2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bağış ne alaka ya? Hiçbir devlet hastanesinde böyle bir uygulama yok ben kendim kaç kere başkasının yanında kaldım benim de kalındı, şikayet etseler keşke

Öyle bence de. Ama doktor seni huzursuz ediyorsa da yapacak bisi yok. Sonuçta hastanede çalışıyorsun ve orada başka doktorlar da vardır. Yine yabancılık çekmezsın diye dusunuyorum
Benle olmasa da eşimle bence arada hep zıtlaşma olur bundan sonra bi sakinleşelim karar vercez bakalım sinirden uyudu eşim

Bağış ne alaka ya? Hiçbir devlet hastanesinde böyle bir uygulama yok ben kendim kaç kere başkasının yanında kaldım benim de kalındı, şikayet etseler keşke
Vallahi bende cok sasirdim kulak misafri oldum sekreteri beklerken ama net. Bir sekilde duydum aşagilik bir muamele bence birde miktar belirtiyor kadin kalacak kimsesi yok 500 de ver dese razi gelecektiki kendimi yerine koydm o durumda bende olsam mecbur olsam sesimi cikarmazdm galiba zaten varya sonradan dank etti ziyarete geliyorlar kiminin kocasi girip cikiyo durmadan sesini cikarmiyorlar ama bir kisi geliyo beyfendi giremzsiniz diye bagirip cagiriyorlar demkki bagis yapana ayri muamele ben oyle dusundum sahsen yoksa almiyosan kimseyi alma iceri kardesim Allah akil fikir versn ya ne diyim

Ne ilginç insanlar var yahu, karşısındaki hasta değil sadece hamile. Bunu göz ardı ediyorlar. Vallahi bence de başka doktor araştır, doğum gününde de böyle ters olursa zehir olur. Bir de benim nöroloğum devlette prof, o bile aynı gün cevap veriyor özeldeki doktorun ertesi gün cevap vermesi ilginç bence bayağı.

Valla ben o hastaneyi başına yıkardım onların, ömrümde böyle saçma şey duymadım. Allah bilir kimin cebine giriyor o para.

Benle olmasa da eşimle bence arada hep zıtlaşma olur bundan sonra bi sakinleşelim karar vercez bakalım sinirden uyudu eşim
Bu saatten snra neyapsa o dr gozunuzden dusmustr sizin aile boyu sizi alt ust etmis yani ben yemin ederm ozele para veriyorsam iki guzel kelam iki guler yuz goreyim diye veriyorum yoksa zaten ozeldede devlettede kesip bicip aliyorlar guler yuz insanda oyle guzel etki birakiyorki bak ayni yerde dogurma sebebim dogumda piskoloji bozacak muamele yasamak cok zor olur bence cnku insan anadan dogmus gbi savunmasiz ve muhtac oluyor ilgi sevkat bekliyor ilk dogumumda hemsireler saclarmi seve seve dogum yaptrdilar bana o ameliyt hane buz gbi ve korkunctu ama naiflikleri guler yuzleri yaklsmlari ile pozitif enerjileri ile birden sicacik biryer oldu snki ustlk ilk dogumumda 7.8 ay baska ozel hastaneye gitmis ayni boyle ters tavr gormustum snra son ayimda dogum yaapcgm doktoruma gittim neden bukdr gec geldin diye tatli sert bir cksti once sonra aciklayinca hak verdi iykide degismisim oh olsun

Kiz bide saclrmi seve seve dogurttular yazmsm yukrda abes olms biraz sac acmiyolar ameliyat hanede detaylrida atlamiyim bonemi kafami seve seve dogurttular sacimla temasa gecemeselerde o iyi niyetleri bana cok guzel gecti yani ....
Birde kac gundr burda övüyom canim doktorumu yarin komtrolden aglarayrk gelirmisim doktor agzma tukurdu diye

Valla az paralar vermiyoruz ama inanki tavır beni daha çok üzdü
Annem oğlum üzüldü
Eşim aşırı sinirlendi
Ben kendimi saymıyorum bile üzüntü gerginlik ne yapacağını bilmemek
Canım bence kesinlikle değiştir doktorunla kötü bir anın kalmasın. Sürekli beni ne zaman tersliycek diye mi düşünüceksin. Stres olucaksın her gittiğinde. Benim önceki hamileliğimdeki doktorum öyleydi. Döver gibi konuşuyordu insanla. Çok övüldüğü için doktorluğuna güvenerek devam ettim ama keşke değiştirseymişim travma oldu bende.
İnsan doktoruna soru sorarken çekinmemeli yani. Benim doktorum ne yazsam aynı gün cevap verir hal hatır sorar öpücükler yollar öyle bitirir konuşmayı.
Sende elektriğinin tuttuğu başka bir doktor bul kafan rahat olsun bence.

Aynen bende ilk dogumdada boyleydi smdide boyle hazirladm dag basinda gbi abrtmaya kasmaya gerk yok ya gerckten bundan fazlasina ihtyc olmuyor aksi bir durum olmadikca insAllah

Surrender pijama sabahlik bir takm benim gbi dimi yanls görmuyorsam sezeryan yapip defile yapar gbi pijama degisen kralda varsa bilemiycem yani ben tesetturluyum bunda sabahligida biraz uzun aldm guzelce hastaneden cikarken bile oyle ckmayi dusunyom ahshsj arabama binip eve gidicem zaten evde degiscem amaaaan

Sadece gecelik ve 2 kilot kendime.
Külotları da almazdım da
Korkutunuz beni, belki bunda kanama olur diye alıcam

Çıkarken de tayt tişört
Yani hangi kıyafetlerle hastane gittiysem onları giyeceğim:)

Sadece gecelik ve 2 kilot kendime.
Külotları da almazdım da
Korkutunuz beni, belki bunda kanama olur diye alıcam

Çıkarken de tayt tişört
Yani hangi kıyafetlerle hastane gittiysem onları giyeceğim:)
Ben resim atsam ekrana sığmaz
Ama listeden çok birşey de yok aslinda ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…