2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım bence kilosu öyle kötü de değil benim yeğenim 2500 doğdu normal doğdu 39+ larda bir de
Ben bu doktorları anlamıyorum, içeride kaldıkça kilo almaya gelişmeye devam edecekken neden erkenden almak?
42. Haftada 2460 gr / 49 cm doğdu kızım normal 🤷🏼‍♀️

Onların işine geliyor kabul etme lütfen normal denemek istiyorum de.

Dayanır inşallah canım sen kilosuna takılma maşallah bence iyi kilosu. 40 haftayı tamamlayıp daha düşük kiloda doğan bebişler var önemli olan sağlıklı olması 💖💖
Maşallah😊 ilk oğlum 3400 civarıydı gayet iyiydi bu böyle olunca tuhafıma gitti. Zaten 32 haftada baş gösterdi şu plesenta yaşlanması işi. Onun payı var. Umarım bizimki de kilo alır bir haft daha dayanır.

Ben de düşünüyorum başlamayı ama annem yan çizmeye başladı. Biz başlayınca soğuk havalar da başlayacak. O yüzden 6 aylık bebeğin soğuklarda dışarı cikmasindansa annemin gelmesi daha mantıklı. Evleri soğuk da oluyor ama kadın buraya getirin diyor .Hamile kalmadan önce sen doğur ben gelirim diyordu .Ev alın sen çalış ben bakarım diyordu. İyi ki güvenip ev almamamisim. Her şey cocuk doğunca belli oluyor .o bakarım ederim diyenler bir köşeye çekiliyor
Malesef öyle çocuksuz olmaz illa yap diyenler piyasada yok şimdi 🤣🤣

Şu tempoda bir gün geçirsem ertesi gün dogururum🤐 acayip yorgunum, her yerim ağrıyor. Yürüyüş yapamıyorum alerji mevsimi. Okula gidip gelmek bile büyük mesele 🥰 yaşlandım zaar
Vallahi eve gel yemek hazirla ye anca kendime geldim oturuyorum. Heralde yürümedigim kadar yürüdüm bugün. 🥴🥴

Maşallah😊 ilk oğlum 3400 civarıydı gayet iyiydi bu böyle olunca tuhafıma gitti. Zaten 32 haftada baş gösterdi şu plesenta yaşlanması işi. Onun payı var. Umarım bizimki de kilo alır bir haft daha dayanır.
Bende de plesanta yaşlanması çıktı 33. Haftada …
Haliyle bunun stresini ister istemez yaşıyorum acaba nasıl ilerleyecek süreç diye …
Size nasıl bi bilgi verdi doktorunuz ?

Ben de düşünüyorum başlamayı ama annem yan çizmeye başladı. Biz başlayınca soğuk havalar da başlayacak. O yüzden 6 aylık bebeğin soğuklarda dışarı cikmasindansa annemin gelmesi daha mantıklı. Evleri soğuk da oluyor ama kadın buraya getirin diyor .Hamile kalmadan önce sen doğur ben gelirim diyordu .Ev alın sen çalış ben bakarım diyordu. İyi ki güvenip ev almamamisim. Her şey cocuk doğunca belli oluyor .o bakarım ederim diyenler bir köşeye çekiliyor
Biz ev alma girişiminde bulunduk 🤦🏻‍♀️Yoksa iki yıl ücretsiz alırdım 😂Annem yan çizmiyor da sanırım kayınvalidem yan çizecek zaten tembel birazcık 😂dün konuştuk doktora gitmiş çıkmayan hastalığı kalmamış 😂şeker var dizlerime fizik tedavi dedi kışın iki ay ona gideceğim falan bi ton şey sıraladı 😂 aslında işime gelir de anneme çok yüklenmiş olacağım kayınvalidem gezmeye yemeğe bebek sevmeye gelip kendine hizmet ettirecek 😂😂😂😂 bakıcı bulmaya çalışcaz bakalım 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

İyi bak korkdugun gibi çıkmamış sevindim 🤗 Çanakkale de oturuyorum dedin ama oralimisin aslen merak ettim.
Aynen doktor da sen baya kafanda kurmuşsun yaa dedi 😄 çanakkaleli degilim. Tayin sebebiyle burdayız canım. Kücük il bi acıdan iyi ama ilcesindeyiz burda da kadin dogumcu yok. Ilceden canakkaleye 1 saatte gidiyoruz. Gidince de bekle falan filan. Bu aralar da pek.bi bogucu hava nem var. 🥵🥵🥵

Bu temizligi niye bitiremiyorum ben ya ev büyük odlugu icin mi ben tembel olduğum icin mi valla anlamadim yatak odasi cocuk odasi oturma odasi ve iki banyo ancak bitti
Agırlaştık canim. Ben fır dönerdim bi cırpıda bi sürü is yapardim. Simdi bi yer süpürmek yarım saat. Eğilemiyorum kalkamiyorum şak diye bişeyi çekemiyorum itemiyorum. Benim de huyum pistir birseyle cok oyalanınca en son sklyorum tiksinir gibi bırakasım geliyor. Gercekten iş uzadıkca içim şişiyor

X