2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ayyyy ne sinir bozucu milletleee kavga etmiştir sana denk gelmiştir kesin paranla rezil olmak bu demek en sevmediğim şeyler, bide bugun doğurduğun güne denk gelseydi düşünemiyorum doktoru ne sinir bozucu yaaaaAA, bi mutluluk hevesle gidiyosun gördüğün muameleye bak şaka gibi

16 temmuz mu istiyorsun?

Bazı doktorlar dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanıyorlar.
Huzursuz olduysan mecbur değiştireceksin canım

Acele karar vermeyin isterseniz belki ters bir zamandır Dr için. Tabii hoş değil yaptigi, mazereti olamaz da ama biraz şans verilebilir

Ne söylesek ne desek ters Bir şekilde cevap verdi resmen
Bedava mı bakıyor beleş birşey istemdm
Ya herşeyi geçtim arkadaşız
Annemle oğlum geldi ilk defa annemi tanır bir kaç sefer küçük müdahale vs yaptı bi nasılsın bile demedi kadına kadın hevesle geldi ne görebildi ne birşey anladı gerildi daha çok

Neyin tribine girdi acaba

16 temmuz mu istiyorsun?

Bazı doktorlar dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanıyorlar.
Huzursuz olduysan mecbur değiştireceksin canım
16 temmuz istiyoruz
Geçen sefer tamam dedi
Bu sefer de benimle inatlaşmayın diyor ben pazarları yapıyorum yani 17 si ne var ya 1 günden
Ya okadar moralim bozuldu ki anlatamam
Son dakika olan seye bak

Hamile insanı nasıl da geriyolar, çok düşüncesiz olabiliyolar bazen
İnşallah doğru karar verip gönlüne göre bi dr bulursun ama sakin kafayla düşün şuan için sinirli ve duygusal hareket etme

Acele karar da değil aslında diğer muayeneler de böyleydi çok kısa sürüyor vs canımı sıkan şeyler vardı ama hadi diyordum arkadaşım şöyledir böyledir ama bu sefer abarttı tersledi resmen hepimizi inan okadar kötüyüm ki çok aşırı bozuldum
Acele karar vermeyin isterseniz belki ters bir zamandır Dr için. Tabii hoş değil yaptigi, mazereti olamaz da ama biraz şans verilebilir

eğer arkadaş iseniz ara saydır bence,rahatlarsın en azından

tabi gitmemeye kararlıysan

Doğru demiş yengeç olsun

16 sına da pek heveslenme
Geç bi zaman aslında :)
Belki daha erken kendi gelebilir.
Ya dedim onu da kendi gelir acil olur tabiki kabulumüz
Mesele inan gün değil tavrı kötüydü
güzel bir dille
dese ki tamam yazarız o güne ama acil bi şey olursa yine olamaz
Yıllarca çalıştık bilmiyor muyum ben özel birşey oldugunda hasta isteğinde istediği gün de yaptığını
7/24 hep hastanede birde ekstra benim içm bile gelmeyecek
Benimle inatlaşınca olmuyor vs ne demek
Niye inatlaşayım istediğimiz birşey var olursa beklerse 1 gün için sen niye inat ediyorsun ozaman

Acaba senin bir şeyine uyuz mu oldu? Bişi falan mi duydu ?

Tamam hadi sinirli olabilir insan ama bu kadar uzatmaz bazı şeyleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…