2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Pentiyede bakıyım ozaman rahat olıyım yeter😍😍
Screenshot_2022-06-09-21-44-44-210_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Ben bunu almıştım 114 e ama yok hiçbir yerde sana link atacaktım bulsam.

Bence insanları kandırmaya daha fazla devam etme.
Bir derdim var’da açtığın konulardan biliyoruz seni. Sürekli kullanıcı adı değiştirsen bile.
Attığı ultrason fotoğrafı aşağıdaki 2017 tarihli blog yazısında mevcut.

Açamayanlar için ekran görüntüsünü de ekliyorum.

Kızlar bununla vakit kaybetmeyin. Tavsiye.
@MahidevranSultan
Buldum kizlar

Yalanları baya sonra ortaya cıktı bulman zor olabılır oyuzden baslardan bellı pek hasır nesır olmustm hıkayesı uzuncluyduuuu :KK43: guzel yedık :KK70: baya ilgileri üstüne toplamıstı ıkı erkek annesıydı ıkısıde kucuktu kocasından bosanmıs tek yasayan sosyal ekonomik ozgurlugu elınde olan bır kadındı eski sevgilisyle yakınlasmıs hamile kalmıstı önce tek gebelikti aldırıcaktı eskı esınin ve aılesının tepkilerinden korkuyordu snra aldrmaktan vazgectı derken aaa oda ne ola ıkız gebelikmis snra bıraz zaman gectı kanamalı skntılı bır gebelkmıs hastaneye yattı derken booooombeeye gel megerse 3 müs gebelik :KK70: tabi biz şok ama bir kisi bile suphelenmedı aklmz almasada mantıga sıgmasada destekleyıcı davrandık sanaldan olabıldıgınce yanında olmaya clstk cnkü niye bır ınsan bu konular hakkında yalanlr atıp uzun uzun hayat hıkayesını yazsnkı gercktr dedık uzulduk ettık hee bu arada bosandgı kocası evlenmeden once eski sevgilisyle sevgililermis kocası fıtne fucurla bunlrı ayırıp evlenmıs sonra kadere bakkı eskı kocayla bosayp eski sevgilisnden tek geclk bı yaknlasmayla 3 üz hamile kalms tabi eski sevgli cok mutlu olms heh sımdı buraya kadar okudun dimi bacım bunlarn hepsı bir varms bir yokmus hıkayeymıs :KK70: baska topikten birisi ifsaladı onlrda attıgı usg lerden anlmslr megerse attgı usgler flan hep internetten alntyms snra kadınlar klubu yonetıcılernden kazen olaya el attı sanırım ve ifsaladı banladı gercktende sahtekarmıs valla karısık kurusuk aklmda kaldıgı kadr anlattm cok merak etmssnz aramayn dıye 🤦🏻‍♀️

Yalanları baya sonra ortaya cıktı bulman zor olabılır oyuzden baslardan bellı pek hasır nesır olmustm hıkayesı uzuncluyduuuu :KK43: guzel yedık :KK70: baya ilgileri üstüne toplamıstı ıkı erkek annesıydı ıkısıde kucuktu kocasından bosanmıs tek yasayan sosyal ekonomik ozgurkugu elınde olan bır kadındı eski sevgilisyle yakınlasmıs hamile kalmıstı önce tek gebelikti aldırıcaktı eskı esınin ve aılesının tepkilerinden korkuyordu snra aldrmaktan vazgectı derken aaa oda ne ola ıkız gebelikmis snra bıraz zaman gectı kanamalı skntılı bıt gebelkmıs hastaneye yattı derken booooombeeye gel megerse 3 müs gebelik :KK70: tabi biz şok ama bir kisi bile suphelenmedı aklmz almasada mantıga sıgmasada destekleyıcı davrandık sanaldan olabıldıgınce yanında olmaya clstk cnkü niye bır ınsan bu konular hakkında yalanlr atıp uzun uzun hayat hıkayesını yazsnkı gercktr dedık uzulduk ettık hee bu arada bosandgı kocası evlenmeden once eski sevgilisylr sevgililermis kocası fıtne fucurla bunlrı ayırıp evlenmıs sonra kadere bakkı eskı kocayla bosayp eski sevgilisnden tek geclk bı yaknlasmayla 3 üz hamile kalms tabi eski sevgli cok mutlu olms heh sımdı buraya kadar okudun dimi bacım bunlarn hepsı bir varms bir yokmus hıkayeymıs :KK70: baska topikten birisi ifsaladı onlrd attıgı usg lerden anlmslr megerse attgı usgler flan hep internetten alntyms snra kadınlar klubu yonetıcılernden kazen olaya el attı sanırım ve ifsalafı banladı gercktende sahtekarmıs valla karısık kurusuk aklmda kaldıgı kadr anlattm cok merak etmssnz aramayn dıye 🤦🏻‍♀️
Üşenmedin yazdın ya 👏👏👏🤣🤣🤣

X