir doğum olacak ve sonrasi çok rahat neden şansımı denemeyeyim diye bakardım.
Evet halimin türkçeleştirilmiş hali bu aslında 🙃kendimi şartlandırmıyorum ama şansımı da denemek istiyorum 🤗 sadece verdiğim karardan emin olmaya ihtiyacım var 😊

X