2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yaaaaa bu kızı gülerek dinliyorum artık hatta bi ara anlatıyodu ben burda takılıyodum abartmayı sallamayı seviyo biraz
Benim kuzenim bu şekilde doğurdu çok fazla yırtığı vardı dediğin gibi bacağına kadar. 40gün neredeyse toparlanamadı. Bir sene ıkınması yasaktı düşün
Abartıyofur yaaa sanmıyorum okadar olduğunu amy dediği gibi popoya kadar yırtılmıştırda, bacağa kadar biraz abartı geldi
Poposuna kadar dese mantıklıydı :)
Yaaaaa hiç sormaaaa bacağına kadar yırtılmış, artık gülüyorum bu kızı dinlerken, bi kerede şey demişti karnı yatay değilde sezeryanda birinin dikey kesip almışlar diye ilginç doğum hikayeleri var kızda

Abartıyor mu bilmem bende travma yarattı bir kere. Normal doğum denilince aklıma geliyor direkt

Kadın doğum doktorları senin kadar hikaye bilmiyordur deseydin, sinir oluyorum şöyle şeyler anlatanlara soruyoruz sanki

Abartıyor mu bilmem bende travma yarattı bir kere. Normal doğum denilince aklıma geliyor direkt

Kadın doğum doktorları senin kadar hikaye bilmiyordur deseydin, sinir oluyorum şöyle şeyler anlatanlara soruyoruz sanki
Vallahi bilmiyodur heeeeYaaaaa aman sallamıcan en güzeli gülüp geçicennn yaniiiii herkes bir olucak diye birşey yok

Vallahi bilmiyodur heeeeYaaaaa aman sallamıcan en güzeli gülüp geçicennn yaniiiii herkes bir olucak diye birşey yok
Geçen annemle birlikteyken bir tanıdığımız sezeryanı kötülüyor bana. Her şeyin doğalı güzel falan yok komşusu sezeryandan sonra toparlamamış filan anlatmaya başladı. Annem bir azarladı kadını ağzım açık kaldı niye öyle yaptın diyorum, ne anlatıp strese sokuyor seni dedi helal be sana dedim

Ayyyy süper vallaaaaaa iyi yapmış, bazılara haddini bildirmek gerekşyo hamile insana böyle şeyler söylenemmeemsi gerektiğini bilsinler
Boş konuşmasınlar hakediyolar bazıları valla etrafımda çok sezeryanlı var hepside hemen iyileşti hiç birleyleri yok, çoğu göğüs acısından sezeryan dikişlerine takılmayı unuttu hatta
Yeterki doğum dan sonra bol bol yürücezzz ve iyileşicez , başkaaaaa bunun çağresi yok, zorda olsa hep kalkıp yürücez

Ben bunu pazartesi günü perinatoloğa sordum bebeğin gelişiminin önde veya geride olması doğum zamanını etkilemez dedi.
Banada öyle dediiii geride kalınca sadece sıkıntı olup alıyolarmış bebek gelişmiyo diye,
Ama ileri olduğunda zaman tarihi değişmiyo dedi

Anneme diyorum zaten doğuma kadar yanımdan ayrılma tersle böyle herkesi

Ya illa ki zorluğu olucak ama bu kadar da abartılmaz yani, hem düşünüyorumda benim öyle kötü anım olsa niye karnı burnunda kadına anlatayım ki ya nasıl bir mantık. Napayım doğurmayayım mı içimde mi tutayım çocuğu

Yani bi şekilde öylede böylede çıkıcak bu çocuk başka çağresi yok bırakın beni kendi halimeeeeeeeee , acısıyla tatlısıyla yapıyım doğumumu diyeydin

İşte o kadar yırtılmış yani her yerinden
Bebek deşerek gelmiş anlaşılan
Bildim bileli hep öyle anlatır
Yaşayan bilir yaşamadığım için çokta yorum yapmıyım mümkünmüdür bilmem ama olabilirde yoksa niye okadr abartsın .. ama işte madem bukadar normal doguma müsait degil neden ısrarla normal dogum olmus bacağıma kadar yırtılsam hayatımın en büyük travması olurdu heralde

Yani bencede benimde pek bir bilgim olmadığı için inandım anlattıklarına ve gerçekten çok acı çektiğinide gördüm uzun süre İşte oda doktorundan şikayetçiydi zaten zamanını ayarlayamadı kesik için diye

Acısız dogum yöntemi diye bırseyde yok annelik kolay bırsey degil zaten normal dogumdada sezryandada zorluklar var ama öyle bir geçiyorkı nasl gectı anlamıyosun ben dogum yaptım ayyy acısı hala aklımda dıyenlere anlam veremıyorum elbette zordur ama ben piskolojimi bozacak boyutta bir sorun yasamadım ya ıkncı sezryanmı olacagm süreci biliyorum ve asla korkmuyorum ıkı dogumum olmasına ragmen kotu hikayeler benı bıle cok etkılıyor bazen dıyorumkı Allahım ılk dogumum gbı olsun ne fazla ne eksık bısı ıstemıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…