2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bekliyor heyecanla bende bilmiyorum bakalım ne yapacak dogunca tepkisini merak ediyoruz
Ay hayırlısı inşallah İnsan bir yandan çok merak ediyor kavuşacağı anı iple çekiyor bir yandan artık bedeninde olmayacağı için ayrılıyormuşsun gibi bir his de var çok değişik duygular ya

Amiin canım inşallah sağlıcakla kucağımıza alırız yavrularımızı İnsan böyle dönemlerde maneviyata sığınıyor elimizden gelen tek şey dua etmek

Bu temizligi niye bitiremiyorum ben ya ev büyük odlugu icin mi ben tembel olduğum icin mi valla anlamadim yatak odasi cocuk odasi oturma odasi ve iki banyo ancak bitti
Bende 4+1 oturuyorum ev büyük o yüzden bitmiyor bir günde ben süpürme işini robota bıraktım siliyorum beni en cok balkon yoruyor hergün yıka toz toprak oluyor su sıralar iyice saldım bebeler büyüyene kadar kimse benden derin temizlik beklemesin valla

Benmde 4+1 cift banyo cift balkon + kiler var asla bitmiyor balkon deme bana birde burda cok fazla guvercin var gelip gelip yapiyolar

Canım aynı şekilde bende. Dr illa epidural veya spinal istiyor benimde tansiyonum var ilk gebelikte 21 oldu heyecandan sanırsam.adama diyorum hala belden diyo .aklıma geldikçe sinir oluyorum. Bakalım ne dicek

Benmde 4+1 cift banyo cift balkon + kiler var asla bitmiyor balkon deme bana birde burda cok fazla guvercin var gelip gelip yapiyolar
1 temmuzda bulursam birini alacagım bebek eve gelmeden cam pencere kapı ve genel bir temizlik olsa iyi olur aslında olmasa da kaynanam gelecek ben annemlere geçerim oda evi temizler öyle gelirim diye düşünüyorum bakalım eşim iş yapmama cok kızıyor agrınıı sızını ben çekiyorum diye ama evde kalınca da ev işine sarıyorum dur şurayı sileyim dur sunu yapayım diye diye aksama pert ama bugun Bi bk yapmadım sükür evde birde yaramaz kızım var onla oynuyorum

Benimkide böyle balkonun birini kullanıyorum diğerinin önüne derin dondurucuyu koydum unuttum onu banyoda da büyük banyoyu kullanıyorum valla ama 2 kişi için 4+1 cok ya ama kirasından memnunuz

Bu 4+1 evleri nerden buluyonuz arkadaşlar yaaaa bizim evler küçücük istanbulda

3 dakikada bir karnım kasılıyor bu 4. Oldu
Nasılsın şimdi?
Ah tamam hatırladım, neye karar verdiniz? Cok zor bir durum o

Canım aynı şekilde bende. Dr illa epidural veya spinal istiyor benimde tansiyonum var ilk gebelikte 21 oldu heyecandan sanırsam.adama diyorum hala belden diyo .aklıma geldikçe sinir oluyorum. Bakalım ne dicek
Aynı doktor olmasın çünkü ben ayın 20 si iyidir diyorum 21 de olabilir diyo bir gün için pazarlık yapıyoruz

Camlari kapıları banyoalri detayli temizlemistim sonra sancilarim olunca doktor yaticaksin dedi ev yarim kalmisti bugunde yatak odasi cocuk odasi oturma odasi ve banyolari tekrar yaptim tuvaleti elden gecirdim giyinme odam yeni temizlenmisti salon ve mutfak kaldi sadece dogurmadan onlarida yaparsam iyi

Benimkide böyle balkonun birini kullanıyorum diğerinin önüne derin dondurucuyu koydum unuttum onu banyoda da büyük banyoyu kullanıyorum valla ama 2 kişi için 4+1 cok ya ama kirasından memnunuz
Valla ben 850 veriyorum burdan once 2+1 di evim zaten sigamiyordum kirayida 1000 yapinca ciktim simdilik memnunum evimden şükür
Bu 4+1 evleri nerden buluyonuz arkadaşlar yaaaa bizim evler küçücük istanbulda
Ahahahahahah gel ankaraya alt katim bos tutalim sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…