2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Amannn bu kadarla gelmiş geçmiş olsun neyse ki depend geldi

Ayyyy abilerine benzicek buda glibaaa aman biraz daha beklesin Geçmiş gitmiş olsunnn bol bol dinlen

Geçmis olsun bir iki hafta daha sabretsin yav acelesi ne çok sıcak dışarisi etmen guzum az daha bekleyin

Ayy atraksiyona gel okul kapandı say artık zaten izne çıktığın iyi olmuş.
Öyle açılma öncekilerden kalıyor muymuş nasıl oluyor o iş neyse 8 cm kalmış kardasın

Çok geçmiş olsun.

Kız ne yaptınbenimde 2 gündür kasılmam var. Korkuttun şimdi yarın gitsem mi ki doktora. Daha final ödevlerini toplamadim. Yapmam gereken 2 ders kaldı.

Ovulasyon testi ile gebelik öğrenenler var mı aranızda tecrübeli anneler? 3 gün geciktim. Cuma günü bat günüydü. Bugün 3. gün, peçeteye lekeler geliyo sildikçe. Bat günü ve bugün gebelik testi negatif çıktı. Bat günü ovu testi silik çıktı, bugün yaptığım ovu testinde ikinci çizgi birinci kadar koyu olmasa da bir tık koyulaşma var. Görseli ekliyorum. Nolur bana umut olun... Yerleşme kanaması olabilir mi? Böyle bişey mi?

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-05-19-42-47-091_com.miui.gallery.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 34
Ovulasyon dan gebelik anlaşıldığına dair yazanlar olmuş görmüştüm daha önce ama doğruluğu ne kadar bilinmez. En güzeli hastaneye gidip kan testi yaptırmak.

Ben ovulasyon testi ile öğrendim hamile olduğumu,
Aşılama oldum 12 gün sonra gebelik değil de bi ovulasyon testi yapayım dedim o da koyu oluyormuş diye denedim cidden koyu çıktı idrarı dokmemistim hemen aynı idrarla gebelik testi yaptım silik çizgi çıkmıştı gidip kan verdim değer 50 çıkmıştı

Ah canimm senden erken doğum bekliyordum diğer bebeklerin erken gelmesinden kaynaklı ama şaşırdım inşallah 36 haftadan sonra gelir dayan az kaldı çok geçmiş olsun artık cidden çalışmamalisin biz bugün iki yürüyelim dedik eşimle vallahi suan belim kopuyor ağrıdan artık bol istirahat lazım bize

Yaaa, umut oldunuz bana... İnşallah bana da öyle bir şeyler oluyordur. İçimde çok farklı bi hissiyat var bu sefer. Ben bat günü ovu testi yaptığımda silikti, bugün yaptığımda bi tık daha koyuydu. İkinci çizgi birinci kadar koyu değil henüz ama koyulaşma var. Gebelik testlerim negatif çıktı malesef. Hani acaba daha çok mu yeni de o yüzden çıkmıyor diye düşünüyorum işte bi umut. Lekelenme var sadece bugün. Ped dolmuyor bile. Yumurtlamanın üzerinden de 13 gün geçti.

Ben ovuluyasyon testiyle öğrendim , ama iki çizgide aynı renkde koyuluktaydı Ama tabi yinede ovuluyasyon testi net bi cvp değil gebelik testi yapsanız daha sağlıklı olur

Bu arada yerleşme kanaması diye birşey ben yaşamadım hiç

Gereksiz degil bende de oluyor kemikler gevsiyor genişliyor bence ben oyle düsünüyorum

Ben ovuluyasyon testiyle öğrendim , ama iki çizgide aynı renkde koyuluktaydı Ama tabi yinede ovuluyasyon testi net bi cvp değil gebelik testi yapsanız daha sağlıklı olur
Gebelik testi 2 kere yaptım ama negatif. Ovulasyon testinde de ikinci çizgi gittikçe koyulaşıyor gibi. Anlamadım, yeni filan olunca böyle mi olur acaba bilemedim. Bi umut işte. Dönüş sağladığınız için teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…