2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet gördüm 🙈benimde gaz sancısı çok oluyordu dünden beri ama ne bileyim. 🙈 Neyse sabah olsun da bir doktorun yolunu tutarım artık. İnşallah değildir.
Hepiniz icin hersey yolunda olur insAllah guzel haberlerle gelirsiniz :) o bebislere soyleyin 1 2 hafta daha dişlerini sıksnlar :KK70: benimde salı günü kontrolum gün alcam diye heycanlaniyom bende garibim napim iste 🤣

Hepiniz icin hersey yolunda olur insAllah guzel haberlerle gelirsiniz :) o bebislere soyleyin 1 2 hafta daha dişlerini sıksnlar :KK70: benimde salı günü kontrolum gün alcam diye heycanlaniyom bende garibim napim iste 🤣
Söyledim vallahi 1 hafta bile sabretse razıyım 🙈 tabi gonl 2 haftadan yana 🤣 zaten 25ine gun vermiş doktor. Sabırlı olması lazım 🙈

Eklentiler

• 4E9BE9BA-5983-45BB-9825-BBCEAABBCE59.jpeg
    4E9BE9BA-5983-45BB-9825-BBCEAABBCE59.jpeg
    132,4 KB · Görüntüleme: 54
Evet öyle verdi. ☺️ Bakalım yarin sana ne diyecekler.☺️
Ben yarin yani aslnda saat 12 gecmis bugun devlete gidicem kan idrar flan vermistim onlrn sonuclari icin ordada yarn gün vercekler 😁 orda dogurmuycagmdan haberleri yok 🙈 salıda esas dogum yapcagm hastaneye gidecegm ayy banada 25 amin 😂😂😂 suan varya bebis beni öldruyor ayakalri ile migdeme vuruyor karnim bir saga bir sola kayiyor acayip harektli ve hareketleri cok sert 🥺 kalkip oturuyorum gogsum migdeme yigiliyor dik otrumadgm icin inan vuruyor ya gogsum hopluyor okdr sert vuruyor migdem agzmdan cikacak birazdan :KK43: beden sağliğimi okdr ozeldimki uykudanda gectim artk..

Yaa bu perine mesajini ben de yapmak istiyorum da biraz baktm nasilmiş diye biz bunu nasıl yapcaz elim ulaşır mı ki 🤪 arastirdgimkadaryla geneli 36 sonrası yapilir diyor once başlanabilir diyen de mevcut. Persembe doktoruma mi sorsam diyorum faydalı bulan var ama işe yaramadi diyen de cok. Bakalm doktorum faydalı bulcak mı.
Ben sormuştum yapma gerek yok demişti. Kefeli sorduğumda hayatının her döneminde yap dedi. Yani masaj yerine kegel daha mantıklı şuan.

Günaydııııın

Yine wcye kalkıp geri uyuyamayanlarda ben 🤣

Çocuk hıçkırdıkça zzıplıyorum, her yerim ağrıyor vallahi…

36+0’a girdim bugün, hoşgeldin 37. Haftaaaa… hadi bikaç hafta daha dayan annecim de üzme beni 🤣

Konu sahibi bugün mü doğuracaktı sanki hafızam beni yanıltmıyorsa? Grupta başka doğuran var mı şuan? 1 Erken doğumumuz hariç yok diye biliyorum ama bazen okumadan geçiyorum günleri çok birikmişse… tablosunu düzeltsek keşke biz de Haziran anneleri gibi

Kızlar noluorsunuz :KK45:
Kimdi o Haziran gelsin patır patır herkes dökülecek diyen biri vardı çıksın ortaya :KK53:
Kız ben dedim de haziranın 2.yarısı dedim ben bunlar erken başladı.. Yoruyorlar herhalde kendilerini dinlenin kız anacım zorunuz ne 🤣🤣

Günaydın herkese 🥰
Kız geçmiş sayfaları okuyup şok oldum noldu hepinize fellik fellik gezip yormayın kendinizi Bi durun
Dr a gidenler hayırlı haberle gelirsiniz inşallah güzel haberlerinizi bekliyoruz
Gunaydin👀

Şuan sanki iyiyim gece bi ara artti sancim devami gelseydi acile gidecektik :KK53:

Az once uyandım sanci yok, ne sacma şeyler oluyor allahim o neydiii🤪

Kızlar şimdide ishal olduğumu fark ettim. Bu da bir doğum belirtisi değildir diye umuyorum 🙈
Bence hepimiz hava isindigi icin bilmedik iyi yellendik gaz dolduk vallahi🤦‍♀️
Bu havadan ishalde olunur yelde girer 🤷‍♀️bence iyi haberlerle gelcez bugun🤩

Günaydııııın

Yine wcye kalkıp geri uyuyamayanlarda ben 🤣

Çocuk hıçkırdıkça zzıplıyorum, her yerim ağrıyor vallahi…

36+0’a girdim bugün, hoşgeldin 37. Haftaaaa… hadi bikaç hafta daha dayan annecim de üzme beni 🤣

Konu sahibi bugün mü doğuracaktı sanki hafızam beni yanıltmıyorsa? Grupta başka doğuran var mı şuan? 1 Erken doğumumuz hariç yok diye biliyorum ama bazen okumadan geçiyorum günleri çok birikmişse… tablosunu düzeltsek keşke biz de Haziran anneleri gibi
Yanilmiyorsam 31 haftada doguran bir arkdsmiz daha var adini unuttum umarim bebeside kendiside iyidir gorurse eger durumdan haberdar ederse benide etiketlesin 🖐🏼❤️

Ben sormuştum yapma gerek yok demişti. Kefeli sorduğumda hayatının her döneminde yap dedi. Yani masaj yerine kegel daha mantıklı şuan.
Onu da dusunuyorum o zaman. Ne zaman baslanir ki bunlara niyetim var da simdi yaparm erken yaparsam bisey olur mu ki diye emin olamadim. Iste her doktor farklı düsünüyor ve şunu anladım sen ne kadar yağ sürersen sür sen ne kadar yoga egzersiz yaparsan yap sen ne kadar masaj yaparsan yap vucut yin3 k3ndi kafasinda 🤪

X