2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bide birsey söyleyeceğim ilkinde nst sancı cıkti 100de 100 bebek yerleşti demişti muayene edip 2 güne dogurursun dedi doğurdum. Ama 2.cide nst temizdi perşembe girdim muayene bile gerek yok dedi ertesi sabah Nisan geldi birden başladı doğum sancı olamaz dedim ama neticede o gece doğurdum yani her doğum farklı ilkle kıyaslama ben bu hazırlığının karşılığını alacağına inanıyorum. Normal olmasa bile bebeğin istediği zaman gelse o bile çok güzel.

Canım seni hast.neden yatırrılar

Mavi-beyaz kaç haftalık doğurdu. Kaç kiloymuş..ben niye bütün mesajları okudumrağörmedim Ki acaba ben panik oldum sancılarım dan. Heranxende gidecek gibiyim 35+0 bari ğeçsem

İşine geldiği gibi verip kılıf uydurmus
Senın doktor ama neyse saglık olsun kesın ogun yogundr ondan 1 temmuza vermstr her seyde bır hayır vardır ben temmuza kalmadıgıma bıde temmuz zamı yemıyım dıye sevındm malum nerden para tırtıklycklrnı şaşırmıslar . Yoksa 3 temmuzu flanda ısterdım yanı
Bak tamam benım ılkı spınaldı ozmn bır skntı yasamadm gayet guzeldı bırkere sırtımdan ıgne yaptılar sadece ekstra masrfa gerk yok cıdden skldm artk ulkede hersyn anası agladı zam zam piskolojm bozuldu her ay toplu alısverıste guncel fıyatlrı gorup şoka gırmekten vs de skldm ulkecek bıktk ya mıllet nerden kâr edeyım kafasında

Mavi-beyaz kaç haftalık doğurdu. Kaç kiloymuş..ben niye bütün mesajları okudumrağörmedim Ki acaba ben panik oldum sancılarım dan. Heranxende gidecek gibiyim 35+0 bari ğeçsem
Ben de bi kaç gündür her an dogurcam gibi diyorum ama sonra kafamdan atmaya calisiyorum bu fikri. Sinir bozucu oluyor hayirlisiyla bi yarin kontrole gitsem de ne varne yok anlasam

Ben kaynayan suyun altını kapatıp 5 dk içine atıp bekletip çıkarıyorum, kaynatmadım hiç. ama kesin doğru mu bilmiyorum

Yahnisi guzel olur diyolaa

Ben sirkeli suda 3 dakka kaynattım sonra tepsiye çıkarıp duruladım..şimdi daha pompa temiz olduğu için tenceremi kullandım fakat biberonlar için bi eski tencere ayarlayacaz devamlı ..biraz titiz pimpirikli biriyim anne sütü değdiktensonra onları tencereleri mi değdirmeyorum

Eki Görüntüle 3080307

35. Haftadan selam kızlar evet evet kucuk bi göbüşüm var
Kız benim ilk ğebeliğimdeböyleydi..o yüzden hiç çatlağım olmadı..şimdi gerçi yine 2.gebeliktede hala yok maşallah..bende 35 e girdim..dün bi hastanede ikiz gebe gördüm aynı hagtadaydok..Allah'ım nasıl göbeği vardı kocası koltuğa zor oturttu..ben halime şükrettim ben büyük göbeğe hiç özenmedim enazından çatlak olmuyor

Cok sukur diyelim o zaman Hic olmadı catlagım, kimse inanmıyor diger ay dogum yapacagıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…