2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Eşin çok güzel yapmış, hem kırmamış hemde güzelce yollamış, daha güzel yollanamazdı yani inşallah yüzsüzlül yapıp doğumdan sonra gelmez yine
Ohhhh sende evinde sereserpeeeeee yat uzan dinlen missss gibiiiii
İnsan kendi evindede hapis hayatı yaşamasın
Çok sevindimmmmm vallaaa

Valla helal çok güzel halletmiş eşin.

Valla ben de eşim de çok sevindi. Eşim biraz buruktu ama ben konuşup haklı olduğumuza inandırdım. Ya valla kahvaltıya da çağırırım, güzel bir yemek yapar yemeğe çağırırım ama haftalarca evden gitmemek nedir ya?

Eşim de rahatsız oluyormuş aslında ama daha önce konuştuğu için tekrar konuşmak istememiş haklı olarak. Ben de daha önce bir kez eşimle bu konuyu konuştuğum için tekrar konuşup eşimi kırmak istemedim. Sonuçta kardeş bu. Neyse ki çözüldü.

Emin misin canım ben yazdırayım dogum öncesi
Evet cerrahi operasyon geçirildiğinde karşılıyor, ben bi operasyon geçirmiştim doktor 3 tüp yazmıştı, 2sini karşıladı.

Tüp büyük ama kısa süre ve duzensiz kullanımda bir faydası yok uzun süre kullanmak gerek, bana doktorum 1 yıl boyunca kullanacaksin demişti.

Yaaa ağzın bal yesin valla ay resmen çok az kaldı doğurucaz patır patır

Yani insan arada kalmak istemez ne de olsa kardeşi, ilerde senin de kardeşim gelebilir diye bende bi çekinirdim, amaaaa olsun çok iyi olmuşşşş yeter bukadar misafirlik yeterrrrrrr hamile kadınn yazık günah ohhhhh

Yani insan arada kalmak istemez ne de olsa kardeşi, ilerde senin de kardeşim gelebilir diye bende bi çekinirdim, amaaaa olsun çok iyi olmuşşşş yeter bukadar misafirlik yeterrrrrrr hamile kadınn yazık günah ohhhhh
Yok benim kardeşlerim öyle keyfi gelip haftalarca asla kalmaz. Ben bir hafta gel bizde kal desem bile gelip kalmazlar. Kendi kafalarına göre haftalarca mümkün değil.

Eşin gayet iyi niyetli yaklaşmış.

Ben de normal istiyorum da, doğum öncesi olmasa iyiydi. Doğuma kadar geçirecek bir şey arıyorum
Krem kullanabilir miyiz peki bu dönemde küçüktüyormuş sanırım

Benim de birkaç hafta önce sandım olmuştu ı zaman muayenesi etmişlerdi ve cidden çok acımamıştı. Evet hoş değil ve rahatsızlık veriyor ama öldüm bittim bi durum da değil zaten. Korkmayın kızlar

Ama sezeryan da cerrahi operasyon

Bi insan bu kadar güzel gönderilemezdi masallah eşine

Hiç merak etme 4 aydan sonra ikisi takılmaya başladı sonrası hep öyle geçti. İlk aylar biraz zorluyor hem bebek hem büyük ama sonrası çok güzel. Dün dışarda birseyler yiyecektik oyun alanı varmış alt katta küçük niyetlendi ama gitti cekindi geri geldi. Sonra dedi ki bence abim gelsin abisi dur 'kardes' hemen geliyorum beraber gidip 20 25 dk oynadılar bende kahvemi içtim. Hala kardeş diyor biz kardeşin diye diye öyle kaldi biri 4.5 biri 6 daha.

Senin 2 temmuz olur ama 1 hafta öndesin alalhim amin ya çok güzel tarih bebeğin kontrolleride biter bayrama kadar işitme sarılık vs. Çok rahat olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…