2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sen her şeye rağmen bir çanta bari hazırla ben neyse ki temel hazirlikliklari tamamladim rahatım o konularda. Tek derdim derslerim ve final odevlerim.

Sen her şeye rağmen bir çanta bari hazırla ben neyse ki temel hazirlikliklari tamamladim rahatım o konularda. Tek derdim derslerim ve final odevlerim.
Yarın ilk işim son bir iki şeyi alıp canta hazırlamak. Ev temizliği vs bitti genel hatlarıyla. Cumartesi gösterisi var büyük oğlumun onu atlattık mı tamamdır

Kalıyormuş demek bilmiyorum ki zaten muayene olmus oldum geldi kabuslar
2. Ve 3. Gebeliklerde açılma oluyor evet, eğitimde bahsetmişlerdi. Yani 2 3 cm var ve kadın hissetmeden birkaç hafta geçiriyor demişti bir ebe. Yani sorun yok gibi senin için. Artık dinlenerek bu süreci kolaylıkla geçirirsin inşallah.

3.diye normal bencede. Demek kolay olacak doğum evrene olumlama

Kadının gelmesi iyiymiş ben riksli diye üy ay dilemedim dolapları gözüme battı

Sizlere bi sorum olacak ben en çok bebeği emzirirken ya da mama yerken nefes borusuna kaçmasından çok korkuyorum yeğenimden dolayı fobi oldu tecrübeli anneler fikir verebilir mi böyle bi durum da ne yapmak gerekiyor

Peki seninle ayni seyleri bugun hissetmem

Bende yarin bi surprizle karsilasabilriim seninki neyseki duzene girmis benim suan duzensiz sancim var oda bebek toplanip geri birakiyo hayirlisi olsun hakkimzida

Amin amin. Az daha dursun ama 2.5 kilo bebeğe ve yıkanmamis esyalarima hazır degilim hiç 0 ay almamıştım yarın gidip 2 takım alacağım ama
Artık yıkaaaa bakkk ağrıların fln olur nolur nolmaz
Şöyle 2-3 hafta daha dursunn sonra gelmek isterlerse gelsinler zaten gün sayıyoruz artık ağrılar cidden dediğin gibi dolaşıyo Gecicek inşallah

Ayyyyyy vallahamı Ayy beklesinler dahaaaa

Peki seninle ayni seyleri bugun hissetmem

Bende yarin bi surprizle karsilasabilriim seninki neyseki duzene girmis benim suan duzensiz sancim var oda bebek toplanip geri birakiyo hayirlisi olsun hakkimzida
Amin amin. Hiç ihmal etme. Benim 2.cide kolay olmustu bunda da gitmesem dogardi belki. Tam olarak karnim taş gibi oluyordu ve toplanıp bırakıyordu bide bebek hareketi azdı.

Kızlar , normal doğum isteyenler perine masajina başladınız mı ? Önceki gebeliğnde yapan oldu mu yada

35 de başlayanlar olmuş, burada yazılmıştı. Ben de haftaya ebeme sorup başlayacağım bakalım. Hindistan cevizi yağı ile oluyor sanırım, deneyeceğim.
Ben yaptım daha önce bunda da yapacağım, bu haftalar ideal ama inanır mısınız vaktim olamadı henüz

Aman bacilar yapman etmen nolur..

sakinleşmeye çalıs canım kontrolü kaybetme herseye hakim ol vucudunu kontrolden cıkarma nefes al ver dinlen gözünü sevem. 34. Hafta kötu degil eger doktor müdahale ederse bi kac hafta daha dayanır iyi düsün pozitif ol doktorunla iletişime geçtin mi?

Ahh gelmiş geçmiş olsun sen artık full dinlenmeye al kendini hiç bir şey yapma, ama korkma da haftalarımız çok iyi azıcık daha dursa tontis olsa yeter

Ya inşallah en azından bir kaç hafta dursunlar ama ikizler erken doğsa da çabuk toparlıyor hic canını sıkma .inşallah yoktur öyle bir şey

Ben de bi kere sanci gibi cektim ama sürekliydi ve terledim dedigin gibi sonra farkettim ki gaz vardi. Icinde boyle gaz gecişi falan hissediyor musun ben hissetmistim bi süre sonra. Bi de sürekli olmasi da sancı olmadigini gösteriyordu. Belli aralıkla gitgel yoksa hep araliksiz sancıysa gaz olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…