2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sizlere bi sorum olacak ben en çok bebeği emzirirken ya da mama yerken nefes borusuna kaçmasından çok korkuyorum yeğenimden dolayı fobi oldu tecrübeli anneler fikir verebilir mi böyle bi durum da ne yapmak gerekiyor
Şöyle yapacan canım..eğer çok sütün olursa ve ilk tanzikli gelirse hemen emzirmeye en çocuğu..önce bi pompaylabiraz tanzikli gelen kısmı sağacaksın..sonra bebeğiemzirmeye başlayacaksın..o tanzikli olunca genzine kaçıyor..sonrada o sütü içirirsin 3 saatiçinde tekrar kaşıkla

Sabah iyi uyandım acaip bi gaz sancısı veishalmiş..hiç insan ayırt edemiyor..dün bebek kilo alsındiye iki gündür bişey yiyorum o yaptı büyük ihtimal soğuk yediğim için oldu bide dondurma yedim onlar bozdu..

Teyzeler kontrole geldik usg girdik 2900 olmus nst girdim hareketleri yavas cikti bisiler yiyorum tekrar gircem
Canım aç karınla isek öyle çıkıyor.
Birseyle ye üstüne 1 çikolata üstüne su iç sen gör içinde ne firtinalar kopuyo

İki günde bir ama sende o enerji var gibi.

Günde iki doz öneriyorum.
Aşk olsun
Bilgi sahibi olalım kızlarla diye sordum

Canım aç karınla isek öyle çıkıyor.
Birseyle ye üstüne 1 çikolata üstüne su iç sen gör içinde ne firtinalar kopuyo

Aşk olsun
Bilgi sahibi olalım kızlarla diye sordum
Yememe ragmen boyleydi maalesef 2 pogaca yemistim ilk geldigimde karisik meyve suyu ve cikolata yedim sonrada en son su icirdiler ama maalesef

Ben büyük ölçüde uymaya çalışsam da kaçamaklarım oluyor. Karpuz yasak mesela ama yiyorum artık. Minik bir çikolatayı ağzıma atıyorum. Nadiren dondurma yiyorum

Dün baya kötüydüm kızlar dakika başı wc ye gittim idrar yollarım fenaydı burada bir arkadaş sirkeli suyla yıka ve sirkeli su iç demişti günlük pede sirke döküp koydum ama içmeye cesaret edemedim Bir de eskiden beri bildiğim ve iyi gelen wicks var çok az sürdüm ondan da bugün iyiyim çok şükür aklınızda bulunsun sizinde Tabi çok garip koktum o ayrı mesele

Hayırlısı olsun kuzum.
Belki yeri daraldı çocuğumun
Bakalım doktor ne diyecek.
Güzel haberlerle gel bize
Nst de 1 kez hareket etmis bana sordu bende iyi hissettigimi soyledim tamam gidebilirsin hissetmezsen falan gel dedj
36 gayet iyi bir hafta canım neden stres yapıyorsun hiç korkma
Aslinda haftadan ziyade dogum korkutuyot beni 38 de olsam ayni korkuyu yasicam galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…