2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Iyi de neden sezeryan olacak seni alttan muayene etmiş ki ne gerek varmis

Kızlar merhaba sizinde gögüs uçlarınızda böyle ayrışmalar oldumu benim gögüs uçlarım böyle delik delik açıldı

Geçmiş olsun ikizler için çok erken bi hafta değil canım hayırlısı olsun ne güzel gözlem altında tutup dikkat eden bi doktorun var
Eett doktorum iyi.. hemen yürüyüşümden bildi günlük alt tarafımda ağrı oluyor deyince hemen alttan baktı sağolsun..hemen iğnemi yaptırdı..yalnız bu açıklık büyürmü öyle hemen korkuyorum 3 cm olursa hemen sezeryana alırız dedi

Yatmanı tavsiye etmiştir muhtemelen ki artık bekliyordur ikizlerde dokuz ayı tamamlamak zor sağlıkla gelsin tabi vakitli gelsinler ama kiloları güzel sen her an hazırlıklı ol zaten bu hepimiz için geçerli üç arkadaş aniden doğurdu

Hayırlı olsun ikinizin de iyi olmanıza çok sevindim maşallah bir bebiş daha geldi
İstersen bir de yastık kılıfı veya alt açma örtüsü koy bebeği yatıracağın yatağa koymak için. Temiz olur için rahat eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…