2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Pek bildiğim bir konu değil ama sakin ol bebekde etkilenir , zaten riskli zamnları geçtk, doğumda yapsanız bebek iyi olucaktır
İğneden sonra evet arkadaşlar hareketlern azaldığınınsöylüyo o konuda korkmaaa sakın içini ferah tut

Evet alttan bakılıyor. :)
Diyorum ya o anı yaşamaktan korkuyorum diye

Bence çoğunun öyle grupda, benimde plesenta önde olmasa dediğin gibi olurdu eminimmm Ama allahdan sizin bmyle dediğinizi duyunca iyiki önde diyorum acıtmasın diye

Ablada ne abla ama yüzünden yağıyordu dogsada yardim etsem diye bi wc ye alistiramiyoz valla
Ayyy bacım Allah yardımcın olsun cisi bir hafta da öğrenir de kaka biraz uzun sürüyor doğumda yakın baya zorlamayacak mi seni bir de öğrendikten sonra bir evre oluyor tekrar dan bı kaçırma dönemi inşallah siz yaşamazsınız
Bazıları işe yaramıyo diyo bazıları iyi diyo bende anlamadım, bakalım doğum sonra işe yararsa söylerm
Ayyy hadi bakalım teşekkürler bebişim
Püfff Hiç sevmediğim işler yaaaaa
All benden de o kadar ilkinde zor bela muayene olmuştum son oldu sonra ne kontrole gittim nede alttan baktırdım

Bence çoğunun öyle grupda, benimde plesenta önde olmasa dediğin gibi olurdu eminimmm Ama allahdan sizin bmyle dediğinizi duyunca iyiki önde diyorum acıtmasın diye
Gerçekten o kadar şanslısın kii keşke video atılsada göstersem sana nasıl hoplayıp zıpladığını

Henüz bu anı yaşamadım ama eşimin bana güveni yok, benim kendime güvenim hiç yok adam nasıl bir potansiyel gördüyse hiç uğraşmayalım acı çekme epidural yaptıralım diyor sürekli
Epidural iğneyi vurana kadar yine bu acıyı çekersin ayyyyy düşünemiyorum yaaaaa allah kolaylık versin vallaa

Çok moralim bozuk
Dr.kontrolümüz vardı ya yıllarda birlikte çalışmış olmamıza arkadaş olmamıza rağmen dr.um bir ters ters konuşmalar terslemeler
Muayene zaten 5 dk sürdü pozisyonu yüz üstü vs dedi ne yüzünü gördük ne birşey zorla biz sorduk kg söyledi
2 hafta sonra çağırdı dedim 1 ayda 2 kere para vermeyelim ozaman 3 hafta sonra gel dedi
En son cıkarken bir dahaki sefere 36 Olcan sezeryan için kan vs verirsin nst bağlarız günü konusuruz dedi
Dedim biz 16 su istiyoruz babasının doğumgününde
Ben planlı olanları pazar a topluyorum dedi
Dedim geçen sefer tamam dediniz zaten 1 gün var ne olacak işte benimle inatlaşınca olmuyor bir hastam var bilmem ne gün istedi bugün alcam vs vs ters ters konustu yine zaten tüm gün hastanede ya
Okadar mı hakkımız hukukumuz yok yani
Eşim haklı olarak delirdi
Başka bir Dr araştırıyorum şimdi yada en kötü velimiz var şehir hastanesinde ebe gidip orda sezeryan olup gelcem
Nasıl moralim bozuldu nasıl üzüldüm anlatamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…