2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım karşındaki insanların sana tavrına göre alır konuşursun ama ne sevgilerini hissediyorum ne bir kabullenme. Arkamı döndüğüm an dedikodum dönüyor. Duyduğum laflar da inan yenilir yutulur şeyler değil. Ben her defasında eşim ailesine düşkün. Onlardan uzaklaşırsa evimizde de mutlu olmaz kafasıyla bir süre sonra sineye çektim ama şimdi en ufak şeyleri bile batıyor.
Bu sorunlar senin alttan almanla çözülmez.. Karşı taraf kötü niyetliyse en sonunda eşinle aran açılır.. Eşinle kavga etmeden rahatsızlıklarını dile getir ve kararlı duruşlar sergile eşin de senin sınırların olduğunu bilsin yani.. Eşini yıpratma karşı tarafla sorun yaşadığında cevap vermen gereken yerde cevap ver yoksa evliliğin de sen de yıpranırsın

Canım karşındaki insanların sana tavrına göre alır konuşursun ama ne sevgilerini hissediyorum ne bir kabullenme. Arkamı döndüğüm an dedikodum dönüyor. Duyduğum laflar da inan yenilir yutulur şeyler değil. Ben her defasında eşim ailesine düşkün. Onlardan uzaklaşırsa evimizde de mutlu olmaz kafasıyla bir süre sonra sineye çektim ama şimdi en ufak şeyleri bile batıyor.
Sen ailenden görmediğin için muhtemelen. Bu konularda bende çok çektim. İletişimi en aza indirmek ve gerekmedikçe görüşmemekte buldum çözümü. 10 yıl oldu nerdeyse tabi benim evliliğim.

Yaaa göğüs ucu dışında çevresine de sürüyor musun ben daha almadım bakalım ne zaman çıkıp alıcam 🥴 şimdilik zeytinyağı sürüyorum o biraz daha nemlendiriyo ama krem daha etkili olur
Evrt çevresinede sürdüm ben çünkü kuruluk vardı zaten balm gibi yapısı var cok güzel nemlendirdi

Bir şekilde hep üzerimizdeler. Herşeye burun sokuyorlar ses etmiyorum içimde büyüyor. Sonra eşime söyleniyorum bizim aramız açılıyor. Yani iki senedir yaşadıklarımı anlatsam inanamazsınız. Bilmiyorum belki de ben ailemden böyle görmediğim için bana fazla geliyor.
Aynen canım. Biz ailelerimizden görmediğimiz için bize çok yanlış geliyor. Aslında yanlış da. Ben 12 yıllık evliyim. 5 yıl pamuk prensestim 7 yıl cadı yaptılar 😂 ama memnunum. Biraz mesafe biraz diş gösterme yetiyor. En önemlisi eşinle iyi olman 🙏

Sen ailenden görmediğin için muhtemelen. Bu konularda bende çok çektim. İletişimi en aza indirmek ve gerekmedikçe görüşmemekte buldum çözümü. 10 yıl oldu nerdeyse tabi benim evliliğim.
Benim iki sene oldu ve bir arka sokağımda oturuyorlar 🤣 bir hafta gitmediğimde eşime olmadık mesajlar atılıyor hakkımda. Gerisini sen düşün. Ki çalışıyorum ben hafta içi işteyim yorgun argın geliyorum eve. Görüşmeyi komple kessem neler derler. Ayrıca eşim de kesmez. Bişey olduğunda arkamda duruyor bağırıyor çağırıyor ama sonra konu kapansın herkes normale dönsün istiyor.

Bu sorunlar senin alttan almanla çözülmez.. Karşı taraf kötü niyetliyse en sonunda eşinle aran açılır.. Eşinle kavga etmeden rahatsızlıklarını dile getir ve kararlı duruşlar sergile eşin de senin sınırların olduğunu bilsin yani.. Eşini yıpratma karşı tarafla sorun yaşadığında cevap vermen gereken yerde cevap ver yoksa evliliğin de sen de yıpranırsın
Zaten 2 senede o kadar çok yıprandım ki. Son iki olayda gittim karşılarına. Hayırdır siz neden benim hakkımda bunları dediniz ben size ne yaptım daha önce de yaptınız hep görmezden duymazdan geliyorum ama bizim huzurumuz kalmadı sizin yüzünüzden dedim sonra bağırış çağırış daha kötü oldu herşey. Şimdi sineye çektim dışardan güllük gülistanlık görünüyor ama tabi benim içim öyle değil.

Aynen canım. Biz ailelerimizden görmediğimiz için bize çok yanlış geliyor. Aslında yanlış da. Ben 12 yıllık evliyim. 5 yıl pamuk prensestim 7 yıl cadı yaptılar 😂 ama memnunum. Biraz mesafe biraz diş gösterme yetiyor. En önemlisi eşinle iyi olman 🙏
Ooo 5 yıl yine mükemmel canım 🤣 benim 6.ayda babasının eşime attığı mesajı söyleyim sana. O insan kılıklı şeytan karına söyle diye başlayan bir mesaj. Benim hala görüşüyor konuşuyor olmam bile nimet değil mi ben mi abartıyorum bilmiyorum 😞 benim de iki abim var. Büyük abim evleneli 18 sene oldu babamdan abilerime ufacık bir dolduruş görmedim. Bir baba bunu çocuğuna nasıl yapar?

Yemek yemeğe gidiyorsanız beni de alın 😂😂

Tüp Bebek olması ve bebeğin büyüklüğünün normalden ilerde olmasi sebebiyle dedi.
Allah biliyor benimde içimden normal doğum geçmiyordu. O stresi yaşamak istemiyordum. İnşallah sağlıkla kavuşuruz bebişlerimize 🧿

vayy anasını 😍😍😍
Hanım ağa olmuş yoncambenim yoncambenim 😂😂😂
Bizim biraz ütü vardı 😂😂😂
Amin inşallah artık yaklaştık sona ,sağlıkla gelsin bebisler 😍😘😙

Ooo 5 yıl yine mükemmel canım 🤣 benim 6.ayda babasının eşime attığı mesajı söyleyim sana. O insan kılıklı şeytan karına söyle diye başlayan bir mesaj. Benim hala görüşüyor konuşuyor olmam bile nimet değil mi ben mi abartıyorum bilmiyorum 😞 benim de iki abim var. Büyük abim evleneli 18 sene oldu babamdan abilerime ufacık bir dolduruş görmedim. Bir baba bunu çocuğuna nasıl yapar?
Yapar yapar. Öyle güzel de yapar ki.
Benimki de ara ara deniyor ama eşim sağolsun yüz vermiyor. Dedim de zaten doğumda görmek istemiyorum. Gelirse kovarim diye

Geçmiş olsun birkaç ay önce atlattilar benimkiler. Okuldan bulaştı tabi. İshal ve kusma sırayla takip etti birbirini sürekli sonra birden kesildi. Probiyotik ve bulantı ilacı dışında birsey vermemişti doktor. 3 günde tamamen kesildi. Kolayca geçer insaallah
Aynen öyle yaptı doktorda 😊 inşallah bizim de biter hemen🙏🏼
İnşallah ya hasta bütün bebişler de hemen iyileşsin keşke onların yerine biz hastalansak.
Gerçekten bunu düşündüm bende 🙏🏼

Ay benim eşim gelmis diyor ki bayramdan önceki hafta izin alalım ailemin yanına gidelim (dogum orda olacak bnm ) 27 hazirandan 18 temmuza kadar bi evin içinde dedim ne işim var bayramda gideriz yoruluyorum diyormuş um da ailesi bakarmış bana essek herif izin alayım ben bakayım demiyorda dedim gidemem kusura bakma erkekler neden bu kadar düz mantık ya

X