2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yaaa ben lohusa takımı aldım elbise şeklinde pijama takımı istemiyorum sezeryanlı olucağım için altıma bişi giymekle uğraşmıyım, hem hastanede hemde böyle evde olduğumda efil efil giyilmelik elbise aldınızmı bakıyorumda bizim semtte bulamadım 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Lcw bakıyım olmadı belki çyle elbise vardır
Ben bundan aldım evde rahat rahat giyerim doğumdan sonra diye LCW den geçen gün, sitesinde de aynı fiyat kupon falanla daha uyguna alabilirsin.

Doğum izni bitince çalışmayı düşünen var mı ? Sanırım ben çalışacağım annem ben bakarım diyor bebek çok küçük olacak ama yarım gün işe gidip gelirim diye düşünüyorum 🤷🏻‍♀️Hayat pahalı tek maaşa düşmek biraz korkuttu bizi kredi borcu kira zaten 6buçuk neredeyse 🤷🏻‍♀️
Bende düşünüyorum 1 yaşa kadar dayanırız diye düşünüyorum sonrası başlarım kendim içinde iyi olur evlendim evleneli cocuk bak büyüt sıkıldım işi özledim valla annem yada kaynanam bakar diye düşünüyorum

Yaaa ben lohusa takımı aldım elbise şeklinde pijama takımı istemiyorum sezeryanlı olucağım için altıma bişi giymekle uğraşmıyım, hem hastanede hemde böyle evde olduğumda efil efil giyilmelik elbise aldınızmı bakıyorumda bizim semtte bulamadım 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Lcw bakıyım olmadı belki çyle elbise vardır
Ben asla gecelikle rahat edemedm pjamayla ettim her iki dogumumda da yine pjama alıcam

Ben lcw dan aldım 2 elbise gibi pijama çok rahat şimdi bile giyiyorum.

Kızlar ben de geldim doktordan. Nstde uyuyordu sanırım kıpırdattılar öyle uyandı. Doktor bebek tepki vermese acil sezeryan olacaktın dedi. Ay tırstım öyle deyince. Neyse kilo almamış 2700 47 cm, bu çocuk neden büyümedi 😔 en son geçen hafta Pazartesi gitmiştim. 4 gün sonra yine gideceğim ve kilo almamış olursa alırız dedi. Kendimi normal doğuma çok alıştırdım. Kilosu az olunca normal doğum zor mu olur sizce
Kilosu az olunca kolay dogar bence nasıl büyük olunca sezaryana alıyorlar kiloya takma gelişimini tamamladıysa akciğerlerinde de sorun yoksa dogunca alır annesi

Sorma valla. Erkekler yayın yapadursun biz çocuklarla:KK12:Keşke öyle eşim baksa. Eşim de razı olur ama kanun uygun değil. :rolleyes:
Erkekler o kadar rahat ki hele benimki nöbetlerimi temmuza cok yazdır cam diyor Anan bakar sana diyor anamla yaptım ya cocugu babalık izni mi alacagını sanmıyorum dönerim kesilir diye kesin

Bende duruyorum 35 hafta muayenemi olduktan sonra bir cırpıda hazırlarım diyorum
Ben geçen ay hazırladım doğum çantamı ama hazırlarım denilince hazır olmuyor, hergün farklı bir eksik olduğunu fark ediyorum 😁 bence bir an önce başla hazırlamaya mutlaka unuttuğun bişyler oluyor 😀

Bunu aldım bende simdi😂😂
8417CCA2-E951-4EB8-B362-91C3BF75110A.jpeg

Ben geçen ay hazırladım doğum çantamı ama hazırlarım denilince hazır olmuyor, hergün farklı bir eksik olduğunu fark ediyorum 😁 bence bir an önce başla hazırlamaya mutlaka unuttuğun bişyler oluyor 😀
Cok tembelim bu tembellikle evde dogurcam valla Allah korusun tlc dekiler geliyor aklıma 😂😂

Bu temizligi niye bitiremiyorum ben ya ev büyük odlugu icin mi ben tembel olduğum icin mi valla anlamadim yatak odasi cocuk odasi oturma odasi ve iki banyo ancak bitti

Ben sezeryan yapıcam ilki de sezeryandı normal isterdim ama doktor çok sıcak bakmadı bende üstelemedim. Doğum ücreti 5 bin lira filandı sanırım benim sağlık sigortam karşılamasa bütçeyi aşıyor. Özel sağlık sigortamda varken Maraştaki saçma sapan hastanelere gitmek istemedim açıkçası. İlk hamileliğim doğumum tüm sürecim çok kötü geçti bebeğimi de doğumdan sonra kaybettim. Bu sefer herşeyim güzel geçsin istiyorum, bakalım hayırlısı inşallah bunda da bebeğime küçük dedi dr uyluk ve karın çevresi 2-3 hafta geriden geliyor minyon bir bebek dedi büyümesi durmadığı sürece sıkıntı yok. İnşallah bir sorun çıkmaz🙏🏻
Canim cok üzüldüm boyle bi kayıp yaşamana allahim bu bebegini sagsalim kucagina almayi nasip eylesin , hastane seciminde titiz davranmana hak verdim inşallah istedigin gibi olur herşey 🤩🤩🥰

X