2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Normal diyolar sormuştum burda herkes normal dedi çatı ağeısı olabilir dediler, doktor kontrolun nezman, benim haftaya anca haftaua sorucam, hatta ağrısından topallıyarak yürüyorum artık
10 gun sonra daha var ama benimki seninki kadar fazla degil, internetten bakinca dogum falan diyolar 1 haftadir dogurmadiysan daha var demekki

Canım benim bebeğimde uyluk ve karın çevresi 2-3 hafta geriden geliyor minyon bir bebek olabilir dedi geçen hafta kilosu 1.750ydi gelişmesi devam ediyor ama aradaki fark çok fazla hala
Bende hiç kilo alamıyorum kendim 72 hamile kaldım suan68 69arasıyım normal kiloma bile gelemedim 25 30 arası alanlar var iyi bi haber çok şükür döndü tersdi agrım çok oluyordu

Ne biliyim sağılmadığı için ağrı yapıyo fln diyolar yaaaa süt birikiyomuş içinde fln bilmediğim şeyler ayyy aminnn inşallah
Emdırme surecınde bır skntı yasamadım ama emmeyi bırakthnda öldüm resmen şişti gögüsler acillik oldum herks sakın sagma sütün geri gitsn dedı ama doktor oyle sey olurmu sagacaksn ama senı rahatlatacak kadar fazla degıl az az sagdgn icin zamanla sütün azlacak ve bitecek dedı oylede oldu kurtuldum

Vallaaa gelsin diye uğraşırsın göğüs uclar acır, bu sefer gitsin diye uğraşırsın hastanelik olursun ahhh ahh

Vallaaa gelsin diye uğraşırsın göğüs uclar acır, bu sefer gitsin diye uğraşırsın hastanelik olursun ahhh ahh
Yaa maalesef olsn ama o anda gecmeyecek gbı gelen hersey ışık hızıyla geçıyor :) Gercekten biz kadınlar çok güçlüyüz bunları erkeklerın yaşadığını düşünemiyorum heralde ölürledi

Kesinlikleeee sivilcesini sıkıyorum ölüyo geberiyo,
Sonra bide aman nolcak dikişden diyo beni deli ediyo, asla dayanamazlar

Kesinlikleeee sivilcesini sıkıyorum ölüyo geberiyo,
Sonra bide aman nolcak dikişden diyo beni deli ediyo, asla dayanamazlar
Yaa tabi benim eşim gbi hele ilkinde hızlı toparldagımıda gördü ya bişi diyemıyorum sankı bu dogum işini biraz abartıyorsun dıyor Allahım varya o anda neler diyesim geliyor ama diyorumkı bisi demıyorum koca ayı Allah sana hiç yaşatmasın yaşayıpta elime kalma senı orta yerınden ıkıye ayırmasınlar inşAllah hic dıyorum iyi niyetli dualar ediyorum yıne

Hahhahhaha çok biliyolarrrr yeminleeeee işte oyuzden böyle doğumda olsalarda görseler ne güzel olur azvık belki anlarlar

Hahhahhaha çok biliyolarrrr yeminleeeee işte oyuzden böyle doğumda olsalarda görseler ne güzel olur azvık belki anlarlar
Dıyorım dogumda yanımda olsana dayanamam dıyor ya arada perde var basımda dur sen dıyorum elımi tut destek ol bana yok senı o halde görmeye dayanamam dıyor bende zorlamak istemıyorum bu doguma gırenler hissizmi acaba nasl gırıyorlar valla yada benımkı cok duygusal yaklasıyor olaya

Duş alıyorum etkisi iki saat prenses gibiyim sonra yanıyorum pişiyorum alev alıyorum külkedisine dönüşüyorum
Aynen gece 11 gibi aldım şuanlık gece yaaa iyiyim, sabah uyandığımda ter içinde kalkıyorım, göğüslerim büyüdü çok, boynumun altına kadar geliyp, hep terliyorum

Aynen perde var bişi görmüyolar neden korkuyolar kesilen biziz bunlar niye etkileniyo anlmıyorum ben hamile kalınca bana dokunmadı korkusundan, bide dikişlerim var diye acıcak diye bi müddette öyle dokunamaz kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…