2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hiç endişe olmuyor ben de.

Sen de erken doğum riski mi vardı yoksa ?
Endişe kötü bir şey duyarsam diye. Gidip iyi olduğunu görmeden geçmiyor heyecanım. Tuhaf bir şey 🤷‍♀️
Ama bebek 3hafta önde gittiği için hazırlıklıda ol demişti.

Hiç endişe olmuyor ben de.

Sen de erken doğum riski mi vardı yoksa ?
Anacim bunlarinki ilk diye böyleler , bak bize 2. Diye bu yollardan gectik diye sakiniz takinti vs yapmiyoruz 2. De görürüm hepsini hele melek 2. De sancilansa poposuna takmaz gecer simdi der😆

Ayyy demee demeee iyice heyecan yaparım şimdi 😱😱🤣🤣
Zaten bebekte karnımdan çıkmaya zorluyor sanki, hareketleri o kadar kuvvetli ve canımı acıtıyor ki korkuyorum sığamıyor herhalde diye 🤣🤣
Valla millet delirmiş öyle şey pat diye söylenirmi😂😂😂 Ahhh evet şuan bile benimde kıpır kıpır😂😂😂

Valla millet delirmiş öyle şey pat diye söylenirmi😂😂😂 Ahhh evet şuan bile benimde kıpır kıpır😂😂😂
Valla kizlar bende kontrole gittim ,doktorum yatiralim seni bugun dedi vakti zamani gelmisti artik sabah saat 9 da yattim aksam 9 da dogdu oyle pat diyede olmadi o yuzden korkmayin hayirlisi neyse o olsun hakkımızda 🤩🤩

Anacim bunlarinki ilk diye böyleler , bak bize 2. Diye bu yollardan gectik diye sakiniz takinti vs yapmiyoruz 2. De görürüm hepsini hele melek 2. De sancilansa poposuna takmaz gecer simdi der😆
Babaannesi gibi kendini duvardan duvara vurur, evde doğurur. Sabah kalktığında eşi bır bakar yanlarında bebek var😂
Yoksa başkasının babaannesi mıydı o? :KK53:

Seninle konusmama kararı almıstım da neyse unuttum gitti😅😬
Yaa 🥺 bu derece oldugunu bılmıyordum bılsem daha once yazardm denk gelmıyoruz zannedıyordum ama haytta bazen hata yapa yapa öğrenıyoruz işte inanki normalde kimsenın etlisine sütlsne karışan biri degilim nasıl bir gaflettı bende bılmıyorum cidden canı gönülden söylüyosun unuttun gıttı dımı🙏🏻😔😊 kötü bir itamda da bulunmadım sadece benzıyor acaba sen gerckmsnn dıye sordum ama agzmn payınıda aldm yanı buda bana ders oldu

Valla kizlar bende kontrole gittim ,doktorum yatiralim seni bugun dedi vakti zamani gelmisti artik sabah saat 9 da yattim aksam 9 da dogdu oyle pat diyede olmadi o yuzden korkmayin hayirlisi neyse o olsun hakkımızda 🤩🤩
Sende kontrole gidip yarış yapıldı heeee oluyor yani böyle şeyler, en azından bizim sezeryan olunca bi bekleme süresi olur alışma haber verme fln😃😃 senin nezman geliceğide belli değil bormal olunca😃😃😍😍

Sende kontrole gidip yarış yapıldı heeee oluyor yani böyle şeyler, en azından bizim sezeryan olunca bi bekleme süresi olur alışma haber verme fln😃😃 senin nezman geliceğide belli değil bormal olunca😃😃😍😍
Evet bi o kısım haybeye 🙈

Ama dogum yaklastigni hissediyorsun bi şekilde, bakalim ne zaman gelecek minnoş🤩

Benım ilkinde hc bi belirtim olmadı 41+2 ye kadr bekledım sunı taktılar ods fayda etmedı sezeryan suan 4 bucuk sene gectı ustunden ssvd hakkım var vajinal dogum yapablrm ama emınımkı normalı bıle beklesem yıne kendı sancımla olmaz ama bu kız cok asagıda normali denesem doguracak gbı hıssedıyorum 🙄 ama her doktor ssvd desteklemıyormus

Benım ilkinde hc bi belirtim olmadı 41+2 ye kadr bekledım sunı taktılar ods fayda etmedı sezeryan suan 4 bucuk sene gectı ustunden ssvd hakkım var vajinal dogum yapablrm ama emınımkı normalı bıle beklesem yıne kendı sancımla olmaz ama bu kız cok asagıda normali denesem doguracak gbı hıssedıyorum 🙄 ama her doktor ssvd desteklemıyormus
Nekadar cok ama demısım yav 🤪

X