2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim eşimin kardeşi eşi ve çocukları geldi bir kaç hafta önce bir dügün icin 7 saat aramız arabayla. Ben hamileliğin sonundayim diye bir gece bizde kaldılar sadece 2 gecede otelde. Üstelik bana yardım eden biri var. Hadsizlik yaptığı başka birsey degil. Misafiri bende çok severim ama tepe gibi halinle kendi evi olan birine katlanmak başka. Ben evde çok çok rahat giyiniyorum sıcak diye biri olsa bu kadar yapamam. Misafirlik sayılmaz ki bu.

Yaşayan bilir umarım emen sakiiin uslu bebekler olurlar. Benim ilk fenaydı ama ikinci sakindi böyle olsa ben bir tane daha dogururum demiştim ve doğuruyorum
İnşallah ilkine benzemez benim ki emmedi sakindi ama uyumazdi. Sonradan Tazmanya canavarına dondu. Ondan 9 sene cesaret edemedim işte

İnşallah ilkine benzemez benim ki emmedi sakindi ama uyumazdi. Sonradan Tazmanya canavarına dondu. Ondan 9 sene cesaret edemedim işte Eki Görüntüle 3080187
Benim ilki fenaydı ya şu gazla ikinciyi yaptım zaten hayatım kalmadı bari beraber büyüsün. Ama çok rahat ettim 2.olunca aşırı birbirlerini oyaliyorlar arkadas oldular 1.5 yaş olunca. Bana hiç bulasmazlar disarda. Evde de uyanip yanıma bile gelmez birbirlerini oyalarlar.

Ne güzel valla bizim ki yanlız olduğundan sürekli oalrak benim tepemde

Kizkar ben emziği koyayım ama biberonu koymayayım çantaya diyorum. Çünkü sütüm olmasa bile ilk zaman şırınga ile besleniyormus bebek siz ne dersiniz ??
Bende koymadım bıberon bıberon kullanıp sorun yasamayanda var ama sorun yasayanda var hem sırınga ılede gayet kolay beslenıyor meme reddı gbı bır rısk olmyor bıberon aldm ama koymadm koyma bencede

Gelmişsin. Anlatsana neler oldu ?
Balkon konusması deneme bır kiiii
Oncelıkle hersy yolunda mınnos hanımın yuzunu gordum sonunda .. gec kaldm doktrm tasını taragnı toplms gıdıyodu benı gorunce bı sevıncle sarıldı odaya gectık azck hava atim bıde gerılım yapıyom neyse yav sadede geliyom 28-29-30 sec begen al dedı en erken mümmkun olan 28 se 28 olsn dedım okeyledı ve asıstna tarıh attırdı yanı 28 ınde cekıyoruz fişi bitiriyoz işiii amaaaaaa gel gelelim hastaneme nazar degmıs 4000 bin olms daha dogrusu 3200 epidural ıstersenız ekstra 700 dedı nasl yanı dedım dahıl deglmi sezeryana ne demek epidural terch etmessem uyustrmadanmı kescekler dedım hc anlamadm ne dedı ya zaten sezeryan epidural olmuyomu benım bıldgm normal dogumda epidural istemek ozele gırıyo sonra dedıkı bılmıyom doktronuzla konusun haftaya cgrdı doktr ıste her hafta gel bundn snra dedı boyle ıste

Valla eşim ne dedi bilmiyorum ama gitti evden. Eşim gelince konuşacağım.

Bana da saçma geliyor ama zaten yaptığı o kadar saçma şey var ki…

Bugün baktı bana hem rahim ağzına hem uzunluğuna, kamerayla.
Ayaklarımı biraz karnıma çektim 2 sn sürdü hafif bir rahatsızlık hissi oldu elbette ama sıfır acı. Niçin parmağıyla bakmış anlamadım

Valla sonunda çözüldü. Haksız olmadığımı biliyordum ama insan karşı taraf kendisi anlasın gitsin istiyor. İşte anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az.

Tam 2 hafta öncesinden vermiş.

Ne kadar karmaşık bir konuşma olmuş
Hiçbişi anlamadım

Genelde acıtmıyor hatta acıtmaması gerek diyorlar. Acaba ikiz olduğu için yada sert davrandığı için mi? Benim doktor da 36 37 de bir kere yapıyorum dedi. Ama doğumda bol bol bakılıyor sanırım.

Spinal ve epidural farklı oluyor. Epidural isteyince çoğu hastane ekstra istiyor. Mesela benim sigortam spinal anestezili sezaryeni karşılıyor ama epidural sezaryeni karşılamıyor.

Aman iyi tarihi almışsın. Bak aşağı yukarı aynı oldu yarihler. Canım epidural olmazsa genel anestezi oluyor. Ben de sordum bizim hastane 2000 fark istiyor. Ama ben zaten genel istiyorum.

İkimizinde günü aynı benide alaydı keşke 28 ne inat etti 1 i diye neyse hayırlı uğurlu olsun seninde günün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…