2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Suni veripte acilma olmadimi yani birde çatın uygunmuydu bunlarda önemli normal dogum icin

Evettttttt kanal girmis oluyor artik dıştan ama normal bi durum çünkü zamanimiz coka z kaldi
Ay ben eskilerin hurafesi herhalde dedim
Ben hiç farketmemiştim aslında bir kaç kişi söyleyince, bide midem falan rahatlayınca allah allah bi değişiklik var bende dedim yoksa anlamazdım

Suni veripte acilma olmadimi yani birde çatın uygunmuydu bunlarda önemli normal dogum icin
Açılma olmadı zamanla dozunu yukselttiler vücudum sancıyı algılamadı doktorun dedıgıne gore acı esıgı cok yuksek ınsanlar hıssedemeyebilirmiş ve bebek yukarı toplandı ıyce yanı suni verıldı 4 saat flan ama ben hc bi agrı hıssetmedım sadece bebek biryere toplanıp durdu okdr sancıya hıssetmeynce ve 1 cm bile acılma olmaynca doktor son olark muayene ettıgınde sana 10 hgunde sunı versem sen hıssetmessın acılmanda olmaz normalde doguramazsn dedi neye dayanarak soyledı ınan bilmiyorum cnku 20 yasındaydım :) doktoruma guvenmeyı sectm yanı son ana kadar normal cok ıstedm denedım ama sezryan oldu

Bugun yine çok bilen bi arkadaşlaydım, ablasının doğumunu anlattı kendiside 2 aylık hamile, yok bacağına kadar yırtılmış normal doğumda fln bi görseniz abartmasını
Ayyy zaten varya şu felaket tellallarıda olmasa insanlara küçüçük bi fayadaları dokunsa ölürler aman olurmu kotu dogum hıkayesı anlatam ilk dogumu olanın piskolojısını bozammm tek dertleri bu ilk dogumda kotu normal dogum hıkayesı cok dınledm ama cevremde sıfr dıkısle evde sancısını cekıp hastanede 5 dk kada dogurup sonrada sapa saglam haytna devam eden ınsanlarda vardı ben onlrı ornek aldm hep oyuzden son ana kadar normalı denedıgım ıcın pes etmedgm icin smdı pişmalgnı yasamıyorum cok skr demkki kaderde sezeryan varms .

Bugun yine çok bilen bi arkadaşlaydım, ablasının doğumunu anlattı kendiside 2 aylık hamile, yok bacağına kadar yırtılmış normal doğumda fln bi görseniz abartmasını
Benim kuzenim bu şekilde doğurdu çok fazla yırtığı vardı dediğin gibi bacağına kadar. 40gün neredeyse toparlanamadı. Bir sene ıkınması yasaktı düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…