2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Valla ben 850 veriyorum burdan once 2+1 di evim zaten sigamiyordum kirayida 1000 yapinca ciktim simdilik memnunum evimden şükür

Ahahahahahah gel ankaraya alt katim bos tutalim sana
Ahhhhh yaaa keşkeeeeee yeminleeee istanbul kutu gibi, ev bakıyoruz ev alıcaz, okadar para verip küçücük ev almak üzüyo çok siz büyük evden şikayetcisiniz, bizde küçük evden, yatak odası sıkış tıkış hava almıyo, salona masayı zor koydum, ünite çocuk odasında kaldı boşver büyük herzaman güzel

Şu hamilelik döneminde etrafımı tamamen değiştirdim
Anne olucak olmam bi olgunluk kattı sanki, ne kimseyi çekicek halim var nede umursayacakk
Sadece kendimi ve bebeği düşünüyorum artık.
Ay o bana küsmüş mü alınmış mı sıkıldım bu muhabbetlerdenn, arayanı ararım soranı sorarım , konuşanla konuşurum… artık felsefem bu
Allahdan burası varda kafam dağılıyor

Yarın kontrolüm var çok heyecanlıyım 3 hafta oldu neredeyse
Ama bi yandanda stres yapıyorum çok. Hep bi endişe var içimde sizde böyle oluyor musunuz kızlar?
Sabaha kadar uyuyamam şimdi
Ben 4 haftadır haftada bir gidiyorum bu his o zaman olmuyor ne zaman sıklaşacak?

Yarın kontrolüm var çok heyecanlıyım 3 hafta oldu neredeyse
Ama bi yandanda stres yapıyorum çok. Hep bi endişe var içimde sizde böyle oluyor musunuz kızlar?
Sabaha kadar uyuyamam şimdi
Ayyyy evettttt bide etrafdakilere şu doğum tarihim diyorum , randevularım buzaman diyorum
Ooooooo bizzzz zamanında kontrole diye gittik, doğuma aldılar hemen diyolar, beni strese sokuyolar gelde heyecanla bekleme kontrolleri

Ayyyy evettttt bide etrafdakilere şu doğum tarihim diyorum , randevularım buzaman diyorum
Ooooooo bizzzz zamanında kontrole diye gittik, doğuma aldılar hemen diyolar, beni strese sokuyolar gelde heyecanla bekleme kontrolleri
Ayyy demee demeee iyice heyecan yaparım şimdi
Zaten bebekte karnımdan çıkmaya zorluyor sanki, hareketleri o kadar kuvvetli ve canımı acıtıyor ki korkuyorum sığamıyor herhalde diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…