2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Amin amin. Hiç ihmal etme. Benim 2.cide kolay olmustu bunda da gitmesem dogardi belki. Tam olarak karnim taş gibi oluyordu ve toplanıp bırakıyordu bide bebek hareketi azdı.
Yarim gidecegim işte, benimki aksine hareketli ve hareket ettikce sanci yapiyor ,ama belimde sirtta agri yok sadeec karnim toplanip adet sancisi var
Yarin alttan bakacak buyuk ihtimal acilma olabilir belki seninki gibi

Insallah yalanci sanci faalandir canim,bugun nolduysa cogumuz boyle sanciyla geldik buraya sonu hayr olsun

Amin amin. Hiç ihmal etme. Benim 2.cide kolay olmustu bunda da gitmesem dogardi belki. Tam olarak karnim taş gibi oluyordu ve toplanıp bırakıyordu bide bebek hareketi azdı.
Yaaaa deme öyle. Benimde karnım taş gibi bebek hareketleri de az. Off off sabaha sagl çıkarım inşallah

Yaaaa deme öyle. Benimde karnım taş gibi bebek hareketleri de az. Off off sabaha sagl çıkarım inşallah
Bu haftalarda bence normal. Özellikle oturduğum zaman oluyor
Yeri dar oluyor oturunca.yanı öyle dusunuyorum ben . Sürekli bir yerlerini dayıyor ve geriyor karnımı .
Uzandığımda ya da ayağa kalktıgımda düzeliyor.

Dedi dedi ve az kalsın bebeğin kıyafetlerini yıkamamışken doğuruyordu artık yıkarsın inşallah geçmiş olsun

Yarim gidecegim işte, benimki aksine hareketli ve hareket ettikce sanci yapiyor ,ama belimde sirtta agri yok sadeec karnim toplanip adet sancisi var
Yarin alttan bakacak buyuk ihtimal acilma olabilir belki seninki gibi
Ahh ahh neler oluyooooorrrrrrr belden sancı bana son anlarda gelmişti, ilk saatler hep toplanma şeklindeydi. Yarın git sakın ihmal etme

Ben de yumurtlamadan tam 13 gün sonra yerleşme kanaması yaşamıştım. Ovulasyon testi ile takip yaptım. Hafif lekelenmeler oldu 2-3 gündü sanırım.
İlk lekelenme olduğunda bat a 5 gün vardı idrar negatifti hemen kan verdim 40 gibi bi değerle hamileliğimi öğrenmiştim :)
görünce yazmaz istedim henüz çok düşük değer olabilir idrarda çıkmaz kan verin bence

Kızlar şimdide ishal olduğumu fark ettim. Bu da bir doğum belirtisi değildir diye umuyorum
Zannetmiyorum yukrda bi animi anltm gecen haftaya dair gormussundr belki dogum sancisi gbi beter bir agri giriyor megerse gaz sancisiyms tabi sık buyuk tuvalete ckma flanda var dogum belirtisi degildir ya

Zannetmiyorum yukrda bi animi anltm gecen haftaya dair gormussundr belki dogum sancisi gbi beter bir agri giriyor megerse gaz sancisiyms tabi sık buyuk tuvalete ckma flanda var dogum belirtisi degildir ya
Evet gördüm benimde gaz sancısı çok oluyordu dünden beri ama ne bileyim. Neyse sabah olsun da bir doktorun yolunu tutarım artık. İnşallah değildir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…