2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bence doğumu düşünmeyi bırakın da @fbtl nin dediği gibi çocukla ilk günleri düşünün daha zor keşke biraz daha karnında duraymis dediğimi ve onunla birlikte ağladığını hatırlıyorum.

Bazı geceler uyandırıldığım için çocuk gibi ağladığım doğrudur

İyi geliyor ya. Bir kaç dakika sonra rahatlama geliyor

Ayyy çok şeker

Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün

Herkesin tabiki aynı değil canım ben bunu belirterek söylüyorum benim ikiz ve çok sancım ve kafalar aşağıdaolduği için oldu..canım çok acımış belli ki bugün pembe leke geldi

Genelde acıtmıyor hatta acıtmaması gerek diyorlar. Acaba ikiz olduğu için yada sert davrandığı için mi? Benim doktor da 36 37 de bir kere yapıyorum dedi. Ama doğumda bol bol bakılıyor sanırım.
Bilmiyorum ki kafası çok aşağı dalmış taa kliterosun olduğu kemiğe baktı işteburda dedi..bidelekeğeldi bugün acıdığıiçin galiba bellietti..aytekacıya dayanırım..iyi olsunlar..herkesin ki tabiki bir değil burdan yine böyleyim ikizde herşey iki katı

Kasılma ama yalancı. Tamamen bebek taş kesiliyor zaten ve karında işte bu düzenli olunca aralıklarla ve 30 40 sn sürünce ilk kasılmalar sayılıyor. Zaten ilerlerse ağrılı oluyor git gide artıyor
Dimi ya bence de bu kasılma bebek ve komple karnım taş gibi oluyo ve aynı zamanda kasıklarıma vuruyo. Yalancı malancı işte ne güzel oluyo diye seviyorum
Ben bu kadar iyi olurlar diye düşünmemiştim maşallah diyeyim çok çok iyi oldu. Yaş farkı az olsun diyorum her sorana ama tabi herkes bir olur mu bilmiyorim
Ah içime su serpiyorsun bizim de tam iki yaş olacak. Tek sıkımtı şu an kızımla ilgilenirken çok zorlanıyorum doğursam da en azından gücüm yerine gelse
Genelde acıtmıyor hatta acıtmaması gerek diyorlar. Acaba ikiz olduğu için yada sert davrandığı için mi? Benim doktor da 36 37 de bir kere yapıyorum dedi. Ama doğumda bol bol bakılıyor sanırım.
Eğer bahsedilen çatı muayenesi ise hiç ama hiç acılı bir işlem değil. Ama açıklık kontrolüyse onu bilmiyorum belki daha farklıdır

Bazı geceler uyandırıldığım için çocuk gibi ağladığım doğrudur

İyi geliyor ya. Bir kaç dakika sonra rahatlama geliyor
Kız sendeki rahatlıga nazar değcek ha maşallah barekallah. Tü tüü tüü.

Yarın doguracak olup topikte gezmeyen de ne bileyim

e napıyorsun oralarda ? full yatiyor musun su gelmesin diye?

Yalancı bile olsa kasılmaya mı sevınıyorsun ?

Bende 2 temmuz koydum kafama evrene olumlayip duruyorum bakalim ne olacak bende senin gibiyim yatakta ayaklarım sızlıyor akşam mesela. Hala ortada canta yok
Ay kızlar benimde psikolojik sınırım 2 temmuz, doktora bugün söyledim kendinizi o güne hazırlayın gece gündüz telefon gelebilir dedim, umarım dayanır bu tabloya göre sanmıyorum dedi nst kağıdını göstererek

Yalancı bile olsa kasılmaya mı sevınıyorsun ?
Seviniyorum tabii kız normal olabileceğine dair bir belirti bir işaret arıyorum devamlı
Senin haftan bizden önde bence tam bir haziran annesi olcaksın off keşke bana da böyle şeyler söyleseler de rahatlasam ne biliyim bebiş kanalda olur nst de kasılma olur birşeyler istiyorum

Kasılma ama yalancı. Tamamen bebek taş kesiliyor zaten ve karında işte bu düzenli olunca aralıklarla ve 30 40 sn sürünce ilk kasılmalar sayılıyor. Zaten ilerlerse ağrılı oluyor git gide artıyor
Uzun zamandır kasılma yaşıyormuşum da haberim yokmuş omg

Aslında vermiyorum. 2 hafta öncesini söylüyorum sezeryan icin.
Senin 2 hafta öncesi de 7 temmuzu gösteriyor.
Bana sezaryen için 11 temmuz dedi. Bi sıkıntı olmazsa gelişimi de durursa bayramın 3.günü önce suni sancı olmazsa sezaryen diye. Herşey yolunda giderse 41. Haftaya kadar beklerim diyor. Hiç erken gelesi de yok gibi paşamın.

Bugün 60 çıkan kasılma yi tam manasıyla hissettim, tabi o sırada görmüyorum kaç olduğunu ama kasılma geldi tarif edebilmek için kendimi iyice dinledim, toplanma hissi birisi elinin arasına almış da sıkıyor gibi, nefesimi kesen de bi baskı var aynı zamanda sanki ciğerlerim orda da onuda sıkıyo gibi bir süre hissettim geçti.

Nst bitti kağıdı elime bi aldım AA dedim bu yoğunluk 60mış çıkıyor demekki.

Bazen yine oluyor o toplanma ama nefesim kesilmiyor mesela muhtelen o da 30 falan oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…