2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canim deidgine göre 9 gunde 300 gram almis ve bu rakam cok iyi , o 6 gunluk surede az yani almasi icin tabi yine bi 75 100 gram alabilirdi bi bak bakalim gidişata ama bence sorun yok gibi

Canım benim bebeğimde uyluk ve karın çevresi 2-3 hafta geriden geliyor minyon bir bebek olabilir dedi geçen hafta kilosu 1.750ydi gelişmesi devam ediyor ama aradaki fark çok fazla hala

Ayyy güzelmiş buda çok yaaaa uygunda alıyım olmadı
Ben asla gecelikle rahat edemedm pjamayla ettim her iki dogumumda da yine pjama alıcam
Çok sıcak olucak bide sezeryanlı uğraşmıyım dedim direk elbise olsun dedim
Ben lcw dan aldım 2 elbise gibi pijama çok rahat şimdi bile giyiyorum.
Aynen bende elbise istiyorum havada çok sıcak olucak yaaaaa

Ayy şiştim neredeyse 30 sayfa. Bıraktım bir iki göz gezdirip, muhtemelen çoğu laklak

Annem babam geldi bugün. Kıyafetler yıkandı. Bezler,ıslak mendiller dolaplara yerleşti. Az çok kafam rahatladı. Park yatak kurulunca bir sileceğim. Yatağında kılıfı yıkanınca çanta hazırlamak kaldı. Onu da dolapta tutup ilerleyen vakitlerde yerleştireceğiz inşallah.

Bu aşk değil de nee

Eklentiler

• IMG20220609195614.jpg
    124,3 KB · Görüntüleme: 73
Ben pentiden aldım. Şimdi bile giyiyorum çok rahat.

MahidevranSultan Merhaba canım grubun ilk mesajlarını okuyordumda senin yazdıklarını okudum merak ettim seni ve bebişini gebeliğin devam ediyor değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…