2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim kız emiyordu problem yoktu ama
Çok fenaydı
Hiç durmuyordu
Ya 2.bebem emer emer uyurdu. Böyle sesini duymazdik. Uyandirmasam 6 7 saat uyurdu kilosu vs de çok olmadı ama iyiydi hep. Yıkarken uyuyakalırdi hatta ama sonra 9 aylık yürüdü ve canımıza okudu aşırı hareketiyle

Artık çocuğun var canım hersey değişmeli düzen gelmeli hayatını bu yönde kur ve böyle misafir kabul etme artık vallahi benim tansiyonum çıktı bugün sana stresten
Valla ben de bugün çok stres oldum ama çok şükür gitti.

Nerden anladın çük hunisi olduğunu?
Eğer bir yerde yazmıyorsa ben hayatta anlamazdım onun ne oldugunu

Ben kızımın hic durduk yere uyuduğunu gormedım heleki 1 yaşlarında falan
Hiç uyuyakalmadı cingöz ya

Ben kızımın hic durduk yere uyuduğunu gormedım heleki 1 yaşlarında falan
Hiç uyuyakalmadı cingöz ya
Benimde 1 yaştan sonrasi acildi gözü. İlk oğlan zaten uyumaz genel olarak. Ben biraz kuralciyim mecbur kalıyorlar genelde babasıyla asla uyumazlar ben yoksam evde beraber PlayStationda bulurum. Ee ben söyledim uykumuz yok dediler der bide

Ayy playstation deme eşim kızımla oynuyor. Hadi yatma vakti diyorum
Babası 5 dk daha deyince deliriyorum. Düzen bozucu.sonra ikisine birden kızıyorum.

Canım başka şehirden gelen misafir olur da aynı şehirde yatılı misafir biraz sacma. Hadi 1-2 gün belki olur ama... Yani gerçekten biraz şımarık belli ki. Tespitin de doğru bence abisi laf ediyor diye gelmiştir muhtemelen. Böyle durumlarda en son terslemek şart ama sen değil de eşin tarafından. Kuserse de eninde sonunda barışır. Aile arasında bazen olur boyl3 şeyler.

Deme öyle demeeee bişi olmaz anı olarak çekil foto kalsın arada aynadada olsa
Bana doğumdan hemen önce hemşire baktı hiç hissetmedim bile o şokla zaten o anda suyum geldi. Sancılar da o kadar az aciliydi ki. Benim aci eşiğim düşük olmasına rağmen anlamamisim.
Hey maşallah yaaaa şöyle olsak yeter

Ayy o hunilerden ben de istiyorum gidip alayım. Hatta tüm ev halkına alayım. Cesit çeşit, boy boy huniler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…