2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Seviniyorum tabii kız normal olabileceğine dair bir belirti bir işaret arıyorum devamlı 🤭😂

Senin haftan bizden önde bence tam bir haziran annesi olcaksın 🤭 off keşke bana da böyle şeyler söyleseler de rahatlasam 😂 ne biliyim bebiş kanalda olur nst de kasılma olur birşeyler istiyorum 🤭😂
Bide birsey söyleyeceğim ilkinde nst sancı cıkti 100de 100 bebek yerleşti demişti muayene edip 2 güne dogurursun dedi doğurdum. Ama 2.cide nst temizdi perşembe girdim muayene bile gerek yok dedi ertesi sabah Nisan geldi birden başladı doğum sancı olamaz dedim ama neticede o gece doğurdum😅 yani her doğum farklı ilkle kıyaslama ben bu hazırlığının karşılığını alacağına inanıyorum. Normal olmasa bile bebeğin istediği zaman gelse o bile çok güzel.

Kendimi böyle rahatlatıyorum 😂
Dün gece iğne, ilaç, nst derken sürekli uyandırıldım ve geri de dalamadım. Gerildim mi bilmem 🤷

Yataktayım ama su gelmesin diye değil. Tv telefon takılıyorum. Hareket kısıtım yok 😁

Ama genel olarak rahatım. Hamileliğin bu rahatsız sıkıcı zamanlarını geçip bebeme kavuşmak istiyorum ondan.
Nst ye çok sık girince sıkılmaya başladım tabi. Gündüz 2 saatte 1, gece 4 saatte 1 çekiyorlar..
Yine de çok şikayet etmiyorum 🤭
Canım seni hast.neden yatırrılar

yaaa aslında 1 temmuz güzel aslında ama ne biliyim tam 38 alaydı iyiydi benide 28nde alaydı😂
4 günde cigerleri gelişmez diyo mavibeyazda bak bugun doğurdu kuvezde kalmadı iyi maşallah 4 günlemi gelişmicek🤦🏼‍♀️🤪😂
23 nde sende kaşınıyon o erken😂😂😂
Mavi-beyaz kaç haftalık doğurdu. Kaç kiloymuş..ben niye bütün mesajları okudumrağörmedim Ki acaba 😲🤩ben panik oldum sancılarım dan. Heranxende gidecek gibiyim 35+0 bari ğeçsem

yaaa aslında 1 temmuz güzel aslında ama ne biliyim tam 38 alaydı iyiydi benide 28nde alaydı😂
4 günde cigerleri gelişmez diyo mavibeyazda bak bugun doğurdu kuvezde kalmadı iyi maşallah 4 günlemi gelişmicek🤦🏼‍♀️🤪😂
23 nde sende kaşınıyon o erken😂😂😂
İşine geldiği gibi verip kılıf uydurmus
Senın doktor ama neyse saglık olsun kesın ogun yogundr ondan 1 temmuza vermstr her seyde bır hayır vardır ben temmuza kalmadıgıma bıde temmuz zamı yemıyım dıye sevındm malum nerden para tırtıklycklrnı şaşırmıslar . Yoksa 3 temmuzu flanda ısterdım yanı
Spinal anestezi omuriliğin içine, epudural anestezi de omurilik sıvısının bulunduğu kılıfın içine ilaç enjekte ediliyor. Spinal anestezi de tek bir iğne kullanılırken, epidural anestezi de bir set kullanılıyor. O set de biraz pahalı.
Bak tamam benım ılkı spınaldı ozmn bır skntı yasamadm gayet guzeldı bırkere sırtımdan ıgne yaptılar sadece ekstra masrfa gerk yok cıdden skldm artk ulkede hersyn anası agladı zam zam piskolojm bozuldu her ay toplu alısverıste guncel fıyatlrı gorup şoka gırmekten vs de skldm ulkecek bıktk ya mıllet nerden kâr edeyım kafasında 🤦🏻‍♀️🙄

Mavi-beyaz kaç haftalık doğurdu. Kaç kiloymuş..ben niye bütün mesajları okudumrağörmedim Ki acaba 😲🤩ben panik oldum sancılarım dan. Heranxende gidecek gibiyim 35+0 bari ğeçsem
Ben de bi kaç gündür her an dogurcam gibi diyorum ama sonra kafamdan atmaya calisiyorum bu fikri. Sinir bozucu oluyor hayirlisiyla bi yarin kontrole gitsem de ne varne yok anlasam

Gunaydın anneler
Sızden rıcam su emzık bıberon kaynatma olayını anlatabılır mısınız?
Kaynatan suya atıp fokurdatıyomuyuz?Bı daldırıp cıkarıyomuyuz?Yoksa soguk suya atıp pısırıyomuyuz?😂Ben bugun yapıcam da nasıl yapıcam hıc bılmıyorum 🙏
Ben kaynayan suyun altını kapatıp 5 dk içine atıp bekletip çıkarıyorum, kaynatmadım hiç. ama kesin doğru mu bilmiyorum😂

B930F4EA-3552-4B4E-9971-B3A8D288F878.jpeg

35. Haftadan selam kızlar evet evet kucuk bi göbüşüm var 🙈🙈🤣

Gunaydın anneler
Kaynatan suya atıp fokurdatıyomuyuz?Bı daldırıp cıkarıyomuyuz?Yoksa soguk suya atıp pısırıyomuyuz?😂Ben bugun yapıcam da nasıl yapıcam hıc bılmıyorum 🙏
Yahnisi guzel olur diyolaa🤣🤣

Gunaydın anneler
Ben sirkeli suda 3 dakka kaynattım sonra tepsiye çıkarıp duruladım..şimdi daha pompa temiz olduğu için tenceremi kullandım fakat biberonlar için bi eski tencere ayarlayacaz devamlı ..biraz titiz pimpirikli biriyim anne sütü değdiktensonra onları tencereleri mi değdirmeyorum 🤣🤣

Eki Görüntüle 3080307

35. Haftadan selam kızlar evet evet kucuk bi göbüşüm var 🙈🙈🤣
Kız benim ilk ğebeliğimdeböyleydi..o yüzden hiç çatlağım olmadı..şimdi gerçi yine 2.gebeliktede hala yok maşallah..bende 35 e girdim..dün bi hastanede ikiz gebe gördüm aynı hagtadaydok..Allah'ım nasıl göbeği vardı kocası koltuğa zor oturttu..ben halime şükrettim ben büyük göbeğe hiç özenmedim enazından çatlak olmuyor 🤣🤣

Kız benim ilk ğebeliğimdeböyleydi..o yüzden hiç çatlağım olmadı..şimdi gerçi yine 2.gebeliktede hala yok maşallah..bende 35 e girdim..dün bi hastanede ikiz gebe gördüm aynı hagtadaydok..Allah'ım nasıl göbeği vardı kocası koltuğa zor oturttu..ben halime şükrettim ben büyük göbeğe hiç özenmedim enazından çatlak olmuyor 🤣🤣
Cok sukur diyelim o zaman 😅 Hic olmadı catlagım, kimse inanmıyor diger ay dogum yapacagıma😂

X