2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ya zaten 10 gün sonra gel diyende art niyet arayin bence .. benim doktorm lokum ya lokum acik acik diyo muayne günün bitmeden bidaha gel diyo sknti olsn olmasn :KK70: 10 gün bitmeden gel diyo tam kendime gore doktor bulmusum 😂😂😂
Benim de tek muayene hakkım kaldı. 10 gün içinde bi daha gel dedi. Sonraki muayenede de aynısını yapalım para çıkmasın cebinden dedi sağolsun.

Benim de haftaya gel diyor
Ama ben 10.güne denk getirmeye çalışıyorum 😀
Denk getircez tabiki birde yukarda arkadas 10 gune denk getirp gittim doktor ben sana smdimi gel dedim demis oyle doktoru ben varya devlettede ayni muamele boyle saygisizlik olmaz paranla rezil olmak budur .. hc bir doktorun oyle bir hakki yok 10 gun muayene hakki bosuna verilmiyor banada boyle doktor denk gelmedimi geldi ama birdaha asla aynı doktora muayeneye gitmedim ...
Bi

Bizimkide 15 günde bi veriyo bilerek randevuyu😃😃😃
Bazi doktorlar icin bisi demek istemiyorum sık ulturason yapmak istemyende var niyeti kotu olanda var bunu ancak siz anlayablrsnz yani hepsinin art niyetli oldugunu zannetmiyorum :)
5 senesi dışardan gelip gitmeli 5.5 senesi hastanenin personeli olarak doğum fotoğrafçılığı yaptım 😁😁
Ooo baya emektarsin ya yapmazlarsa onlarin ayibi azda calismamissin yani 🤯
Benim de tek muayene hakkım kaldı. 10 gün içinde bi daha gel dedi. Sonraki muayenede de aynısını yapalım para çıkmasın cebinden dedi sağolsun.
Al iste boyle doktor varya candir can 😂😂😂

Para için herhalde 10 günde bi çağırsana 😃😃 para vermiyim😃😃😃

Sende ne güzel doğum fotoğraafçılığı yapmışsındor beeeeee elimizdeki şeyi kaçırdık😃😃
Kız söyle sende doğum üzeri ayda 2 kere ücret vermek koyuyor valla
Ya yaptık yıllarca şimdi bakalım benim fotolar ne olacak çok güzel bi ekip vardı hastane ile anlaşamamışlar bıraktılar geçen ay bi kız başlamış kimdir nasıl çeker bilmiyorum
Öncekilerle en azında video klip için anlaşayım dedim 1000 TL istedi ne yapcam şaşırdım valla

İsmi çok güzel bebişin. Bende Dara ismini düşünüyorum 😇 ama Ardil daha baskın geliyor
Ardil, arden Alen, aren, alvin, evan arel arin armin armanç ari aram Yekta yezdan 😂😂 bunlar hep düşündüğümüz isimlerdi. Ama dara benim çok eskiden beri istediğim bir isimdi. Eşim de robin isminde ısrar etti. Biz de iki ismi de koymaya karar verdik. Eğer isterse sonra bir ismi seçip diğer ismi kimlikten sildirebilir. Kendi karar versin dedik. 😂

Kızlar mesela ben ayın onunda muayeneye gitsem yirmisinde kontrole gitsem ücret ödemem değil mi yoksa 10. gün süre dolup tekrar ücret mi alınıyor

X