2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kız sen doğurmadın mı bugün doğaracak sen değil miydin?

Sezeryan düşünmeyenler almasın zaten canım.

Bez meselesine gelirsek hic görmedim nasıl. Bişi olduğunu . Heralde çocukların kilot bezine benzer bir şeydir. Onlarda koparılıp çıkarılıyor cunku.

Valla yakın olsak alırdık zaten büyükçe bi tüpte oluyordu belki küçüğünüde üretmişlerdir

Şanslı günündeymişsin

Bana da son zamanlarda kimse koca göbeğimi görüp toplu taşımada yer vermedi. Hiç önceliğim yok

Tek çorap
1 çift eldiven
1 tane bere yeter yahu !
Zaten altlar patikli.
Bence de. Hastane çıkışında eldiven bere var diye koyacağım ama kullanılacağını da sanmıyorum. Ekstra koyacağım bir takım alt üst zıbın olacak.

Önlük, bere,çorap ekstraya gerek yok yaz günü. Ben de küçük çanta olayına girişeceğim organizer alıp.

Erkeklerin yorumlarına bakarak bunu aldım.
Normalde diğer jiletlerde hele ki kısa tüy almışsam normalde acır ve kaşınırdı duştan sonra
Hiç öyle bir sey olmadı ve pürüzsüz kesiksiz alıyor
Çok memnun kaldım
Migrostan aldım

Eklentiler

• 4C3467F9-37D0-477C-B023-631D907042A4.jpeg
    19,8 KB · Görüntüleme: 52
Önlük lazım mı ki bana gereksiz gibi gelmişti koymalı mıyız?
Surrender ye kalırsa çocuğu çıplak çıkarcaz hastaneden 1 tane koydum nolur nolmaz diye.
Heeeehhhhh.
Doktor yarın alttan bakalım demişti
Şimdi böyle mi olacak.
Ultrasonla baksa olmaz mı
Offfff Offffff.
Azalttım bakalım. 1 1 yedek koydum hepsinden .

Kendini çok kastığın içindir. Derin derin nefes alıp ver tüm kaslarını rahat bırak.
Evet hoş bir duygu değil ama abartılacak kadar değil ya

Bebiskommm eğer sancım olur acilman da güzel olursa neden olmasın normal gibisi yoktur eminim ki
Belki bu sebeple normal doğurururm bellimi olur
Valla ben yaptırdım ama 0-3 aylık gönderdi biraz büyük geldi ama , hastane çıkışı olarak istiyosan hemen cuk olsun diye EzgininAnnesi güzeldi takımı
@M-elek37 hastane çıkışı güzeldi, sayflarını versin onlar bi bak istersen
Len başlıcam senin de şu takıntına
Hhhahahhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…