2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ne yaptin? Yalancı sancı olabilir ama gitmekte fayda var hem ikiz hem 2.dogum.

Geçmiş olsun 5.aydan itibaren tansiyon ilacı kullanıyorum ilaç verirse daha iyi çünkü ne için yükseliyor niye düşüyor anlamıyordum
Yine doktor bilir ama tansiyon şikayeti varken normale yönlendirmeye bilir

Ben bundan yaptırdım 3 güne geldi. Altına da çiçekler yapıştıracağım. Bir de çikolata alacağım. Bir de böyle makrome anahtarlıklar yaptım ama daha 10 tane yapabildim bu hafta en azından 10 tane daha ekleyeceğim inşallah

Eklentiler

• Screenshot_20220613-142334_Trendyol.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 83
  • 20220613_142549.jpg
    226,8 KB · Görüntüleme: 86
Sizin yüzünüzde hediyeliklere bakıyorum yaaa ben normalde hediyelik yapmıcam dedim kendi kendime
Yeni eve geçince bebeğe mevlüd yapıcam ozmam çikolatayla alttakileri yaptırıp veriyim dedim oyuzden

Eklentiler

• BC966918-09E3-4D67-ACB4-A59C708F7285.jpeg
    460,8 KB · Görüntüleme: 93
  • C7388028-B986-4A30-8599-95E74B6B6E8F.jpeg
    107,6 KB · Görüntüleme: 83
2.doğumda tansiyon problemim vardı ama çok sukur sorunsuz bitti gebelik. Normal doğum yaptım ama bebek durumu vs etken muhtemelen.

Selam kızlar bebek çikolatasını nereden yaptırdınız ya da yaptıracaksınız instagramdaki sayfalara pek güvenenedim birine ürünü göndermiyorlar vs diye yorum yapmışlar
Canım arkadaşım var Instagram'da yapıyor.
Cananinatolyesi.
Ya da gidip kendin alırsın çikolatayı. Canva programından kare etiket de yaparsın miss

Aynen soruyorum amaher dogumun farkli oldugunu aklmdan cikarmiyorum yine de az bucuk genel olan sey nedir onu merak ettim mesela sancilarin baslangicinin 10 15 dk oldugunu bilmiyordum
Baştan zaten ulan acaba doğuruyom mu olursun Evet kesin doğuruyom diyene kadar sancın sıklaşmış olur yola çıkarsın

] Bende aldım. Çok rahat bu

Kızlar sezaryen ya da normal doğum için kararınızı neye göre verdiniz tercihinizi nasıl yaptınız Benim okuduklarımdan anladığım kadarıyla normal doğumda doğum anı zor sonrası kolay gibi geldiği için normal istiyorum mesela başka da bir fikrim yok tercih sebebinizi paylaşırsanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…