2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben bundan aldım evde rahat rahat giyerim doğumdan sonra diye LCW den geçen gün, sitesinde de aynı fiyat kupon falanla daha uyguna alabilirsin.

Bende düşünüyorum 1 yaşa kadar dayanırız diye düşünüyorum sonrası başlarım kendim içinde iyi olur evlendim evleneli cocuk bak büyüt sıkıldım işi özledim valla annem yada kaynanam bakar diye düşünüyorum

Ben asla gecelikle rahat edemedm pjamayla ettim her iki dogumumda da yine pjama alıcam

Ben lcw dan aldım 2 elbise gibi pijama çok rahat şimdi bile giyiyorum.

Kilosu az olunca kolay dogar bence nasıl büyük olunca sezaryana alıyorlar kiloya takma gelişimini tamamladıysa akciğerlerinde de sorun yoksa dogunca alır annesi

Sorma valla. Erkekler yayın yapadursun biz çocuklarlaKeşke öyle eşim baksa. Eşim de razı olur ama kanun uygun değil.
Erkekler o kadar rahat ki hele benimki nöbetlerimi temmuza cok yazdır cam diyor Anan bakar sana diyor anamla yaptım ya cocugu babalık izni mi alacagını sanmıyorum dönerim kesilir diye kesin

Bende duruyorum 35 hafta muayenemi olduktan sonra bir cırpıda hazırlarım diyorum
Ben geçen ay hazırladım doğum çantamı ama hazırlarım denilince hazır olmuyor, hergün farklı bir eksik olduğunu fark ediyorum bence bir an önce başla hazırlamaya mutlaka unuttuğun bişyler oluyor

Ben geçen ay hazırladım doğum çantamı ama hazırlarım denilince hazır olmuyor, hergün farklı bir eksik olduğunu fark ediyorum bence bir an önce başla hazırlamaya mutlaka unuttuğun bişyler oluyor
Cok tembelim bu tembellikle evde dogurcam valla Allah korusun tlc dekiler geliyor aklıma

Bu temizligi niye bitiremiyorum ben ya ev büyük odlugu icin mi ben tembel olduğum icin mi valla anlamadim yatak odasi cocuk odasi oturma odasi ve iki banyo ancak bitti

Canim cok üzüldüm boyle bi kayıp yaşamana allahim bu bebegini sagsalim kucagina almayi nasip eylesin , hastane seciminde titiz davranmana hak verdim inşallah istedigin gibi olur herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…