2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kız senle durumumuz aynı..1.5 cm açıklık..nst güzel .fakat baskı çok zor ...napıcak doktorun ne dedi..beni evegönderdi yatdiyew
Bana bir sorun yok devam dedi. Ben normal bekleyeceğim zaten bu haftayı atlat belli olmaz ne zaman olduğu dedi bide. Baskı aşırı ama senin 2 tane daha zordur

Bence tartışılır aşırı rahatsız oluyorum ben. Ama hiç anlamayanlar var. Bu 3.mecbur olacak deyip avutuyorum kendimi
Herkesin acı eşiği farklı tabiki bakalım yaşayıp görücem Çatı muayenesine göre doğum şekli belli olcak gönlüm normalden yana ama nasıl gelmek isterse beyimiz sağlıkla gelsin tüm bebişler 🤲🏻

Kızlar ben de geldim doktordan. Nstde uyuyordu sanırım kıpırdattılar öyle uyandı. Doktor bebek tepki vermese acil sezeryan olacaktın dedi. Ay tırstım öyle deyince. Neyse kilo almamış 2700 47 cm, bu çocuk neden büyümedi 😔 en son geçen hafta Pazartesi gitmiştim. 4 gün sonra yine gideceğim ve kilo almamış olursa alırız dedi. Kendimi normal doğuma çok alıştırdım. Kilosu az olunca normal doğum zor mu olur sizce
İlk gebeligim öyleydi. Galiba 35 te kilo alımı durmuştu, iki hafta takipte kaldık. Almayınca 37de sezeryanla dünyaya geldi. Doktor doğum şekli tercihim için farketmez demişti o zaman. 2900gr doğmuştu.

X