2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Surrender Surrender ye kalırsa çocuğu çıplak çıkarcaz hastaneden 😂 1 tane koydum nolur nolmaz diye.

Heeeehhhhh.
Doktor yarın alttan bakalım demişti 😠😠
Şimdi böyle mi olacak.
Ultrasonla baksa olmaz mı😔
Offfff Offffff.

Azalttım bakalım. 1 1 yedek koydum hepsinden .
Bende alttanultrasonla bakacak sandım anam parmaklarını bi soktu 🤣🤣🤣gözümü kapattım ve çok açım oldu..sık dişini dedi ölçmek lazım açılmayı

Kendini çok kastığın içindir. Derin derin nefes alıp ver tüm kaslarını rahat bırak.
Evet hoş bir duygu değil ama abartılacak kadar değil ya 🙄
Valla benim bebeğin kafası çok aşağıda ve zaten sancım ağrım olduğu için çok ağrımış olabilir. Kişiye göre değişir tabiii..

Canım gözünuz aydın Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin 🥰

Bende boyle aldım kolonya şişesi ve pembe kolonyA 🥰etiketleri dışardaki yaptırdın etiketcide falan yoksa aldinmi nasıl yapdin.

Şaşırdım canım vallahi,arkadaşların dediği gibi kan sulandırıcı kullanıp normal doğum yapanda çok var acil bir durum olmadığı sürece hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah.belki sezeryan daha iyi olcak senin için bilemeyiz yaşamadan.muhakkak bir bildikleri vardır.

Pes dedim açıkçası çok yüzsüzmus yav Allah yardımcınız olsun 😒
Matbaada bastirdim zaten bir sürü seçenek vardi seçtim ismi yazdırdım hemen basıp verdi.

Ya okulda ders basında doguracagim, ya cocugun yuzmesiydi, müzik dersiydi orada😂
Dr yat artık, dinlen der diye korkuyorum 😂 onca amele işini kim yapacak 🤐😅😂
Bir sen bir ben güya bugün çıkmayacaktım acil okuldan aradılar cocuk icin. Sagolsunlar eşimi de aramışlar ilk bana ulaşamayınca. Beraber buluştuk okul kapisinda😑

Belki bu sebeple normal doğurururm bellimi olur😍😍

Valla ben yaptırdım ama 0-3 aylık gönderdi biraz büyük geldi ama , hastane çıkışı olarak istiyosan hemen cuk olsun diye EzgininAnnesi EzgininAnnesi güzeldi takımı 😍
@M-elek37 hastane çıkışı güzeldi, sayflarını versin onlar bi bak istersen 😍🌸

Hhhahahhhhh😂😂😂😂
Kolay olacaksa inşallah normal yaparsın canim 😍 ben burda bekleyeyim o zaman kızlar @M-elek37 EzgininAnnesi EzgininAnnesi 😇

Off bir girdim 30 sayfa konuşulmuş🤦🏼‍♀️ Bir 10 sayfa okudum ama yok yani 😵‍💫 önemli bir ley oldu mu?? Bir de benim pilim bitti galiba sizde de öylemi? Allahım doğurmaya bile üşenir oldum kara kara onu düşünüyorum🤦🏼‍♀️ Hastane çantam hala yok ortada yıkancak eşyalarım var benim bebeğinkiler hazır da kolum kalkmıyor hiç🤦🏼‍♀️ Lütfen 40 hafta beklemeyeyim allahımm 🥹 2 temmuz çok güzel 🤲🏼

Off bir girdim 30 sayfa konuşulmuş🤦🏼‍♀️ Bir 10 sayfa okudum ama yok yani 😵‍💫 önemli bir ley oldu mu?? Bir de benim pilim bitti galiba sizde de öylemi? Allahım doğurmaya bile üşenir oldum kara kara onu düşünüyorum🤦🏼‍♀️ Hastane çantam hala yok ortada yıkancak eşyalarım var benim bebeğinkiler hazır da kolum kalkmıyor hiç🤦🏼‍♀️ Lütfen 40 hafta beklemeyeyim allahımm 🥹 2 temmuz çok güzel 🤲🏼
Bak bi tane doğumumuz oldu yavaşdan hazırla kenarda dursun çantan😍😍

Bende 2 temmuz koydum kafama😅 evrene olumlayip duruyorum bakalim ne olacak😁 bende senin gibiyim yatakta ayaklarım sızlıyor akşam mesela. Hala ortada canta yok😐

Bende alttanultrasonla bakacak sandım anam parmaklarını bi soktu 🤣🤣🤣gözümü kapattım ve çok açım oldu..sık dişini dedi ölçmek lazım açılmayı
E çocuğu nasıl dogurcan?
Uygun mıymış normal doğuma?
Bı daha yapacak mı?
Kaç dk sürdü o işlem?
Nerde bu normal doğum yapacağımcilar:KK33::KK69::KK33:
Normal doğum yaparken en kötü taraf bu. Alışıyorsun tabi yaptıkça doktor😅

Alışıyorsun dedi yaaaaa
:skandal::skandal:

Hayir sonunda doguracak normal görecek😅
Biri vardı ama muayeneye gidecekti tam gideceği gün doğum yaptı kimdi o şanslı arkadaş 🥰🥰🥰

Kolay olacaksa inşallah normal yaparsın canim 😍 ben burda bekleyeyim o zaman kızlar @M-elek37 EzgininAnnesi EzgininAnnesi 😇
Instagram atolyerakun ama 30 günde geldi. Ama beklediğime değdi. Bir de baskılı yapan vardı armiuniquedesign ordan da harika geldi 5 6 günde.
Surrender Surrender len sizede bişi yazmaya gelmiyo 10 keremi doğurduk bilmiyoz korkuyoz tabi😂
Tabi yaaa 😂😂

Bu arada bebeğin çantası hazır🙈🙈🌞
Darısı benimkine.
IMG_20220607_194504_214-01.jpeg

X