2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Gebelik testi 2 kere yaptım ama negatif. Ovulasyon testinde de ikinci çizgi gittikçe koyulaşıyor gibi. Anlamadım, yeni filan olunca böyle mi olur acaba bilemedim. Bi umut işte. Dönüş sağladığınız için teşekkür ederim.
Rica ederiz nedemek🙏🏻😍 inşallah vardır 😍
Biraz bekleyin olmadı sonra test yaparsınız yine

Ayakta kaldığım,gün içinde yatamadigim zamanlarda oluyur benim de 🤨 karnım toplanıyor diyemem ama yerine zor sigiyor baby artik farkındayım🥹 sağdan soldan itiyor
Evet biraz ayakta kalsam ya da otursam belim boş kalsa oluyor ben de bugün daha iyi anladm. Napsam bilmiyorum yatiyorum uyuşuyorum kalkiyorum agrilardan sızım sızım sızlıyorum 😅 tükendik bee 🤪

Doğru olabilirrrr bu dediğin çünkü cidden batıyor acıtıyor🤦🏼‍♀️🙏🏻🙏🏻
Ben bazen ordaki kemigin adim atarken acidigini bile hissediyorum. Sanki kemigi eğiyorlar mı desem itiyorlar mi belki dedikleri gibi bebegin kafası var ve bebek sığmadikca ittiriyor kemikler zaten hormonlardan gevşermiş iyice ne var ne yok itip kendine yer açıyor bebiş 😅 vucut da doguma hazirlaniyor iste kasilma yoksa geri kalan tüm agrıve sızılar doktorlar için normal 🤭

Yaa bu perine mesajini ben de yapmak istiyorum da biraz baktm nasilmiş diye biz bunu nasıl yapcaz elim ulaşır mı ki 🤪 arastirdgimkadaryla geneli 36 sonrası yapilir diyor once başlanabilir diyen de mevcut. Persembe doktoruma mi sorsam diyorum faydalı bulan var ama işe yaramadi diyen de cok. Bakalm doktorum faydalı bulcak mı.

Ben bazen ordaki kemigin adim atarken acidigini bile hissediyorum. Sanki kemigi eğiyorlar mı desem itiyorlar mi belki dedikleri gibi bebegin kafası var ve bebek sığmadikca ittiriyor kemikler zaten hormonlardan gevşermiş iyice ne var ne yok itip kendine yer açıyor bebiş 😅 vucut da doguma hazirlaniyor iste kasilma yoksa geri kalan tüm agrıve sızılar doktorlar için normal 🤭
Neler beler yapıyolar vallaaaaa eğer bebişseee ve dediğin gibi yapıyosa , vucudumuzanelere maruz kalıyor cidden ahhhh bebişkolar😍😍

YaaaaAA ÇOK HOŞUMA GİTTİ😍😍😍🍀🍀🍀🍀 yarın kargoya verilcekmiş, doğmadan gelcek inşallah😃😃

Eklentiler

• 55D16FA1-CDD9-44DA-B4AE-71930585C17C.jpeg
    55D16FA1-CDD9-44DA-B4AE-71930585C17C.jpeg
    61,6 KB · Görüntüleme: 71
  • 6208B294-F874-4C8D-8774-0ED3638615D3.jpeg
    6208B294-F874-4C8D-8774-0ED3638615D3.jpeg
    79,5 KB · Görüntüleme: 65
Ah canimm senden erken doğum bekliyordum diğer bebeklerin erken gelmesinden kaynaklı ama şaşırdım inşallah 36 haftadan sonra gelir dayan az kaldı çok geçmiş olsun artık cidden çalışmamalisin biz bugün iki yürüyelim dedik eşimle vallahi suan belim kopuyor ağrıdan artık bol istirahat lazım bize
Bende evdeyim artık. Sürekli duramam çıkarım ama yinede evde olmak gibi olmaz. Bakalım hayırlısı az daha dursunda😅

Neler beler yapıyolar vallaaaaa eğer bebişseee ve dediğin gibi yapıyosa , vucudumuzanelere maruz kalıyor cidden ahhhh bebişkolar😍😍
Her daim bir sürü iş yapmıs da yorulmuş vucudum agrimis gjbiyim vallahi neler etmiyorlar ki. Hani vajina dudaklari derler ya öyle söyleyim. Oralar da agriyor gibiydi bu aralar biraz hafifledi ama bu sefer de belim sızlıyor dolaşıp duruyor iste agrilar 🤭 evrene mesaj yollamicam yildım bitsin demiycem bebiş gelişsin iyice dayancam inşallah.

Ben kalanlari online halledeceğim yarın çalışamaz vereceğim artık. Birsey olmaz diye gezdim bide baktım artıyor hastaneye gittim tak yatirdi😐
Canım bende online yapicam ama doğum olur onuda yapamam diye korktum bir an 🙈🤣bende bir şey olmaz diye gezdim. Sınava gittim bir de bugün🤣🙈 akşamda arkadaşlarla gezmeye gittim. Hala ara ara ağrı ve kasilma oluyor. Yarına geçmezse gidicem artık doktora 🙈

Canım bende kine yapicam ama doğum olur onuda yapamam diye korktum bir an 🙈🤣bende bir şey olmaz diye gezdim. Sınava gittim bir de bugün🤣🙈 akşamda arkadaşlarla gezmeye gittim. Hala ara ara ağrı ve kasilma oluyor. Yarına geçmezse gidicem artık doktora 🙈
Ben gezerim duramam ama 36 ya kadar dinleyeceğim az evde işlerim var zaten😄 sonra isterse doğsun zaten. Valla öyle bir rahatlık ki bende kide dün doktora gel bakalım demese eve geçecektim direk arkadaşlardan ayrılıp. Allahtan çocuklar yoktu😑

Yaaa, umut oldunuz bana... İnşallah bana da öyle bir şeyler oluyordur. İçimde çok farklı bi hissiyat var bu sefer. Ben bat günü ovu testi yaptığımda silikti, bugün yaptığımda bi tık daha koyuydu. İkinci çizgi birinci kadar koyu değil henüz ama koyulaşma var. Gebelik testlerim negatif çıktı malesef. Hani acaba daha çok mu yeni de o yüzden çıkmıyor diye düşünüyorum işte bi umut. Lekelenme var sadece bugün. Ped dolmuyor bile. Yumurtlamanın üzerinden de 13 gün geçti.
Yerleşme kanaması ben yaşadım aşılama oldum aradan 1 hafta geçti peçeteye çok az leke geldi ama tek sefer sadece bi kerelik. Ardından 1 hafta geçti geçmedi ovulasyon yaptım öğrendim hani geç döllenme falan bilgim yok benimki tedavi ama yumurtlama üstünden 13 gün geçmiş regl döngunuz kaç gün bilmiyorum da bugün yarın regl olmanız lazım zaten galiba

Ay o zaman ben iyiki cantami hazirladm artik. Cok garip sekilde iki gün önce vakitsizce esti ve hazirladim. Cidden insan rahatliyor bir nebze de olsa. Eşime dedim ani bisey olsa sen cantaya ne koncak bilebilir misin yok sen hazirla hemen aman ha dedi. Adam da tırstı 😅😅 kasilma yasamasam da hafifbel sızımfalan var ama sancı degilmiş yine de hazır olmakta fayda var. Allah hepimizin bebişini korusun iyice gelişsinler öyle gelsinler insallah 🤲🤲

Yerleşme kanaması ben yaşadım aşılama oldum aradan 1 hafta geçti peçeteye çok az leke geldi ama tek sefer sadece bi kerelik. Ardından 1 hafta geçti geçmedi ovulasyon yaptım öğrendim hani geç döllenme falan bilgim yok benimki tedavi ama yumurtlama üstünden 13 gün geçmiş regl döngunuz kaç gün bilmiyorum da bugün yarın regl olmanız lazım zaten galiba
Döngüm 25 gün. Hatta geçen ay 3 gün erken olmuştum.

X