2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
@Nrgl007 hele hele hele anteplimmm gel yanıma dili datlımm:KK73::KK73::KK71:

Antepte olupta ayni topikte dogum yapacagim insan tanesi seni simdi fark ettim sesimee gel🙈😂
Kız ne zamandır yazcam hep birşey oluyor unutuyorum
Bizde hemşehri sayılırız 😂😂
Ben sadece 2 kez gittim babam çok küçükken gelmiş İzmir'e ama babam Kilisli😁😁😁

Bu arada sevgili caniimmmm doktorum bayramda buradayım ama ani planları severim umarım doğurursun dedi bugün. Nst güzel çıktı açıklık hala 2 cm. Tek sorun aşağı aşırı baskı hissi.
Benimki de bodruma gitmeme izin verdi ama doğuma buraya gel orda doğurma dedi :oha:
Bu rahatlıklarına bayılıyorum 🤭

Şimdi yine bi güncelleme yaptım, diğer topiklere baktımda, tahmini doğum tarihiyle, doğum yaptıkları tarih ayrı yazmışlar😃😃 yeni bi sütün açıp onu ekledim😍😍 belki o şekilde görmek isteyen olur diye😍
Konuşmayanlarıda , aktif olmayanlarıda sildim ..
Liste capcanlııı, hepimiz varız😍😍😃😃💪🏻
Ellerine kollarına sağlık 😍 oh Yani bir kaç kez bişiler söylemişti arkadaşlar eski topik sahibi azarlamıştıyoğum çalışıyorum bide burayla uğraşamam çok şey isteyip duruyorsunuz diye, e o zaman neden topik açtın?
Geç alınmış bir karar oldun :KK19:

Kızlar isimli takımlarımız geldi 😍😍
39727867-65D0-4136-9EE8-88AE6B9277E7.jpeg
7BA10DEA-D85F-480E-B868-4D88D7147A98.jpeg

Ellerine kollarına sağlık 😍 oh Yani bir kaç kez bişiler söylemişti arkadaşlar eski topik sahibi azarlamıştıyoğum çalışıyorum bide burayla uğraşamam çok şey isteyip duruyorsunuz diye, e o zaman neden topik açtın?
Geç alınmış bir karar oldun :KK19:
Aynenn o ilk öğrendiği heyecanla herhalde açtı topiği böyle olucağını istenildiğini bilmiyodu herhaldeeee, hiç birimiz bilmiyodukki değişebiliceğini, bilseydik cidden önceden olurdu😍😍 ama hallettm dün gece hepsini artık doğumlar olur zaten😍😍🌸🌸 düzgün herşey görünüyo

Yine lanet olası bulaşık Makinesi dolu ve temiz dışarda kahvaltı bulaşıkları var ortaklığı azıcık topladım 2 makine çamaşır astım
Yemek yok ve ne yapcam bilmiyorum
Akşam üzeri oğlanla kıyafet pazarına gidicez 😂😂
Sonra da onu antrenman a bırakcam
Birbirlerinin birşeyler yapması gerek 😂😂😂😂
Hatay'a mı 😍 ay nasıl? çok istiyorum oraya gelmek eskiden güzel şeyler olurdu ve ucuz olurdu

X