2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet. Hastaneye yanına çağırmış. Gel sana bir çay ısmarlayayım demiş. Uydurma bir iş için hukuki konuda fikrini sormuş. Sonra da hadi size gidelim, abim bize bir çay yapsın demiş. Birlikte kayınımın evine gitmişler. Çay falan içmişler. Sonra eşim ben artık eve geçeyim demiş. Bu da dur ben de üstümü değiştirip geleyim demiş. 🤦🏼‍♀️ Eşim de ben yalnız gitsem, sen de artık evinde kalsan daha iyi olur, bizim ev malum pek müsait değil artık demiş. Bu da ben rahatsız mı ettim sizi demiş. 😂😂😂 eşim de yok rahatsız etmedin ama uygun değil artık işte demiş. Bu da tamam sorun yok demiş. Biraz alınmış ama yapacak bir şey yok.

Yani yine alt metni anlamadığı için eşim alenen gelme demiş gibi olmuş ama başka çare de bırakmadı.

Valla hepinize çok teşekkür ederim. 🥰❤️🌸Cesaretlendirdiniz beni. Yoksa kukumav kuşu gibi kafamda kurup durmaya devam edecektim. Aklımı kaçırmak üzereydim yemin ederim.
Eşin çok güzel yapmış, hem kırmamış hemde güzelce yollamış, daha güzel yollanamazdı yani inşallah yüzsüzlül yapıp doğumdan sonra gelmez yine😃😃😃😃
Ohhhh sende evinde sereserpeeeeee yat uzan dinlen missss gibiiiii 😍🫶🏻
İnsan kendi evindede hapis hayatı yaşamasın🤦🏼‍♀️
Çok sevindimmmmm vallaaa😍😍😍🍀🍀

Evet. Hastaneye yanına çağırmış. Gel sana bir çay ısmarlayayım demiş. Uydurma bir iş için hukuki konuda fikrini sormuş. Sonra da hadi size gidelim, abim bize bir çay yapsın demiş. Birlikte kayınımın evine gitmişler. Çay falan içmişler. Sonra eşim ben artık eve geçeyim demiş. Bu da dur ben de üstümü değiştirip geleyim demiş. 🤦🏼‍♀️ Eşim de ben yalnız gitsem, sen de artık evinde kalsan daha iyi olur, bizim ev malum pek müsait değil artık demiş. Bu da ben rahatsız mı ettim sizi demiş. 😂😂😂 eşim de yok rahatsız etmedin ama uygun değil artık işte demiş. Bu da tamam sorun yok demiş. Biraz alınmış ama yapacak bir şey yok.

Yani yine alt metni anlamadığı için eşim alenen gelme demiş gibi olmuş ama başka çare de bırakmadı.

Valla hepinize çok teşekkür ederim. 🥰❤️🌸Cesaretlendirdiniz beni. Yoksa kukumav kuşu gibi kafamda kurup durmaya devam edecektim. Aklımı kaçırmak üzereydim yemin ederim.
Valla helal çok güzel halletmiş eşin. 🤣🥰

Eşin çok güzel yapmış, hem kırmamış hemde güzelce yollamış, daha güzel yollanamazdı yani inşallah yüzsüzlül yapıp doğumdan sonra gelmez yine😃😃😃😃
Ohhhh sende evinde sereserpeeeeee yat uzan dinlen missss gibiiiii 😍🫶🏻
İnsan kendi evindede hapis hayatı yaşamasın🤦🏼‍♀️
Çok sevindimmmmm vallaaa😍😍😍🍀🍀
Valla ben de eşim de çok sevindi. Eşim biraz buruktu ama ben konuşup haklı olduğumuza inandırdım. Ya valla kahvaltıya da çağırırım, güzel bir yemek yapar yemeğe çağırırım ama haftalarca evden gitmemek nedir ya?

Eşim de rahatsız oluyormuş aslında ama daha önce konuştuğu için tekrar konuşmak istememiş haklı olarak. Ben de daha önce bir kez eşimle bu konuyu konuştuğum için tekrar konuşup eşimi kırmak istemedim. Sonuçta kardeş bu. Neyse ki çözüldü. ☺️🙏

Emin misin canım ben yazdırayım dogum öncesi
Evet cerrahi operasyon geçirildiğinde karşılıyor, ben bi operasyon geçirmiştim doktor 3 tüp yazmıştı, 2sini karşıladı.

Tüp büyük ama kısa süre ve duzensiz kullanımda bir faydası yok uzun süre kullanmak gerek, bana doktorum 1 yıl boyunca kullanacaksin demişti.

Geçenlerde bir arkadaşımın ( ilk gebeliği sezeryan) hiç ssvd isteği yokken, aklında yokken, doğum zamanından yaklaşık 3 hafta kadar önce bir gece ansızın gidip normal doğum yaptığını duydum 🙃

Herkes yapabilir, hiç ama hiç stres yapma
Yaaa ağzın bal yesin valla 🤭🤭 ay resmen çok az kaldı doğurucaz patır patır 🥹

Valla ben de eşim de çok sevindi. Eşim biraz buruktu ama ben konuşup haklı olduğumuza inandırdım. Ya valla kahvaltıya da çağırırım, güzel bir yemek yapar yemeğe çağırırım ama haftalarca evden gitmemek nedir ya?

Eşim de rahatsız oluyormuş aslında ama daha önce konuştuğu için tekrar konuşmak istememiş haklı olarak. Ben de daha önce bir kez eşimle bu konuyu konuştuğum için tekrar konuşup eşimi kırmak istemedim. Sonuçta kardeş bu. Neyse ki çözüldü. ☺️🙏
Yani insan arada kalmak istemez ne de olsa kardeşi, ilerde senin de kardeşim gelebilir diye bende bi çekinirdim, amaaaa olsun çok iyi olmuşşşş yeter bukadar misafirlik yeterrrrrrr hamile kadınn yazık günah😍😍🌸🍀🍀 ohhhhh

Yani insan arada kalmak istemez ne de olsa kardeşi, ilerde senin de kardeşim gelebilir diye bende bi çekinirdim, amaaaa olsun çok iyi olmuşşşş yeter bukadar misafirlik yeterrrrrrr hamile kadınn yazık günah😍😍🌸🍀🍀 ohhhhh
Yok benim kardeşlerim öyle keyfi gelip haftalarca asla kalmaz. Ben bir hafta gel bizde kal desem bile gelip kalmazlar. Kendi kafalarına göre haftalarca mümkün değil.

Eşin gayet iyi niyetli yaklaşmış.

Bi tane çıkmıştı geçen silerken baktım baya artmış 😵‍💫 ben bi de olursa normal doğum istiyorum onda da artarmıs ikinma sebebiyle.. Doğum sonrası artık tedavi düşünüyorum şuan şükür sıkıntı yok bi de ağrı yapsa ne yapardık
Ben de normal istiyorum da, doğum öncesi olmasa iyiydi. Doğuma kadar geçirecek bir şey arıyorum
Utanacak ne var yahu. Gayet sık ve normal bir problem 🙄

Ben de bir kaç sene önce başlamıştı. Demir ilacı yüzünden sık tuvalete gidiyordum. O da zorlamadan dışarı fırladı 🤭
Acı yanma falan olmuyorsa temiz parmaklarınla içeri ittirerek ilk etapta oraya yerleşmemesi için engelleyebilirsin.

Doktorlar yara haline gelmemişse, cerrahi müdahale gerekmiyorsa bunu yapıyor diye biliyorum..
Krem kullanabilir miyiz peki bu dönemde küçüktüyormuş sanırım

Kız korkutma milleti 🤭fobi olusacak yaptırması gerekenlerde, bende 30+ lardayken oldum o şekilde bir muayene evet hoş bişey değil rahatsız edici ama öldüm bttim çok acıyan biseyde değil yahu 🙄kısa sürüyor zaten.
Benim de birkaç hafta önce sandım olmuştu ı zaman muayenesi etmişlerdi ve cidden çok acımamıştı. Evet hoş değil ve rahatsızlık veriyor ama öldüm bittim bi durum da değil zaten. Korkmayın kızlar

Evet cerrahi operasyon geçirildiğinde karşılıyor, ben bi operasyon geçirmiştim doktor 3 tüp yazmıştı, 2sini karşıladı.

Tüp büyük ama kısa süre ve duzensiz kullanımda bir faydası yok uzun süre kullanmak gerek, bana doktorum 1 yıl boyunca kullanacaksin demişti.
Ama sezeryan da cerrahi operasyon 🙈

Bi insan bu kadar güzel gönderilemezdi masallah eşine

Dimi ya bence de bu kasılma bebek ve komple karnım taş gibi oluyo ve aynı zamanda kasıklarıma vuruyo. Yalancı malancı işte ne güzel oluyo diye seviyorum 🤭😂

Ah içime su serpiyorsun bizim de tam iki yaş olacak. Tek sıkımtı şu an kızımla ilgilenirken çok zorlanıyorum 🥺 doğursam da en azından gücüm yerine gelse

Eğer bahsedilen çatı muayenesi ise hiç ama hiç acılı bir işlem değil. Ama açıklık kontrolüyse onu bilmiyorum belki daha farklıdır
Hiç merak etme 4 aydan sonra ikisi takılmaya başladı sonrası hep öyle geçti. İlk aylar biraz zorluyor hem bebek hem büyük ama sonrası çok güzel. Dün dışarda birseyler yiyecektik oyun alanı varmış alt katta küçük niyetlendi ama gitti cekindi geri geldi. Sonra dedi ki bence abim gelsin abisi dur 'kardes' hemen geliyorum beraber gidip 20 25 dk oynadılar bende kahvemi içtim. Hala kardeş diyor biz kardeşin diye diye öyle kaldi😅 biri 4.5 biri 6 daha.

Ay kızlar benimde psikolojik sınırım 2 temmuz, doktora bugün söyledim kendinizi o güne hazırlayın gece gündüz telefon gelebilir dedim, umarım dayanır bu tabloya göre sanmıyorum dedi nst kağıdını göstererek 🤭
Senin 2 temmuz olur ama 1 hafta öndesin😅 alalhim amin ya çok güzel tarih bebeğin kontrolleride biter bayrama kadar işitme sarılık vs. Çok rahat olur.

X