2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
3-5 bişi koyacaksın işte
Amma üşendiniz :KK53: :tokat:

3 5 birşey diyoooo.
Kafayı yiycem burdaaaaa.
Bir de ölçüyorum bazılarının kağıtları kesilmiş tahmin edemedim 😂😂
IMG-20220607-WA0060-01.jpeg IMG-20220607-WA0064-02.jpeg IMG-20220607-WA0046-01.jpeg

Son düzenleme:
Kayınvalideme ima ettim. O hele burda kalmasını daha uygun buluyor. Eşim yokken bir şey olursa yardımcı olur diye. İşine gelmiyor herhalde.
Bence onada bu konuda biraz had bildirmelisin, eşine ben suç bulamadım hatalı olan kayınvalide, o düşünmeli.

Sizin ne düşündüğünüz, iç rahatlığınız malesef beni ilgilendirmiyor, ben gereğini yapmadan oğlunuzla konuşun lütfen.. De

Selam güzel annisler nasılsınız keyifler yerindedir inşallah 🥰 Size danışmak istediğim bir konu var muhakkak isimli hastane çıkışı yaptıranlarınz olmuştur yaptirip memnun kaldığınız bir site var mı onerilerinizi bekliyorum 😍

Evet canım tansiyon sorunu falanda var normal ihtimali hiç olmadı zaten
Hmm anladim canim ondan o zaman hayırlısı olsun hakkında. Ben de normal istiyorum dr igneye rağmen normal olur dese de belki bebek dönmeyecek bu işler nasip
iyi bari bi ilaçtan muaf oluyosun artık :KK36: :KK36:
Ay aynen 🤭 doğum sonrasını dört gözle çekiyorum kalsiyum magnezyum demir omega hepsinden kurtulcam inşallah 😅
O zaman hemen yemeğe başla 🤣🤣🤣
Kiz yok ben bence taş çatlasa 4 kilo alırım 61 ile falan doğuma girerim.. tahminim öyle inşallah çok bol olmas sızma yapmaz 🙄
Normal bez olarak kullanırsın . Kilot gibiyse kes kenarları:)
Bir şekilde işine yarar yine bence
Voovv zeka küpü mantıklı he ama altı yapışkan değil ya kaymaz demi
Ben bir şey soracağım günlerdir ama utancımdan giremedim konuya. Şu ana kadar hiç hemoroid sorunum olmamıştı ama birkaç hafta önce çat diye dış meme denen şey oluştu. Krem kullanabilir miyiz bu dönemde? Canım acımıyor ama rahatsız ediyor 🥺
Bi tane çıkmıştı geçen silerken baktım baya artmış 😵‍💫 ben bi de olursa normal doğum istiyorum onda da artarmıs ikinma sebebiyle.. Doğum sonrası artık tedavi düşünüyorum şuan şükür sıkıntı yok bi de ağrı yapsa ne yapardık
Maalesef eşim de benim gibi. 9 yıldır tanırım kimseyi kırdığını görmedim. Ben de bir şey söylemeden önce kırk kez düşünürüm. Ama işte insanlar bu muameleyi haketmiyor. Anlamayana anladığı dilden konuşmak gerek. Bakalım biz bu akşam nasıl konuşacağız. 🤷🏼‍♀️
Doğuruyorum desen bu kadar merakla bekler miydim bilmiyorum 😐
Eczacı söyledi sigorta karşılamıyormuş
Ama şuan sezeryan düşünmeyenler boşa almış olmaz mı
Ameliyat yaralarına yanık gibi ciltle ilgili sıkıntılara iyi geliyor sezeryan sonrası kullanım için düşünüyorduk ama çok pahalı olmuş ortak giricez sanırım bi kaç kişi anca alınır doktor yazmıyor
Ahahwhwhq ne güzel olurdu danaya girer gibi Kreme ortak girerdik herkes faydalanırdi..
Ülkemin hali ya resmen ne acı krem alamıyoruz sezeryan sonrası için.. işte Türkiye nin özeti..
Ben de alim o zaman of lansinoh bu falan derken kremler dünya para yaaa battık
Canım lansinoh alma istersen india veya lanolin al istersen ben de onlardan birini almayı düşünüyorum.. serçe parmağım kadar lansinoh 100 tl yahu

Ben bir şey soracağım günlerdir ama utancımdan giremedim konuya. Şu ana kadar hiç hemoroid sorunum olmamıştı ama birkaç hafta önce çat diye dış meme denen şey oluştu. Krem kullanabilir miyiz bu dönemde? Canım acımıyor ama rahatsız ediyor 🥺

Utanacak ne var yahu. Gayet sık ve normal bir problem 🙄

Ben de bir kaç sene önce başlamıştı. Demir ilacı yüzünden sık tuvalete gidiyordum. O da zorlamadan dışarı fırladı 🤭
Acı yanma falan olmuyorsa temiz parmaklarınla içeri ittirerek ilk etapta oraya yerleşmemesi için engelleyebilirsin.

Doktorlar yara haline gelmemişse, cerrahi müdahale gerekmiyorsa bunu yapıyor diye biliyorum..

Hmm anladim canim ondan o zaman hayırlısı olsun hakkında. Ben de normal istiyorum dr igneye rağmen normal olur dese de belki bebek dönmeyecek bu işler nasip

Ay aynen 🤭 doğum sonrasını dört gözle çekiyorum kalsiyum magnezyum demir omega hepsinden kurtulcam inşallah 😅

Kiz yok ben bence taş çatlasa 4 kilo alırım 61 ile falan doğuma girerim.. tahminim öyle inşallah çok bol olmas sızma yapmaz 🙄

Voovv zeka küpü mantıklı he ama altı yapışkan değil ya kaymaz demi

Bi tane çıkmıştı geçen silerken baktım baya artmış 😵‍💫 ben bi de olursa normal doğum istiyorum onda da artarmıs ikinma sebebiyle.. Doğum sonrası artık tedavi düşünüyorum şuan şükür sıkıntı yok bi de ağrı yapsa ne yapardık

Doğuruyorum desen bu kadar merakla bekler miydim bilmiyorum 😐

Ama şuan sezeryan düşünmeyenler boşa almış olmaz mı

Ahahwhwhq ne güzel olurdu danaya girer gibi Kreme ortak girerdik herkes faydalanırdi..
Ülkemin hali ya resmen ne acı krem alamıyoruz sezeryan sonrası için.. işte Türkiye nin özeti..

Canım lansinoh alma istersen india veya lanolin al istersen ben de onlardan birini almayı düşünüyorum.. serçe parmağım kadar lansinoh 100 tl yahu
Bir bakayım canım onlara da sağol

X