2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar nst ye bukdr ucuk fiyat odeyenler ozellikle ssk li fiyatmi bu nst nin ssk ile bi alaksi varmi bilmiyorum ama 300 tl flan cok fuzuli cidden ssk niz varsa ozele gidecegnz gun devltede randvu alin devltee nst ye girip ozele goturun daha mantkli sahsen benim hastanem ucuz olmasnin yani sira boyle seylerede asla ters bakmiyor para konusunda firsatci degiller asla dedigim gbi insan sömürmek cok farkli birsey imkani olana bile 300 cok ya baska bisi alrsn bebegine yazik hani genel fiyat olsa butun hastanelerde el mahkum dersinde bu dupeduz dolandrcilik gibi valla ödeyen arkdslardan cok beni dert aldi topikte adim pintiye cikacak

Ödeyecek arkadaş ben oluyorum ama daha başlamadı.

36-40 arası 4 kere gireceğim, o da 40ı bulursa. Ama o süreçte muayene ücreti ödenmiyormuş. Nst ile dönüşümlü olunca daha uyguna gelecek. Ama tabii sıradan bir alet için ücretin yüksek olması pek hoşuma gitmedi. Muayeneye gidince ayrıntılı konuşacağım bakalım.

İstanbulda belli hastanelerin zaten 200-250 bandında nst ücretleri.

En azından muayene ücreti ve nst dönüşümlüymüş,onu öğrendim. Bir şekilde bitireceğiz artık bu süreci.

Ben 45tl veriyorum nst ye
Muayne 250 TL olmuş
Doğum şuan 3900 normal 7800 sezeryan.
İnşallah ona bu ay zam gelmez

Hayrlisi be gülüm

Valla bende aynı şeyi düşünüyorum
Daha başlamadım 2 haftada bir gitmeye ama onu da söyleyeceğim dr.a 10 gün de muayene parası ödemiyorum 15 gün sonra gel derse yok ben 10 günde geleyim diyeceğim ayda 2 kere par vermek hele de doğum üzeri valla zor geliyor

Ya zaten 10 gün sonra gel diyende art niyet arayin bence .. benim doktorm lokum ya lokum acik acik diyo muayne günün bitmeden bidaha gel diyo sknti olsn olmasn 10 gün bitmeden gel diyo tam kendime gore doktor bulmusum

Ya zaten 10 gün sonra gel diyende art niyet arayin bence .. benim doktorm lokum ya lokum acik acik diyo muayne günün bitmeden bidaha gel diyo sknti olsn olmasn 10 gün bitmeden gel diyo tam kendime gore doktor bulmusum
Benim dr.um da iyi arkadaşım gibi daha uzun yıllar da birlikte çalıştık ama söylersem kabul eder inan okadar çok çalışıyor ki bu küçük ayrıntı vs aklına bile gelmez
Pyızden mecbur söyleyeceğim

Dur daha doğumda da indirim isteyeceğim
Doktorum Başhemşire başhekim kim varsa konuşcam yıllarca çalıştım orda çalışıp ayrılan herkese yapıldı indirim bana da yapılsın o parayla çocuğumun eksiğini ıvır zıvırını alırım

Ben okdr övüyom babamın hastnesi sanki bana noluyosa off dogursakta şu muhabbetleri gecsek sonra s*cti s*cmadi uyudu uyumadi gazi vardi yoktu dişiydi emeklemesi yürümesi bi bakmişsiniz 1 yasina getirmisiz sonra sendromlar flan derken ver elini tuvalet eğitimi ordan ilk okul ordan hooooop ünv askerlik evlilik vs köklerimi topiğe salalacağim burdym kimse gitmesin bu topik yaşamalı

Öyleyse eger sknti yapmaz zaten randevun nezman konus bakalm insAllah gönlünce olsun

Kız ben gecen 10 gün sonra gittim bana da 2 hafta da bir gel dedi gittim dedi ben sana bugün mü gel dedim manyaklar ya

Aa sen sağlıkçımısın :) herkese yapildiysa sanada yapilir ya hadi insAllah gönlünce guzel bi indirim yaprlar insAllah cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…