2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kız benim ki de dönmedi daha tecrübeli değilim ama kafasını hissediyorum yuvarlacık elime geliyor ayakları da kasıklarıma kasıklarıma vuruyor. Çarşamba kontrolüm var bakalım ne diyecek doktor

Bizim aramızda 1gün var bende aynıyım çok kötü midem yanıyor 2gündür yediklerim diziliyo zaten sindirmiyo midem.. Okadar kötü ki başım falan dönüyo ilk aylarda böyle olmamıştım. Bir de bebek ters bende hala dönmemiş başını yaslamış mideme öyle bastırıyor hissediyorum

Bu genelde gaz sikismasindan ve idrar tutmaktan oluyor .Ben de diyorum ay doğuruyor muyum diye sonra tuvalet işini halledince geçiyor

+1

Kizz ne güzel masallah de son bir ay da bebeğin uyku düzeni nasılsa doğduğunda da aynı şeyi devam ettiriyormus bebikler büyüdüğü için yerleri daraliyor günde 10 kere hareket yeterli diyorlar
Çok mu şanslısınız kızlar yada eringeç eşim işten gelince zor yemegini yiyip uyuya kalıyor agır işi bende hergün kendim mutfak dolabı koltuk cam hergün bir yeri yapıyorum
Bnmki de öyle haftasonu yapariz diyor haftasonu da evde durmuyor son 1 ayimin kaldığına yeni aydınlandı zaten
Benim de öyle ama sanırım kilodan olabilir benim.
Önceden kiloluydum. Şimdi tersine kilo verdim.
Gece kalkmıyorum. Miss gibi de uyuyorum
Ya da şimdi usluyum siz beni çıkınca görün diyo
Masallah de masallah

Ben istiyorum ama ne zaman başlanması gerekiyor?

35 de başlayanlar olmuş, burada yazılmıştı. Ben de haftaya ebeme sorup başlayacağım bakalım. Hindistan cevizi yağı ile oluyor sanırım, deneyeceğim.
Ebem 34. Hafta sonrası gün aşırı 10 dk ile başla dedi bakalım yarın başlayacağım . Eşime de anlattı o yapsın bana diye ama pek rahat edebileceğimi sanmıyorum ,kendim yapmayı deneyeceğim

En iyisi ben 10 günün dolmasını beklemeyeyim muayene ücreti 300₺ olmuş iki kez vermek zorunda kalmayayım
Ben konyadayım doğum anı + hastanede bir kaç poz aile çekimi + yenidoğan aile çekimi 1000₺ oldu albüm ücreti de 500₺
Kızlar , normal doğum isteyenler perine masajina başladınız mı ? Önceki gebeliğnde yapan oldu mu yada
Ben ilk gebelikte yaptım 36. hafta başlamıştım haftada üç gün zeytinyağı kullanmıştım eczanede kremler de varmış da almadım ben. pek faydası oldu diyemem yine dört içte dört dışta dikişim vardı. Yapmasam belki daha fazla olur muydu onu da bilemiyorum Denemekten zarar gelmez
Ben istiyorum ama ne zaman başlanması gerekiyor?

Kız benim ki de dönmedi daha tecrübeli değilim ama kafasını hissediyorum yuvarlacık elime geliyor ayakları da kasıklarıma kasıklarıma vuruyor. Çarşamba kontrolüm var bakalım ne diyecek doktor
Doktorumun sezeryana gıderken bebegi dogum pozisyonu alan hastası olmus son gun bıle degısebılıyormus.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…