2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Öyle tabi ki şimdiden bu kadar düşkünsek kavuştuktan sonra nasıl oluruz kim bilir

Ben de gaza gelip okuyanlara vereyim diye yasın kitabı siparişi verdim Instagram dan. İns gelir
Ayyy inşallh gelir, darla sayfayı , ben öyle yaptımmdoğurucam nezman göndericeksiniz fln diye
Ben bu hediyeyi mevlut icin çok şık buluyorum. Ben hiç yapmadım ama yapsam bundan dağıtırdim
Diğer bütün hediyelikleri kınamda yaptım hevesimi aldım , mevlüd istediğim için o diğerlerine gerek yok diye düşünüyorum, 6. Ayına fln gelsin toparlansın yapıcam, hemende bögle bişi dağıtırım, benimde çok hoşuma gidiyo cidden

Aklına hangisi yatıyorsa onu seç.

Noluyo 22 de.
Ben hiç bakmadım kız ona.

Benim var ya
Sabahtan beri ara ara sancı oluyo.
Bir de tam göbek deliğinin altında bi top var elime geliyor ne ki bu
Nst ye girmedin mi? Sancı gözüküyor mu ?
21 den çıkıp 22 sine giriyor hem ikizlere yatkın
Hem yengece
O yüzden 23 olsun. 2 burca sahip kişiliği çekemem dedımtabii kendi gelemezse 22 sinde

İlk doğumu normal, ikinci doğumu 5 gün önce spinal sezaryenli biri olarak kesinlikle normal dene derim

Evet halimin türkçeleştirilmiş hali bu aslında kendimi şartlandırmıyorum ama şansımı da denemek istiyorum sadece verdiğim karardan emin olmaya ihtiyacım var
2 normal doğum yaptım. Acı esigim çok düşük yani elime iğne batsa ağlardım. Asla ama asla normal doğum yapacağıma eşim dahil kimse inanmadi şansımı deneyeyim ya belki kolay olur dedim. Sona doğru zorladı ama dayanılmaz değildi ilkinde 2 dikiş oldu 2.cide hiç yok vücudum çok müsaitmiş meğer. Yürüyerek çıktım doğum sonrası en ufak şikayetim olmadı. Kısaca iyi ki denedim. Olmayadabilirdi sezeryanda olsam asla üzülmezdim ama denemesem bilmeyecektim.

İlk doğumu normal, ikinci doğumu 5 gün önce spinal sezaryenli biri olarak kesinlikle normal dene derim
Canım benim ya inşallah ikiniz de iyisinizdir

Önerileriniz çok kıymetli benim için herkese teşekkür ederim
Kendi kendime saatlerce ordan burdan ne bulursam okuyup bir çıkarımda bulunmaya çalışıyorum
Kafam da çok karışık şu sıralar yaptığım şeyin doğru olduğunu bilmeye çok ihtiyacım vardı teşekkür ederim

Ben de böyle diyebilmeyi diliyorum inşallah çok dikiş olmadan bana da böyle normal doğum kısmet olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…