2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım şöyle 25 mayıstan 3 hazirana 300 gr almış 2700 gr olmuş demişti. 3 hazirandan 9u yani bugüne kadar hiç almadığını söyledi. Şimdi düşününce arada 6 gün var ölçümde hata da olabilir ama hiç almamış dedi.
Canim deidgine göre 9 gunde 300 gram almis ve bu rakam cok iyi , o 6 gunluk surede az yani almasi icin tabi yine bi 75 100 gram alabilirdi bi bak bakalim gidişata ama bence sorun yok gibi🤷‍♀️

Bugun doktor dan geldim 35 haftalık olcaktım 33+4çıktım geride kalmış başın agrı yapıyormu dedi evet hergün dedim yatdiyon dorunum varmış haftaya tekrar çagırdı 4 aylıkken de bir hafta geride kalmıştım
Canım benim bebeğimde uyluk ve karın çevresi 2-3 hafta geriden geliyor minyon bir bebek olabilir dedi geçen hafta kilosu 1.750ydi gelişmesi devam ediyor ama aradaki fark çok fazla hala 😕

Ben bundan aldım evde rahat rahat giyerim doğumdan sonra diye LCW den geçen gün, sitesinde de aynı fiyat kupon falanla daha uyguna alabilirsin.

Ayyy güzelmiş buda çok yaaaa uygunda alıyım olmadı
Ben asla gecelikle rahat edemedm pjamayla ettim her iki dogumumda da yine pjama alıcam
Çok sıcak olucak bide sezeryanlı uğraşmıyım dedim direk elbise olsun dedim🤦🏼‍♀️
Ben lcw dan aldım 2 elbise gibi pijama çok rahat şimdi bile giyiyorum.
Aynen bende elbise istiyorum havada çok sıcak olucak yaaaaa

Ayy şiştim neredeyse 30 sayfa.😬 Bıraktım bir iki göz gezdirip, muhtemelen çoğu laklak :KK53:

Annem babam geldi bugün. Kıyafetler yıkandı. Bezler,ıslak mendiller dolaplara yerleşti. Az çok kafam rahatladı. Park yatak kurulunca bir sileceğim. Yatağında kılıfı yıkanınca çanta hazırlamak kaldı. Onu da dolapta tutup ilerleyen vakitlerde yerleştireceğiz inşallah.

Bu aşk değil de nee 😍

Eklentiler

• IMG20220609195614.jpg
    IMG20220609195614.jpg
    124,3 KB · Görüntüleme: 73
Yaaa ben lohusa takımı aldım elbise şeklinde pijama takımı istemiyorum sezeryanlı olucağım için altıma bişi giymekle uğraşmıyım, hem hastanede hemde böyle evde olduğumda efil efil giyilmelik elbise aldınızmı bakıyorumda bizim semtte bulamadım 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Lcw bakıyım olmadı belki çyle elbise vardır
Ben pentiden aldım. Şimdi bile giyiyorum çok rahat.

Aldatıldığım için boşandım ona da laf söylendi, söyleniyor da söyleniyor işte.
Evet bakalım, doğurursam eski eşin nüfusa kaydedilecek ondan dolayı babalık reddi davası ile falan uğraşacağım ama evladım annesine gelmek için savaşmış bende onun için savaşmalıyım diye düşünüyorum aynı diğer çocuklarım için savaştığım gibi.
Sağol canım benim ne güzel destek oluyorsunuz inşallah ❤️🙏
MahidevranSultan MahidevranSultan Merhaba canım grubun ilk mesajlarını okuyordumda senin yazdıklarını okudum merak ettim seni ve bebişini😊 gebeliğin devam ediyor değil mi?

X