2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Amin amin. Hiç ihmal etme. Benim 2.cide kolay olmustu bunda da gitmesem dogardi belki. Tam olarak karnim taş gibi oluyordu ve toplanıp bırakıyordu bide bebek hareketi azdı.
Yarim gidecegim işte, benimki aksine hareketli ve hareket ettikce sanci yapiyor ,ama belimde sirtta agri yok sadeec karnim toplanip adet sancisi var 🤷‍♀️
Yarin alttan bakacak buyuk ihtimal acilma olabilir belki seninki gibi🙈

Kızlar ben gidiciyim 😭çok fena bir adet sancısı gibi sancı. Kaç saattir yatıyorum geçmiyor..karnım taşgibi..yarın 34+0 olacaktı işte. Korkuyorum .sanki bişeyler başlıyor sancı geldikçe suvğibi terliyorum korkuyorum çok erken 😔
Insallah yalanci sanci faalandir canim,bugun nolduysa cogumuz boyle sanciyla geldik buraya sonu hayr olsun 🤦‍♀️

Amin amin. Hiç ihmal etme. Benim 2.cide kolay olmustu bunda da gitmesem dogardi belki. Tam olarak karnim taş gibi oluyordu ve toplanıp bırakıyordu bide bebek hareketi azdı.
Yaaaa deme öyle. Benimde karnım taş gibi bebek hareketleri de az.🙈 Off off sabaha sagl çıkarım inşallah 🙈

Yaaaa deme öyle. Benimde karnım taş gibi bebek hareketleri de az.🙈 Off off sabaha sagl çıkarım inşallah 🙈
Bu haftalarda bence normal. Özellikle oturduğum zaman oluyor
Yeri dar oluyor oturunca.yanı öyle dusunuyorum ben . Sürekli bir yerlerini dayıyor ve geriyor karnımı .
Uzandığımda ya da ayağa kalktıgımda düzeliyor.

Bu haftalarda bence normal. Özellikle oturduğum zaman oluyor
Yeri dar oluyor oturunca.yanı öyle dusunuyorum ben . Sürekli bir yerlerini dayıyor ve geriyor karnımı .
Uzandığımda ya da ayağa kalktıgımda düzeliyor.
Öyle de olabilir tabi 🙈 inşallah öyledir 🙈
IMG_20220606_000450.jpg

Kızlar merhaba, 2 gündür giremedim bilin bakalım ne oldu😅 doğurmadım ama hastanede yattım dün. Disardaydik kasılma hissetmeye başladım birsey olmaz diye devam ettim yalancı diye düşündüm akşam siddetlenince hoopp doktora. Nst de düzenli sancı cikti 50 70 arası açılma 2cm ama öncekilerden kalmıştır dedi. Sancıyı durdurmak için bir serum yapıp yatırdı bir gece. Şuan hersey stabil ama izne çıkma kararı aldım. Sorun olmaz bazen böyle olup 42 doğuran var dedi. Sancılar kesildi nst 20 lerde görünüyor artık ama takip verdi. Evdeyim artık umarım yolunda gider hersey😅 artık çocuğa nasıl bayramı bekleme dedimse fazla söz dinledi🤣
Dedi dedi ve az kalsın bebeğin kıyafetlerini yıkamamışken doğuruyordu😂😂 artık yıkarsın inşallah 😂 geçmiş olsun

Yarim gidecegim işte, benimki aksine hareketli ve hareket ettikce sanci yapiyor ,ama belimde sirtta agri yok sadeec karnim toplanip adet sancisi var 🤷‍♀️
Yarin alttan bakacak buyuk ihtimal acilma olabilir belki seninki gibi🙈
Ahh ahh neler oluyooooorrrrrrr🤩 belden sancı bana son anlarda gelmişti, ilk saatler hep toplanma şeklindeydi. Yarın git sakın ihmal etme

Yaaa, umut oldunuz bana... İnşallah bana da öyle bir şeyler oluyordur. İçimde çok farklı bi hissiyat var bu sefer. Ben bat günü ovu testi yaptığımda silikti, bugün yaptığımda bi tık daha koyuydu. İkinci çizgi birinci kadar koyu değil henüz ama koyulaşma var. Gebelik testlerim negatif çıktı malesef. Hani acaba daha çok mu yeni de o yüzden çıkmıyor diye düşünüyorum işte bi umut. Lekelenme var sadece bugün. Ped dolmuyor bile. Yumurtlamanın üzerinden de 13 gün geçti.
Ben de yumurtlamadan tam 13 gün sonra yerleşme kanaması yaşamıştım. Ovulasyon testi ile takip yaptım. Hafif lekelenmeler oldu 2-3 gündü sanırım.
İlk lekelenme olduğunda bat a 5 gün vardı idrar negatifti hemen kan verdim 40 gibi bi değerle hamileliğimi öğrenmiştim :)
görünce yazmaz istedim henüz çok düşük değer olabilir idrarda çıkmaz kan verin bence 😇

Kızlar şimdide ishal olduğumu fark ettim. Bu da bir doğum belirtisi değildir diye umuyorum 🙈
Zannetmiyorum yukrda bi animi anltm gecen haftaya dair gormussundr belki dogum sancisi gbi beter bir agri giriyor megerse gaz sancisiyms tabi sık buyuk tuvalete ckma flanda var 😱 dogum belirtisi degildir ya 🤦🏻‍♀️

Zannetmiyorum yukrda bi animi anltm gecen haftaya dair gormussundr belki dogum sancisi gbi beter bir agri giriyor megerse gaz sancisiyms tabi sık buyuk tuvalete ckma flanda var 😱 dogum belirtisi degildir ya 🤦🏻‍♀️
Evet gördüm 🙈benimde gaz sancısı çok oluyordu dünden beri ama ne bileyim. 🙈 Neyse sabah olsun da bir doktorun yolunu tutarım artık. İnşallah değildir.

X