2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Anladim canim ne zaman gideceksin tekrardan ,birde progestan baslattimi durum boyle olunca
Serum ve takip verdi. Perşembeye kadar belirti olmazsa gitmeyeceğim. Bu saatten sonra progesteron bir ablam ifade etmez dedi. Dinlen ama tamamen yatmanın şart değil gelecekse gelir dedi bide

Kız dün gece ikimizde aynı olmuşuz..bende uyandım iyiyim..dün gece çok fenaydı..nasıl terler döktüm..ağrıdankıvrandım
kızlar gaz sancısı çok fena oluyor ,hele artık karnımızda yer de kalmadı daha fena oluyor .ben taş kesiliyorum . o zaman karnımı yağlayıp güzelce masaj yapıyorum ,gaz çıkmasa bile çok rahatlatıyor

Günaydın canım. Haydaaa dün regl günü falanmıydı aceppp herkesi Bi tutmuş hayırlı haberlerle gelin inşallah
Hayır günüme yakın tarih bile değildi. Belimden beri girdi ağrı bacağıma kadar indi. Ne olduğunu bende çok merak ediyorum. Daha 35+2 yine erken yani korkmuyorda değilim. 4 kardeşiz, 3 ü erken doğum olmuş umarım ona çekmemişimdir

Amannn Allah korusun canım yormayalm artık kendmizi hayrlsyla zamanında gelsin bütün kuzular inşallah kafana da takma dinlen bol bol

Gaz sancısı da olabilir yaşadığınız. Vücutta organların hareket edeceği yer kalmadı nerdeyse. Gaz geçişleri bile acı veriyor..
Bazen karnımın bir tarafına acı veren bir ağrı oturuyor. Kalkıp volta atıyorum

Öğleden sonra kontrolüm var. Bakalım bebem ne kadar olmuş..

Canım o gaz sancısı resmen böbrek sancısına eş değer oluyor bazen

Günaydın kizlar
Bugün saat 11 de kontrolümüz var 1 aydır bebeğimi görmüyorum artk 2 3 haftaya bı düscek heralde kontroller
Kimlerin bugün kontrolü var
Benim de bugün 16.15 te randevum. İnşallah hepimiz güzel haberlerle döneriz.

Benim şeker de düşük seyretmeye başladı. Böyle başlayıp biten bi şey mi acaba
Diyete tam uyuyor musunuz benim çok nadir normal sınırlarda çıkıyor. Tam listeme uyamıyorum ve malesef az da olsa tatlı yiyorum. Doktorum insülin verip vermemekte kararsız kaldı endokrine yönlendirdi ama gidemedim henüz. Bi yandan vicdan azabı çekiyorum bi yandan yemedie mutsuz oluyorum

Ay bende bilemedim dediğin gibi belirti olduğunu okudum. Bu arada ishal devam ediyor. Biraz yapmam gereken işler var. Onları halledip öğlen gidicem doktora. Kasık bölgesinde sancı var ama ishal yüzünden de olabilir. Belki Merve nin dediği gibi usuttum. Bilmiyorum ki doktora gidince anliycaz artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…