2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende lansinoh biberon var kullanma talimatına kaynayan suya atın 5 dk boyunca kaynatın diyordu öyle yaptım emzik bibs aldım kaynayan suda 3 dk beklettim onu

Benim uygulamam 34 diyor mesela
Zaten mantıken böyle olması lazım. Bir haftada 7 gün var, 34+7 yazmıyor da 34+0 yazıyor işte

Değil işte benim 33+0 olduğu halde bugün 34e döndü onu anlatmaya çalışıyorum

Yok canım. Ben ağzımın payını aldım artık. Yoğurdu üfleyerek yerim bundan sonra.

36.haftaya çivi çaktım
Bir türlü 37 ye girmiyor
Sen persembeleri giriyordun. Yarin sanırim 37 olcan maşallah vallahi hamilelik boyunca 24 olsam bi rahatliycam yok 32 olsam rahatlarm 35 oliyim tamam derken simdi ben de 37 ye diktim gözümü 37olsam da rahatlasam diyorum hic rahat etmedim ama ne guzel dimi 37 olunca da 40 olayim derim iflah olmam

Nerden biliyorsun kiz

Sağlıcakla bitirelim insallah. Öyle boylr geçiyor zaman

Mezarda uyuruz gibi bir sey bu

Uygulama değil alttaki çizelgeyi söylediğin için onu söyledim sadece. O döndü yani.
Ben zaten 34üm benim için nope
Bende bugün 35+0 im işte benim çizelge dönmedi o nasıl oluyor Amy le ile aramız tam 1 hafta bak onunda dönmemiş.l çünkü yarın doncek bizimkiler Perşembe günü artı 1 olunca dönüyor.

Bende bugün 35+0 im işte benim çizelge dönmedi o nasıl oluyor Amy le ile aramız tam 1 hafta bak onunda dönmemiş.l çünkü yarın doncek bizimkiler Perşembe günü artı 1 olunca dönüyor.
Hiçbir fikrim yok valla benim yazıyor 34 ne bilim Haftalarda da değişim göstermez herhalde çok saçma olur mantıken

Mezarda uyuruz gibi bir sey bu
hahahahah..
Yok herkes 37olsun dogurayim diyor ben de aman dursun gelişsin aman dursun büyüsün küv3ze girmesin iyi bu haftada sorun olmadan geç5i diy3 diye iflahimı söktüm. Gercekten artık o noktadayım dogursam sonra devam eder rahatlamam en son mezara gaali orda da rahat varsa tabi

Ben mi yanlış biliyorum sen mi? Kızlara bi soralım şuan arkadaşımla 35.hagtaya girmedik mi kızlar..34 ü tamamlamış olmuyor muyuz?

Sabah sabah benim beynimide miktiniz ben annamam. Biri banada desin kac haftalıgım

Forumda +1 oldugunda yanı mısal 34+1 35 sayılıyor 33+1 34 sayılıyor ve doktorlarda bu sekılde sayıyor bız 33+3 yada 4 desekte onlar 34 hafta ıcınde oldugumuz ıcın 34 ten sayıyor

34+1 olunca 35.hafftanin ilk günü sayılıyor kızlar yani yıldız yarin 35.hafta olcak.34 un son gününde. Bende bugün 35+0 im yarın 36 nin ilk günü olcak.

+0 da yazsa +1 de yazsa 35e giriş yaptın canım .

Yes

Tamam yahu benimde ayarlarımla oynadılar Ben 34 oldum simdi oldu

Sabqh sabah Topigi havuz problemlerine döndermisisniz

Allah im sana geliyorum
Afyonum patlamadı sütümü içiyorum şu muhabbetlere bak

Kizlar canım kızlar 34+0 olduğumda aslında hesaben 35 haftalık olduğumu biliyorum,
Ancak her hafta ben uygulama ya göre hareket edip örneğin 30+6 olunca ertesi gün merhaba 31. Hafta yazıyorum aslında o an 32. Haftaya girdigimi biliyorum ama uygulamada 31+0 a giriyorum da o haftanın bilgileri falan yaziliyo falan okuyorum sonra buraya yazıyorum merak etmeyin mantıken farkındayım ama sizlere her hafta uygulamaya göre merhaba diyorum
Ohhhhh terledim haaa

Bir daha su hafta muhabbetini acmayın agzınıza terlikle vururum ha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…