2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynen perde var bişi görmüyolar neden korkuyolar kesilen biziz bunlar niye etkileniyo anlmıyorum😂😂 ben hamile kalınca bana dokunmadı korkusundan, bide dikişlerim var diye acıcak diye bi müddette öyle dokunamaz kesin😂😂
Sonrada dogumu abrtan bız oluyoruz vay arkadas :KK70: bence onlarda farkındada soguk kanlı davranıp bizi yüreklendiriyolar diyelim 🤪

Herkese teşekkür ederim kızlar 🌸 güncelleme geçeyim hemen; düzenli sancıları durdurdular ama her nst de bir tane de olsa büyük kasılma çıkıyor. Doktor sabah çıkarır inşallah🙏🏼
Günaydın😘 çok çok geçmiş olsun. Benimde böyle oldu sonra geçti şükür. 1 haftada dogurmadim buradayim😅

Yaaa orası da çok şirin memleket bende ezinede kaldım bir süre 😇😇
Ezine hemen yan ilçe ordan geciyoruz hastaneye bazen oraya da gidiyorum. 😊 ama canakkale merkez de asıl doktorum. Memleket havasıyla suyuyla deniziyle güzel canim sadece aileme uzak ha bi de işte sıcak ama aynı zamanda degisik sekilde fırtinalı 🤪 önce terleyip sonra şak diye şoklaniyorsun rüzgarla 😆

Ezine hemen yan ilçe ordan geciyoruz hastaneye bazen oraya da gidiyorum. 😊 ama canakkale merkez de asıl doktorum. Memleket havasıyla suyuyla deniziyle güzel canim sadece aileme uzak ha bi de işte sıcak ama aynı zamanda degisik sekilde fırtinalı 🤪 önce terleyip sonra şak diye şoklaniyorsun rüzgarla 😆
Evet Ezine nin de ayvaciktan farkı yok aslında küçük kasaba gibi kayıt için gittiğimiz de burda iki sene nasıl geçer die üzülmüştüm 😂 aynennn yaa özellikle kişi da sert geçiyor tayinci misiniz tabi Çanakkale merkezde olsanız daha güzel oralar 🥰 Ezine den geçerken evcimen kız yurduna el salla benim yerime 😛😍😍

Evet Ezine nin de ayvaciktan farkı yok aslında küçük kasaba gibi kayıt için gittiğimiz de burda iki sene nasıl geçer die üzülmüştüm 😂 aynennn yaa özellikle kişi da sert geçiyor tayinci misiniz tabi Çanakkale merkezde olsanız daha güzel oralar 🥰 Ezine den geçerken evcimen kız yurduna el salla benim yerime 😛😍😍
Evet tayin sebebiyle yoksa canakkale aklmizda yoktu eşim ögretmen 41. Tercihle yani tercihlerim dışı devlet nereye atarsa kabul ediyorun secenegiyle bura oldu. Herkes doguya dogru yollanir biz batıya geldik nasip 😄 el sallarm tabiki 😉

Günaydın kızlar hastane çantam hazır,zaten ütülü bekliyordu 1 saatimi aldı valize koymak🤗yapiskanli etiketle yazdim uzerlerine ,anneme eşime kolaylık olsun diye😃
1 adet 10 lü hastane çıkışı
2 adet 5 li takım
10 adet bebek bezi
2 müslin bez
5 adet ağız mendili
Çorap
1 paket ıslak mendil
Pişik kremi
3 adet alt açma örtüsü
Biberon-emzik
Kendim icin 2 adet pijama takimi ,1 adet gecelik ,iç çamaşırı,depend,terlik,emzirme atleti,Gogus pompası..
Göğüs kremini bu hafta doktora sorucam.Onu da eklerim.
Ekstradan zibinda ekleyeyim diyorum.toplamda 2 battaniye aldim yeter diye düşündüm.
Eksik ya da fazla bisey varsa yazın emi😋

6B1DBFF9-21A0-4B93-BB03-BBE8DE600DD3.jpeg

Fulya Zenginer in hastane cantası

Günaydın kızlar nasılsınız? Perşembe dr daydım malum sancım 10 larda çıktı iltihap az ilaç falan gerek yok dendi muayene olamadım klasik devlet hastanesi arada doğumlara gitti vs geldiğinde de kapıda bekleyen randevulular çullandı zaten geçen hafta ultrasona girmiştim ağrım da geçmişti bende sonuçlarımı sekretere gösterip çıktım.
Belime vuran ağrı muhtemelen yalancı sancıydı çünkü dikkat ettim nst de ne zaman o ağrıyı hissetsem yükseldi o çizgi ama az yada üşüttüm öncesinde de çok gezdim çok yoruldum bebekte yer değiştirmişti belki o zorladı neyse ki iyiyim şimdi.
Çocukların okulu bitiyor evde 7-24 onlarla nasıl olacak bakalım keşke tam bu zamanlarda doğsaydı hem okullar açılana kadar daha büyürdü hemde evde canları sıkılmazdı ama kısmet tabi ayarlayamadık😄 Yine de yaz tatiline denk gelmesi iyi oldu en azından sabah okula hazırlanma ödev yapma etkinliklere katılma gibi dertlerim olmayacak.

Dün bir fenomenin doğum videosuna denk geldim epidural mi spinal mi artık nasılsa sezaryan oluyordu acıyo acıyo diye bağırdı hep canım sıkıldı nerden de izledim dedim.
Bu şekilde doğum yapan var mı aranızda? Dokunduklarında hissedildiğini biliyorum sallıyorlarmış falan ama acı varsa kötü. Ben diğerlerini narkozlu doğurdum ne oldu bitti haberim yok. Ama artık narkoz vermiyorlar. Gerçi aynı hastanede doğum yapan çoğu kişiye sordum hepsi hiçbişe hissetmedik çok güzeldi falan dediler ama ne bilim🙄

Günaydın kızlar nasılsınız? Perşembe dr daydım malum sancım 10 larda çıktı iltihap az ilaç falan gerek yok dendi muayene olamadım klasik devlet hastanesi arada doğumlara gitti vs geldiğinde de kapıda bekleyen randevulular çullandı zaten geçen hafta ultrasona girmiştim ağrım da geçmişti bende sonuçlarımı sekretere gösterip çıktım.
Belime vuran ağrı muhtemelen yalancı sancıydı çünkü dikkat ettim nst de ne zaman o ağrıyı hissetsem yükseldi o çizgi ama az yada üşüttüm öncesinde de çok gezdim çok yoruldum bebekte yer değiştirmişti belki o zorladı neyse ki iyiyim şimdi.
Çocukların okulu bitiyor evde 7-24 onlarla nasıl olacak bakalım keşke tam bu zamanlarda doğsaydı hem okullar açılana kadar daha büyürdü hemde evde canları sıkılmazdı ama kısmet tabi ayarlayamadık😄 Yine de yaz tatiline denk gelmesi iyi oldu en azından sabah okula hazırlanma ödev yapma etkinliklere katılma gibi dertlerim olmayacak.
Günaydın geçmiş olsun kötü birsey olmasında. Buna şükür 🥰
Bende kara kara düşünüyorum ne yapacağız diye. Yüzmeye gidecekler 2 gün ama yetmez😅

X