2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
O güncelleme bana 1 ay kadar once geldi. Hem de baş parmak ve yanindaki diger üc parmak da dahil. Sag elimde var. Ufak tefek seyleri tutsam hissetmiyorum igne falan mesela. Dügme iliklemek de zor oluyor bazen telefonun dokunmatigi calismiyor mesela yeterince dokunmuyorum sanirim hatta bazen sıcak olan tencere tepsi gibi seyleri o an unutup hissetmedigimde parmagimi azck ucundan sızlattigim da oldu. Cici parmagim uyuşuk degil ama. Sanirim karpel tunel sendromu kafama takiyordum basta ama bununla yaşamaya da alıştım.

Ben bugün bi arkadaşın kizının dogum gününe gittim. Ciftlik park gibi dış mekanda oldu. Banklar vardı malum sırt yaslamak imkansız. Oturdum ilk basta neyse iyiydi zamanla belim sızladı. En son dayanamadim eşime dedim eve geldik. Arabada iyice sızı belden kalcama yanlara dogru böyle gelip gelip gitti sanki sancı gibiydi. Resmen stres oldum. Karnım da sertleşince aha yandık dedim. Eve geldim sıkışmısım wc ye gittim ve sonra uzandım hafifledi. Gecenlerde de hafiften belde sızı olduydu o zaman doktoruma demistim sancı o degil demisti. Kasılmalar karnın toplanmasi demisti. Niçin oluyor ki bilen var mı? Kuyruk sokumu da agriyor o mu vuruyor acaba bilgisi olan var mi????

Düşünsene sen çek çek bu işi yap şimdi çekicek insan bulama doğru düzgünnnnn şaka gibi pralara bak, bizim hastanenin varmış bilmiyorum amabukadarmpahaalı değildi ücretlerin içinde yazıyodu

Karın toplanması bende de çok oluyor

Kızlar mesela ben ayın onunda muayeneye gitsem yirmisinde kontrole gitsem ücret ödemem değil mi yoksa 10. gün süre dolup tekrar ücret mi alınıyor
Benim gittiğim günden sayılıyor 10 güne dahil gittiğim günde ama bundan önce gittiğim hastanede pazarlar bile sayılmıyor 11. Günde bile kontrol sayılıyordu randevu alırken sorup git kontrol mu oluyor muayne mi diye

Düşünsene sen çek çek bu işi yap şimdi çekicek insan bulama doğru düzgünnnnn şaka gibi pralara bak, bizim hastanenin varmış bilmiyorum amabukadarmpahaalı değildi ücretlerin içinde yazıyodu
Doğum ücretinin içinde olan var zaten ama ben nasıl çeker bilmiyorum diye video klip için başka biriyle anliayım dedim oda uçtu fiyatta
Ebe arkadaşlarım hepsı olacak doğumda onlar çekecek video sonra biz birleştircez başka çaresi yok

Bende ordaki hemşireler ebeler çeksin karnımdan çıkışını giydirilişini fln dedim, biz ilgilenmiyoruz çekim ekibi var dedi Keşke öyle olsaydı bendede

Canım doğumdan sonra geçiyor korkma. Benim ilk gebelikte olmuştu sonra geçti. Şimdi yok çok şükür. O zaman ödemim fazlaydı şimdi yok alakalı mı bilmiyorum ama.

Merhaba Bende birkaç fotografcidan yenidoğan cekimi için fiyat aldım . 1500-2000 lira aralığında ( albumsuz ) +albüm 750-1000 lira . Piyasa mi böyle yoksa benim sorduğum fotoğrafçılar mi acaba böyle fiyat verdi

Kızlar , normal doğum isteyenler perine masajina başladınız mı ? Önceki gebeliğnde yapan oldu mu yada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…