2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İkiz onun bebekleri kontrol için sanırım muayene.

Ya ben normal deneyeceğim bide 3.bu ama netlik yok ki. Muayene bence en rahatsız edici kısmı bana sorarsan ama mecburi bir islem

Korkma ilkinde 10 saat sürdü bide sancı filmlerdeki gibi olmuyor asla çok çok hafif başlıyor seni pat diye alırlar sezeryana.
Ayyy inşallah
Onun tabiriyle " yer kalırsa "
Hahhhaahahahah kalır kalır artık aklım onda klamaz tanıdık var artık
Doğurmaktan asla kork demem ama bebekten kork sen bir iki günde doğurma bitiyorda o bebe gece ağlarken çok fena durumlar olabiliyor
Dün görmedin mi Surrender gitmiş 1 kadın 1 erkeği atmış sonra korkma diyo ayyy haziran annelerni okuyorum hepsi ağlamalı sızlamalı göğüs ucu yaralarını konuşuyolar , bellki sonrası feci bazen diyorum eşime bu çocuk ağlarsa ve biz susturamassal napıcaz

Len o doğurmak üzere de ondan . Normal doğum yapacak belli sancılar öyle aniden şiddetlenmiyor

Uğraşıyo işte

Ah canım seni daha çok üzerler yaşın kaç ki ben de 30 yaşına kadar sadece eşimle tartıştım şimdiki aklım olsa elimi araya koymaz hepsine cevabı yapıştırırdım
31 yaşındayım. karakterim böyle. Ama karar verdim değişeceğim. Olmuyor böyle.

Kız korkutma milleti fobi olusacak yaptırması gerekenlerde, bende 30+ lardayken oldum o şekilde bir muayene evet hoş bişey değil rahatsız edici ama öldüm bttim çok acıyan biseyde değil yahu kısa sürüyor zaten.

Beraber ağlıyorsunuz ben söyleyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…