2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Gunaydin

Şuan sanki iyiyim gece bi ara artti sancim devami gelseydi acile gidecektik

Az once uyandım sanci yok, ne sacma şeyler oluyor allahim o neydiii
Günaydın herkesee kızzz mervişşş nolduuu sana öyleee dursun kuzucuk birazcık daha ya inşallah bugün gidenlerden güzel haberler alırızz şaka maka gelmeye başlıcaklar galiba

Gunaydin

Şuan sanki iyiyim gece bi ara artti sancim devami gelseydi acile gidecektik

Az once uyandım sanci yok, ne sacma şeyler oluyor allahim o neydiii
Kız dün gece ikimizde aynı olmuşuz..bende uyandım iyiyim..dün gece çok fenaydı..nasıl terler döktüm..ağrıdankıvrandım

Kızlar şimdide ishal olduğumu fark ettim. Bu da bir doğum belirtisi değildir diye umuyorum

Canım tedirgin etmek gibi olmasın da ishal doğum belirtisidir.
Vücut bağırsakları boşaltarak doğuma hazırlar. Sancım başladığı gece bir kaç defa tuvalete çıkmıştım ben. Doğuma resmen içim bomboş girmiştim

Ama bende baya bariz gelen nişan ve sistematik kasılmalar vardı. Seninki sancıyla alakalı olmayabilir..

Yarim gidecegim işte, benimki aksine hareketli ve hareket ettikce sanci yapiyor ,ama belimde sirtta agri yok sadeec karnim toplanip adet sancisi var
Yarin alttan bakacak buyuk ihtimal acilma olabilir belki seninki gibi
Dur bakalim bizde haziran anneleri gibi pat pat başlayacağız galiba dogurmaya ama biraz dolaştım nette benim gibi olup özellikle 2 3 dogumlarda 40 haftayı dolduran çok.

Morkahve bende de 2 gün önce oldu ama şimdi geçti O zaman bende aşağıdaki bilgilendirme yazısında görüp endiselenmistim Gerçi belli olmuyo ki vücut öyle bi oynuyo ki bizimle.

Dün birazcık gezdikten sonra anneme gittik ayiptir söylemesi kek istedim. Yedik dönüş yolunda araba biraz sallayınca aman Allahım o nasıl bir baskı tekmedir. Dedim benzinlige girin 5 dk dinlensin çocuk Öyle konuştum ettim sakinledi. Eve gelince anında uzandım karnımin bı tarafı havaya kalktı içerde popoyu kaldırıp apor mu yapıo.napio

Günaydın herkesee kızzz mervişşş nolduuu sana öyleee dursun kuzucuk birazcık daha ya inşallah bugün gidenlerden güzel haberler alırızz şaka maka gelmeye başlıcaklar galiba
Canim bende anlamadim anide oldu zaten ,simdi iyiyim dus aldim hazirlaniyorum gideyim bakalim neymis bu sanci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…